اتو بخار تفال مدل FV3910 – دومینو کالا قیمت انواع لوازم برقی منزل

حتما سوال شما قبل از خرید این است که اتوبخار چه مارکی خوبه، برای این که جواب سوال خود را بدانید قبل از بررسی برندهای مختلف ابتدا باید بدانید چه مزیتهایی در اتو می­تواند به شما کمک کند و چه نکاتی در کاربردی بودن اتو بخار تاثیر دارد. سپس این ویژگیها را در مدلها و برندهای مختلف بررسی کنید. این اتو بخار مجهز به سیستمهایی مانند یادآوری برای تمیز کردن و تلفیق دما و بخار است که باعث تمایز این دستگاه با اکثر اتو بخارهای بازار میشود. بخاردهی عمودی نیز در این اتو بخار مانند باقی اتو بخارهای لوکس بازار وجود دارد تا بتوانید پارچهها را به صورت عمودی اتو کشی کنید. همان طور که مورد انتظار است، سیستم بخاردهی عمودی نیز در این دستگاه به کار گرفته شده تا این دستگاه هیچ چیز از برندهای دیگر کم نداشته باشد. این دستگاه نیز مانند باقی اتو بخارهای برند بوش از امکانات فراوانی برخوردار است و با این که از میان ردههای بوش محسوب میشود اما قیمتی بالاتر از بسیاری از اتو بخارهای لوکس برندهای دیگر دارد. اتو بخار فیلیپس، تفال، بوش و پارس خزر از برندهای معروف و شناخته شده هستند.

یکی از نقاط قوت اتو بخار Bosch TDI903231H Steam Iron توان مصرفیاش است که معادل 3200 وات است و جزو نمونههای بسیار قدرتمند بازار اتو بخارها به شمار میرود. اتو بخار Philips مدل «GC1440/20» از کفی سرامیک مستحکم بهرهمند است که علاوه بر مقاومت زیاد در برابر آسیب و خط و خش، روی سطح انواع پارچه به نرمی حرکت میکند. جنس کف اتو تفال 9845E0 از گلس گلاید پروتکت است که مانع از چسبندگی به لباس می شود و به راحتی روی لباس حرکت می کند. طراحی ارگونومیک این دستگاه نیز بسیار جالب توجه است و میتواند از خستگی شما در حین اتوکشی تا حد زیادی جلوگیری کند. این دستگاه 120 گرم در دقیقه به صورت پیوسته بخاردهی میکند که از این نظر تقریبا کم نظیر است. طراحی و رنگ بندی این مدل اولین نکته مثبت این اتو بخار است که قطعا توجه شما را جلب میکند. اما شاید مثبتترین نکته درباره اتو بخار Bosch TDA502412 Steam Iron بخاردهی عمودی باشد که در کمال تعجب در این دستگاه وجود دارد.

نکته بعدی این است که شما باید به مخزن اب توجه زیادی بفرمایید. همانطور که از نام مدل این اتو بخار مشخص است، جزو زیر شاخههای سری EcoCare برند فیلیپس قرار میگیرد که به این معنا است که انتخاب ایدهآلی برای صرفهجویی در مصرف انرژی محسوب میشود. اتو بخار Bosch TDS6080 Steam Generator Iron میتواند تا 25 درصد در مصرف برق صرفه جویی کرده و تا میزان 30 درصد نیز ذخیره آب خود را حفظ کند. این اتوبخار توانایی بخاردهی پیوسته به میزان ۴۰ گرم بر دقیقه را دارد. بخار این اتو در سه سطح مختلف تنظیم میشود تا بتوانید به راحتی میزان بخار را مشخص کنید. اتو بخار همیلتون مدل «SH-271» دارای کف سرامیکی است که اتو کردن لباسها را برای شما بسیار راحت میکند و در صورتی که اتو بخار روی قسمت کثیفی قرار گیرد، به راحتی کف اتو تمیز و سریعا پاک میشود. سیستم قطع خودکار باعث میشود تا در صورتی که در یک بازه زمانی چند دقیقهای از اتو استفاده نکنید، خود به خود خاموش شود. مخزن آب این اتو بخار 1500 میلی لیتری بوده و خیال شما را از بابت کافی بودن مقدار بخار آب راحت میکند.

گنجایش مخزن آب این دستگاه بسیار بالاست و چیزی در حدود 1.6 لیتر را در خود جای میدهد. سیستم تلفیق بخار و دما نیز در این میان رده برند بوش به کار رفته تا این غول لوازم خانگی برای دستگاه میان رده خود نیز امکانات ویژهاش را قرار داده باشد. لوازم خانگی در میان مردم جایگاه بخصوصی دارد و همه روزه افراد زیادی به دنبال خرید لوازم خانگی مختلفتی هستند، زیرا نه تنها بسیاری از این لوازم جزء ضروریات زندگی هستند، بلکه به فضای اطراف محیط زندگی نیز زیبایی می بخشند. همچنین طول بلند سیم اتو (تقریبا 2متر) جابجایی اتو در فضای بیشتری را ممکن می سازد. برند بوش تقریبا تمامی انواع لوازم خانگی از جمله اتو بخار را تولید میکند. برند بوش سالهاست که نام خود را به عنوان سازنده باکیفیت ترین و معمولا گرانترین لوازم خانگی بر سر زبانها انداخته است. برند تفال، نامی آشنا در صنعت لوازم خانگی است که علاوه بر قیمت نسبتا مناسب، کیفیت در خور توجهی نیز ارائه میدهد. جرم گیری اتو پرس و یا اتوبخار با انجام یک سری روش و راهکار برای رفع رسوب و جرم جمع شده در داخل اتو به مرور زمان همراه است. سیستم ضد چکه و سیستم رسوبزدایی از جمله تکنولوژیهای به کار رفته در این اتو بخار هستند که از جرم گرفتگی دریچه اتو بخار و اجزای داخل آن به خوبی جلوگیری میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید