اتو بخار: خرید انواع اتو بخار ایرانی و خارجی با کیفیت و ارزان

به هنگام خرید اتو بخار حتما به میزان بخار دهی پیوسته و بخار دهی لحظه ای اتوبخار دقت نمایید. حتما سوال شما قبل از خرید این است که اتوبخار چه مارکی خوبه، برای این که جواب سوال خود را بدانید قبل از بررسی برندهای مختلف ابتدا باید بدانید چه مزیتهایی در اتو می­تواند به شما کمک کند و چه نکاتی در کاربردی بودن اتو بخار تاثیر دارد. این ویژگی به شما کمک میکند تا بتوانید وسایل را به طور عمودی اتو بکشید. اتو بخار فوما با چراغ نمایشگر و شیشهی نمایش میزان آب کمک میکند تا بتوانید از میزان حجم آب باقیمانده در اتو مطلع شوید. این اتو با طول 325 میلیمتر و عرض 150 میلیمتر در دستهی اتوهای خانگی با اندازهی مناسب قرار میگیرد. برند بوش تقریبا تمامی انواع لوازم خانگی از جمله اتو بخار را تولید میکند. اتو ها نیز مانند دیگر اجزای خانه انواع مختلفی دارند و انتخاب کردن آنها سخت است. این اتو بخار مجهز به سیستمهایی مانند یادآوری برای تمیز کردن و تلفیق دما و بخار است که باعث تمایز این دستگاه با اکثر اتو بخارهای بازار میشود. سوراخهای کفی هم بسیار مهندسی شده در کف اتو چیده شدهاند که باعث میشود کیفیت اتو کشیدن شما افزایش قابل توجهی داشته باشد اما این سوراخها از تکنولوژی مهمی به نام تنظیم بخار متناسب با جنس لباس برخوردار هستند که باعث میشود لباسهای شما بعد از اتو کشیدن دچار افت کیفیت نشوند.

6. قابلیت سلف کلین: در محفظههای خروجی بخار امکان ایجاد رسوب میباشد که اگر تمیز نشود در بخاردهی امکان خروج رسوب از محفظه بر روی لباس وجود دارد. امکان بخاردهی لحظهای در این دستگاه وجود دارد. همانند تمام مدل های معرفی شده نحوه اتصال کابل به بدنه از چرخش 360 درجه برخوردار است که امکان استفاده راحت راهنگام اتو کردن به شما میدهد. طول سیم ۲ متری اتو فضای کافی را جهت اتوکشی فراهم میکند، همچنین قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهی اتو هنگام کار کردن با آن را آسان و از آسیب دیدن سیم در اثر استفاده جلوگیری میکند. بین صفحات اتوپرس پارچهای جهت قرار دادن لباس وجود دارد، زمانی که دستگاه روی پارچه قرار میگیرد، فشار و بخار زیاد باعث از بین رفتن چین و چروک لباسها خواهد شد. یکی از قابلیتهای کلیدی این اتو نیز به مصرف برق بسیار بالای اتوها توجه داشته و ویژگیای به نام حالت ذخیره انرژی در اتو قرار گرفته که باعث میشود در ساعتهای اوج مصرف بتوانید با خیال راحت لباسهای خود را با حداقل میزان مصرف انرژی اتو بکشید. اتو بخار Bosch TDS6080 Steam Generator Iron میتواند تا 25 درصد در مصرف برق صرفه جویی کرده و تا میزان 30 درصد نیز ذخیره آب خود را حفظ کند.

اتو بخار Bosch TDS6080 Steam Generator Iron یکی از مدلهای لوکس و فوقالعاده باکیفیت اتو بخارهای بوش است. با وجود اینکه قدمت استفاده از گرما برای از بین بردن چین و چروک لباسها تقریباً به 100 سال قبل می رسد، ولی همچنان یکی از بهترین و پرکابردترین ابزارها برای این مورد است. بسیاری از اتو بخارها همراه با تولید بخار، صدای بلند و گاهی آزار دهندهای از خود خارج میکنند. اتو بخارها تنوع قیمت بسیاری دارند و از قیمتهای چند صد هزار تومانی تا چند میلیون تومانی را شامل میشوند. اتوبخارهای مخزن دار موجود در دیجی کالا قیمتی بین ۱ تا ۵ میلیون تومان دارند. اتو بخارهای گران قیمت امکانات بسیار بالایی دارند و کاربردی کاملا حرفهای دارند و از آن طرف اتو بخارهای نسبتا ارزان قیمتی هم در بازار وجود دارند که امکانات متوسطی ارائه میدهند اما قیمت پایینشان وسوسهکننده به نظر میرسند. در این مقاله به معرفی بهترین اتو بخارهای حال حاضر بازار ایران میپردازیم. سطح کفی اتو بخار Philips GC4870 Azur Steam Iron نیز مانند اکثر اتو بخارهای برند فیلیپس و البته دیگر برندها مجهز به استیم گلاید است که اگر بهترین نباشد، حداقل یکی از بهترینهای حال حاضر بازار دنیا است. به لحاظ طراحی ظاهری و البته کفی با یکی دیگر از اتوهای خوب فیلیپس طرف هستیم که می تواند کمکی برای پخش بخار و حرارت به صورت متعادل و در نتیجه از بین رفتن چین و چروکها باشد.

اتو بخار بوش مدل TDA5030110 دارای بخاردهی به صورت پیوسته و به اندازه 45 گرم در دقیقه است. بخاردهی عمودی نیز در این اتو بخار مانند باقی اتو بخارهای لوکس بازار وجود دارد تا بتوانید پارچهها را به صورت عمودی اتو کشی کنید. در هر صورت کاربرد و امکانات اتوها هم با یکدیگر کاملا متفاوت هستند. امروزه با رشد تکنولوژی لوازم خانگی برقی به خصوص لوازم برقی آشپزخانه جایگاه ویژه ای در بین مصرف کننده ها پیدا کرده است. غول هلندی لوازم خانگی مدلهای متعددی از اتو بخار را به بازار جهانی ارائه داده است. برند بوش سالهاست که نام خود را به عنوان سازنده باکیفیت ترین و معمولا گرانترین لوازم خانگی بر سر زبانها انداخته است. اتو بخار بوش مدل TDA5030110 نیز از جدیدترین مدلهایی است که در بازار میبینید. توان مصرفی این اتو بخار معادل 2600 وات است که نسبت به اکثر اتو بخارهای بازار بسیار قدرتمندتر است. بخاردهی عمودی، باعث اتوکشی بهتر به خصوص برای پارچههایی که اتوکشی راحتی ندارند، عملکردی بهتر را نشان میدهد. اما بخار این اتو ویژگی دیگری به نام یونیزه بودن نیز دارد که باعث میشود بتوانید چروکهای عمیق و قدیمی مانده روی لباسها را هم به راحتی هرچه تمامتر از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید