اتو بخار خوب چی بخرم – خرید اتو بخار ارزان قیمت

جرم گیری اتو پرس و یا اتوبخار با انجام یک سری روش و راهکار برای رفع رسوب و جرم جمع شده در داخل اتو به مرور زمان همراه است. با بلندی سیم اتو، اتوکشی لباسها نیز راحتتر خواهد بود و قادر هستید در هر قسمتی از خانه بدون اینکه نگران نزدیکی به پریز برق باشید اتوکشی را انجام دهید. برای جلوگیری از این مورد ، فقط از آب مقطر یا صاف شده استفاده کنید و یا بعد از هربار استفاده ، مخزن دستگاه را کاملا خالی کنید. بهترین راه حل برای این مشکل این است که از پر کردن بیش از حد مخزن اتو خودداری کرده و مقداری فضای خالی در مخزن بگذارید. این یکی دیگر از مشکلات رایج اتو بخار است. در این مقاله از کورنیدو 4 مشکل اصلی اتوبخار و راهحل آنها را یاد میگیرید. سعی کنید اتویی را انتخاب کنید که سیم بلندتری داشته باشند تا بتوانید به راحتی آن را جابجا کنید و اتوکشی را انجام دهید. پس از بررسی انواع اتو و ویژگیهای آنها، زمان آن رسیده که مدلها و برندهای مختلف را بررسی کنیم و انتخاب خود را برای خرید انجام دهیم. بعد از آشنایی با مدلهای مختلف اتو، باید برحسب نیاز خود یکی از موارد گفته شده را انتخاب کنید.

همه ما می خواهیم بهترین اتو را با توجه به نیاز خودمان داشته باشیم که از کارایی ها و کیفیت آن لذت ببریم. تفال برای اتوبخار مدل FV9785 از کفی سرامیکی استفاده کرده تا بتواند راحت روی سطح پارچه حرکت کند و چین و چروک ها را از بین ببرد. بخاردهی عمودی نیز به خوبی در اتو بخار Pars Khazar SI-702 Steam Iron خودنمایی میکند تا بتواند شما بیش از پیش برای خرید این محصول وسوسه کند. اتو بخار Pars Khazar SI-702 Steam Iron یکی از بهترینهای پارس خزر در زمینه اتو بخار به شمار میرود که قیمتی کمتر از نصف پایین ردههای خارجی دارد اما این قیمت پایین اصلا دلیلی برای دست کم گرفتن این دستگاه نیست. اتو بخارهای پارس خزر قیمت به مراتب پایینتر و مناسبتری نسبت به نمونههای خارجی دارند و امکانات مناسبی نیز در اختیار مشتریان قرار دادهاند. امروزه کمتر کسی در کشور ما یافت میشود که نام پارس خزر به گوشش آشنا نباشد یا حتی از محصولات این برند حداقل برای یک بار هم که شده استفاده نکرده باشد. این تکنولوژی ترکیبی از فناوری کنترل هوشمند برای تعیین درجه حرارت مناسب و تکنولوژی چرخش حرارت است که برای ایجاد تعادل میان بخار و درجه حرارت میباشد.

از طرف دیگر به علت حجم و فضای کمی که میگیرد نگهداری ان آسان است و حتی در مسافرت ها نیز می توان از آن استفاده نمود. این قابلیت در قسمت جلوی دسته قرار گرفته و با نگه داشتن اتو به صورت عمودی می توان با کمک پیمانه، مخزن آب 400 میلی لیتری اتوبخارSimaran را پر نمود. پاناسونیک در طول تمام این سالها به عنوان برندی خوش نام و معتبر در صنعت لوازم خانگی شناخته شده است که توانسته مشتریان خود را راضی نگه دارد. حتما سوال شما قبل از خرید این است که اتوبخار چه مارکی خوبه، برای این که جواب سوال خود را بدانید قبل از بررسی برندهای مختلف ابتدا باید بدانید چه مزیتهایی در اتو می­تواند به شما کمک کند و چه نکاتی در کاربردی بودن اتو بخار تاثیر دارد. اتو بخار SH-271 همیلتون دارای قابلیت کمپرس کردن بخار است و به راحتی چروک لباس را برطرف میکند. اتو بخار یکی از مفیدترین لوازم الکترونیکی است و تقریباً متعلق به همه است. چرا بخارشوی، بخار ندارد؟ اتو بخارهای جدید هوشمند دارای دکمهای هستند که فشردن ان بخار به صورت ناگهانی و بافشاری زیاد از منفذهای اتو خارج میگردد. ژانومه به عنوان بزرگترین تولید کننده اتو پرس و چرخ خیاطی در سطح جهان میباشد که با بکار گیری از آخرین فناوری روز بیش از 100 مدل اتو پرس در ایران عرضه مینماید.

این برند ایرانی در طول چند دهه فعالیتش محصولات بسیار متنوعی به بازار عرضه کرده است که یکی از این محصولات اتو بخار بوده است. گنجایش مخزن آب این دستگاه چیزی در حدود 350 میلی لیتر است که مقدار متوسط اما کافیای برای اتوکشی روزانه است. قدرت و توان این دستگاه۲۴۰۰وات و مخزن آن ۱۵۰۰ میلی لیتر گنجایش دارد. گنجایش مخزن آب این دستگاه برابر با 300 میلی لیتر است تا تقریبا همسان با میان ردههای خارجی باشد. جنس کفی این دستگاه مانند نمونههای خارجی سرامیک نیست اما جنس الماسه و استیل به کار رفته در کف این اتو نیز راضی کننده به نظر میرسد. قدرت این اتو نیز 2400 وات است و تفاوت ناچیزی با بسیاری از میان ردهها و حتی برخی بالا ردههای برندهای خارجی داشته باشد. اتو بخار Panasonic NI-JWT980 Steam Iron یکی از بهترین مدلها و شاید بهترین مدل پاناسونیک در حوزه اتو بخار است که نسبت به بالا ردههای برندهای دیگر قیمت مناسبتری داشته و امکانات تقریبا یکسانی نیز ارائه میدهد. اما توان مصرفی این اتو معادل 2800 وات است که نسبت به بیشتر نمونههای هم قیمت خود قدرتمندتر است. اما قبل از تصمیم گیری در مورد چگونگی حل این مشکلات، باید بدانید که مشکل چیست و سپس برای رفع آن اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید