اتو بخار – مشخصات و قیمت خرید اتو بخار Steam Iron

اتوبخار سایا دارای قابلیت اتوکشی خشک و بخار بوده و دارای قابلیت بخاردهی عمودی و افقی توربو و همچنین سیستم بخاردهی مداوم میباشد. کابل برق این اتو حدود ۲ و نیم متر است که بسیار مناسب است.قابلیت انتی شین این مدل اتو آن را برای اتوی لباس های خشک و همچنین لباس های مشکی مناسب می کند. این اتفاق ممکن است برای اتوهای بخار بارها مشاهده شود و لکههای سفیدی را بر روی لباس جای بگذارد. به عنوان مثال: برای خیلی از ما سوختن لباس توسط اتوهای قدیمی رخ داده، اما با اتوهای هوشمند، این مشکل برطرف شده. حتما برای شما هم شده که کاری برایتان پیش بیاید و فراموش کنید که اتو را از روی لباس بردارید و یا خاموش کنید، با اتو بخار هوشمند نگران این قضیه نباشید. اتو بخارهای جدید هوشمند دارای دکمهای هستند که فشردن ان بخار به صورت ناگهانی و بافشاری زیاد از منفذهای اتو خارج میگردد. سیستمهای تعبیه شده در اتو بخار هوشمند جنس لباسها را به صورت خودکار تشخیص داده و مناسبترین دما و حرارت را برای اتو کردن لباسها به صورت خودکار ارائه میدهند. اتو بخارهای هوشمند دارای قابلیت تمیزسازی خودکار میباشند که باعث میشود از ایجاد رسوب جلو گیری گردد و تمیز شود.

شما با قابلیت بخار دهی عمودی به راحتی میتوانید پردها و یا حتی لباسها را در حالت عمودی اتو نمایید. دهانهی کفی نیز یکی از معیارهای مهم برای خرید بهترین اتوبخار فیلیپس در بازار میباشد زیرا متناسب با دهانه اتو میتوانید قسمتهای ظریف و سخت البسه مانند بین دکمهها که فاصلهی کمی میباشد را به راحتی اتوکشی کنید. البته شما میتوانید اتو کردن را با تنظیمات دستی نیز انجام دهید، که توصیه میگردد از برنامه خودکار استفاده نمایید. در این فرایند هنگامی که کاربر زاویه چرخش اتو را تغییر میدهد سیم به دور دست نمیپیچد به این صورت که سیم در محل اتصال به صورت خودکار میچرخد و مانع از پیچ خوردگی میگردد. این دستگاه مجهز به سیستم ضد رسوب در داخل مخزن خود میباشد که از رسوب گرفتن مخزن آب جلوگیری میکند و سیستم ضد چکهی این اتوبخار از چکه کردن آب بر روی پارچه در صورت پایین بودن دمای اتو جلوگیری میکند. علاوه بر آن هر زمان که بخواهید دوباره از اتو استفاده کنید، اتو به صورت خودکار مجددا آماده کار میگردد. با استفاده از تمیز کنندههای کف، مخزن را تمیز کنید و فقط از آب مقطر برای این کار استفاده می کنید.

تنظیمات ترموستات را چک کرده و دوباره گرمایش را بررسی کنید. مخزن های آب بزرگ تر به شما این امکان را می دهد که در مدت زمان طولانی تری بدون اضافه کردن آب، بتوانید لباس هایتان را اتو کنید. تمامی البسهها دارای برچسبهایی میباشند که در آن معمولا دمای مناسب را برای اتو شدن توصیه شده. با این حال معمولا اتوهایی که از قیمت بالاتری برخوردار هستند دارای ظرفیت بیشتری در مخزن آب خودشان هستند. انسانها همیشه به پاکیزگی و آراستگی خود اهمیت دادهاند پوشیدن لباس تمیز و صاف با خط اتوهای زیبا بسیار خواستنی و همه پسند است. علاوه بر این استفاده از اتوبخار بسیار آسان بوده و تنها باید، سری آن را از پایین به بالای پارچه حرکت داد. تا جایی درجه را بالا بردم که احساس کردم بیشتر از آن ممکن است به بافت پارچه صدمه وارد کند. جنس کفی بیشتر اتوهای بخار از پوششی سرامیکی است که به کاربر این امکان را میدهد تا به راحتی بدون آنکه به البسهها آسیبی ناشی از دمای نامناسب وارد شد، آنها را اتو کنند. اتوهای هوشمند ویژگیهای زیادی دارند که در ادامه با بررسی اتو بخار های هوشمند در سایت خدمات تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد با این ویژگیها بیشتر آشنا خواهید شد.

اتوبخارهای جدید و هوشمند ویژگیهای زیادی دارند که سبب شده طرفداران زیادی در جهان داشته باشند. اتوها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام ویژگیهای خاص خود را دارند. آب ریخته شده درون مخزن، با حرارت به جوش آمده و از طریق منافذی که روی کفی اتو قرار دارند خارج میشود. این دستگاه دارای مخزن آب با ظرفیت ۳۲۰ میلیلیتر است که از طریق دریچهی قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو قرار گرفته است، امکان اسپریکردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیقتر کمک میکند.فیلیپس (Philips) شرکتی هلندی است که بیش از یک قرن سابقهی کار دارد. اگر به دنبال خرید این محصول باشید، ادامه این مطلب به شما کمک زیادی خواهدکرد. اگر به درستی کار نکند، این مسئله می تواند یک مشکل جدی باشد وباید دنبال دلیل گرم نشدن اتو باشد. اتو باید برای کار کردن راحت و سبک باشد.

دیدگاهتان را بنویسید