اتو بخار – مشخصات و قیمت خرید اتو بخار Steam Iron

در صورتی که قصد خرید اتوبخار داشته باشید این مطلب و نکات گفته شده میتواند راهنمای شما برای انتخاب و خرید یک محصول باکیفیت باشد. فیلیپس با بهکارگیری فناوری Optimal Temp این اتو را نسبت به رقبای دیگر خود یک سروگردن ارتقا داده است. این توان که با واحد وات نشان داده میشود، خبر از میزان قدرت المنتهای اتو، برای تولید بخار و حرارت مناسب اتو کشی میدهد. اتو بخار دستی تامسون محصولی کاربردی با طراحی ساده و کلاسیک است. اگر سیم از کیفیت خوبی برخوردار نباشد ممکن است در زمان کوتاهی، پوسیده شده و قطعی پیدا کند. این عوامل طول عمر اتوب خار را بالاتر برده و همچنین کیفیت خروجی بخار مطلوب در طول زمان را تضمین میکند. آنچه باعث اتو شدن لباس ها و پارچه های شما می شود بخار خروجی از اتو بخار ها می باشد . این اتفاق ممکن است برای اتوهای بخار بارها مشاهده شود و لکههای سفیدی را بر روی لباس جای بگذارد. زیرا کفی میتواند بیشترین تاثیر را، روی کیفیت کار اتوبخار بگذارد. زیرا با از بین بردن چین و چروک، شکل و فرمی زیبا به لباس میدهد.

با وجود این فناوری می توانید لباس های خود را بدون رعایت ترتیب خاصی بر اساس جنس پارچه اتو کنید. با بلندی سیم اتو، اتوکشی لباسها نیز راحتتر خواهد بود و قادر هستید در هر قسمتی از خانه بدون اینکه نگران نزدیکی به پریز برق باشید اتوکشی را انجام دهید. اگر این عوامل را در نظر نگیرید، اتو پرس تا مدتها در خانه شما بدون استفاده خواهد ماند. تنظیم قدرت و عملکرد دستگاه، توسط پیچ تنظیم (قرارگرفته در قسمت میانی اتو) انجام میشود؛ همچنین روی دستهی اتو دکمهای برای تنظیم میزان بخار خروجی دستگاه در نظر گرفته شده است. جنس بدنه این مدل از پلاستیک است و این یعنی وزنی سبک و استفاده ای راحت برای خریداران.توان بالای این اتو عملکرد بالایی را برای مصرف کنندگان فراهم می نماید و می تواند انتظارات زیادی را برآورده نماید. این اتو از یک نوک باریک برخوردار است که موجب میشود اتوکشی اطراف دکمهها و درزهای لباس ها و پارچه ها را آسانتر ننماید.

بخارگر که در بازار به نام اتو بخار ایستاده نیز شناخته میشود، یک روش عالی برای از بین بردن چین و چروک است. بدیهی است که برای انتخاب بهترین برند اتو باید توجه مشتری به تضمین کیفیت کالا و خدمات پس از فروش تولید کننده آن باشد. بهترین کار در زمان خرید اتو این است که از خودتان این سوال را بپرسید «از اتوی خانگیتان چه توقعهایی دارید؟ به عنوان مثال یکی از پرسشهای رایج اغلب کاربران این است که، اتو پرس بهتر است یا اتو مخزن دار؟ قبل از اینکه اتو پرس را برای خانه خریداری کنید، ببینید که چه نیازی به دستگاه دارید و آیا میتوانید با آن کار کنید یا نه. هر چه ظرفیت مخزن اتو بخار بیشتر باشد، میتوانید لباسهای بیشتری را اتو کرده و چندین بار، در حین کار مخزن دستگاه را با آب پر نکنید. هرچه توان مصرفی بالاتر باشد، دستگاه در زمان کمتری داغ شده و بخار بیشتری تولید میکند. سعی کنید خرید خود را از مارکهای شناخته شده انجام دهید، تا در هنگام خرابی، پیدا کردن تعمیرکار برای شما راحت بوده و تعمیر اتو بخار به آسانی انجام شود. هنگام خرید اولین نکته ای که مهم است بودجه شما است. نکته ۸. امکان چرخش ۳۶۰ درجهای سیم اتو: این قابلیت برای جلوگیری از پیچ خوردن سیم اتو هنگام اتوکشی مناسب است.

اتوبخارهای مخزن دار همانطور که از اسمشان پیداست، دارای مخزنی بزرگ و جداگانه برای آب بوده که امکان بخار فراوان را به دستگاه میدهد. به دلیل سایز و حجم بزرگ اتوپرس، این اتو دارای قدرت بخار بالاتری نسبت به اتوبخار است. نکته ۴. گنجایش مخزن آن: گنجایش مخزن اتوها بر حسب سی سی تعیین میشود و بستگی به نیاز شما دارد اگر حجم لباسهای شما زیاد است اتوهایی با مخزن بزرگتر را انتخاب کنید و یا برعکس. این مخزن در برخی از اتوبخار های مخزن دار وجود دارد ، که کلیه رسوبات موجود در آب را در خود نگه می دارد. ضد رسوب بودن بر روی قیمت اتو تاثیر دارد. اتو بخار فیلیپس، تفال، بوش و پارس خزر از برندهای معروف و شناخته شده هستند. اتو بخار فوما (FUMA) مدل «FU-1859» از سری اتوبخارهایی است که با کف سرامیکی وارد بازار شده است. این بخار از طریق سری دستگاه خارج شده و الیاف لباس را نرم و چروک را صاف میکند. اتوهای پرسی نیز مدل دیگر از اتوهای در بازار است که شما میتوانید از طریق آن به شکل حرفهای لباسهایتان را اتو کنید. آب ریخته شده درون مخزن، با حرارت به جوش آمده و از طریق منافذی که روی کفی اتو قرار دارند خارج میشود.

دیدگاهتان را بنویسید