اتو بخار ⚡️ قیمت اتو بخار، خرید قیمت اتوبخار اصل در فروشگاه اینترنتی ناومال

این شرکت نزدیک به یک قرن است که پا به عرصه ظهور گذاشته و از قدیمیهای بازار تولید بهترین اتوبخار پرسی محسوب میشود. اتوهای پرسی نیز مدل دیگر از اتوهای در بازار است که شما میتوانید از طریق آن به شکل حرفهای لباسهایتان را اتو کنید. از ویژگی های مهم این دستگاه باید به هوشمندی آن اشاره کرد که می تواند به صورت خودکار خاموش شود و یا کار ایجا بخار را انجام دهد. اتو بخار مخزن دار نسبت به اتوی بخار ساده دارای ظاهر حرفه ای تری هستند، اما تفاوت در این است که یک مخزن آب اضافی برای آن وجود دارد، که ظرفیت نگه داشتن 3 لیتر آب را دارد. تنوع محصولات و مارکهای مختلف در بازار امروز بسیار بالا بوده و انتخاب را برای شما خریداران مشکل میکند ولی ما به شما در انتخاب گزینه مناسب کمک خواهیم کرد و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار میدهیم تا شما را با انواع مختلف آن آشنا کنیم، اتو بخارها در وهله اول به چهار دسته تقسیم میشوند: دسته اول، اتو بخار دستی یا همان اتو بخار معمولی است که در بیشتر خانهها مورد استفاده قرار گرفته و کار با آن بسیار آسان است کف این اتوها اغلب سرامیک و تیتانیوم است و به راحتی چروک لباسها را باز میکند.

اتوهای پرسی تجربه متفاوتی از اتو کردن را در اختیار شما قرار می دهند. اگر به دنبال خرید اتوبخار پرسی هستید، برند ژانومه بهترین گزینه محسوب میشود. اتو پرسی به دلیل بزرگ تر بودن صفحات و کارکرد آسان باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. این فناوری در برخی اتوبخارهای مخزندار فیلیپس به کار رفته است. دسته دوم، اتو بخار مخزندار است که جدیدترین نوع اتو بخار بوده که به تازگی وارد بازار شده است. اتو بخار مخزندار ظاهر و عملکرد حرفهایتری نسبت به اتو بخار ساده دارد و تفاوت آن در وجود یک مخزن آب اضافه است که میتواند بیش از سه لیتر آب در خود نگه دارد. کف این اتوها از جنس تفلون یا سرامیک است که بر روی آن حفرههایی برای خروج بخار قرار گرفته است. بخار مورد نیاز در مخزن دستگاه است و معمولا بر روی میز و قرار میگیرد و بخار از طریق لولهای به اتو منتقل میشود. در این نوشته سعی می کنیم تا شما را در شناخت انواع اتو و انتخاب مناسب ترین مورد برای خرید بهنرین اتوبخار مناسب با نیاز و سلیقهتان و نگهداری بهتر از لباسهایتان یاری دهیم.

با استفاده از دکمه اب پاش تعبیه شده در قسمت بالای اتو می توان اب را به سطوح مورد نظر اسپری نمود.اتو مجهز به سیستم ضد چکه می باشد از ریزش اب به سطوح جلوگیری نماید.همچنین اتو قابلیت بخار دهی به صورت عمودی را داراست تا به وسیله ان بتوان اشیا اویزان از قبیل پرده را بدون نیاز به کندن اتو نمایید. اگر برایتان مقدور است، مبلغ بیشتری را برای خرید اتو بخار کنار بگذارید تا بتوانید وسیله باکیفیت تری خریداری کنید. پارس خزر سالهاست که اتوهای باکیفیت و قیمت مناسب را تولید میکند. شرکت ترکیهای گوسونیک از سال 1979 شروع به کارکرده بهصورت تخصصی درزمینهٔ تولید انواع لوازمخانگی برق و غیر برقی فعالیت دارد. نکته ۱۲. قیمت اتو بخار: قیمت خرید اتو بستگی به عوامل زیادی دارد از جمله مشخصات، کارایی و کیفیت محصول. از طرفی پارس خزر در تولید انواع بهترین اتو در دو برند پارس خزر و سایا که بسیاری از مدل اتو بخارهای آن تحت لیسانس بوش آلمان تولید می شوند، همواره بهره گیری از بروز ترین مواد، تکنولوژی و کارایی را با قیمت مناسب و اقتصادی سرلوحه خود قرار داده است. سیم اتو میبایست نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد تا در جابه جایی آن در حین اتوکشی به مشکل بر نخورید.

اتوهایی با مخزن مجزای بخار نوع دیگری از انواع اتوهاست که در کنار اتو یک مخزن تعبیه شده دارد که این مخزن از طریق یک سیم و یک شیلنگ به دسته اتوکشی متصل میشود. کفه ی اتوبخار دارای سوراخ های جهت خروج بخار آب تعبیه شده است. شما باید اتویی را انتخاب کنید که دارای کفه ای مقاوم، نچسب و مناسب برای اتو کردن انواع پارچه ها باشد. هر چه بخارهای خروجی از رزونه های کف اتو بخار بیشتر باشد، چروک های موجود بر روی لباس و پارچه راحت تر و سریع تر باز می شوند. این خاموش شدن هم در حالت افقی و بر روی لباس و هم در حالت عمودی اتفاق میافتد. امروزه سیستم بسیار کاربردی قطع کن خودکار بر روی اکثر اتوبخارها وجود دارد که بعد از گذشت یک مدت زمان مشخص در صورت تکان نخوردن اتو، آن را خاموش میکند. در مقابل آن اتوپرس فضای زیادی را اشغال میکند و همچنین جابهجایی آن کمی سختتر است.

دیدگاهتان را بنویسید