اتو بخار ⚡️ قیمت اتو بخار، خرید قیمت اتوبخار اصل در فروشگاه اینترنتی ناومال

پس در خرید اتوبخار به جنس آن توجه کنید. این اتو بخار ایستاده که با گنجایش مخزن آب 2.4 لیتر طراحی و ساخته شده است، توان مصرفیاش به 1500 وات و توان بخاردهی پیوستهاش به 30 گرم در دقیقه میرسد. سطح بیرونی این اتو بخار ایستاده با داشتن 2 لایه محافظ، در هنگام استفاده کاملاً سرد باقی میماند و استفاده از آن بی خطر و ایمن میشود. آب موردنیاز دستگاه در مخزن آن ذخیره میشود و امکان پرکردن مخزن از قسمت جلویی اتو فراهم شده است. بخارگر کپلر مدل KGS 2560 دارای مخزن 1.8 لیتری نیمه شفاف است که این امکان را میدهد که تا 55 دقیقه بدون وقفه از دستگاه استفاده نمایید. این مخزن ویژگی جدا شدن را نیز دارد. با استفاده از این دو ویژگی لباسهایتان با کیفیت بالاتری اتو میشود. استفاده از اتو بخار ایستاده برای صاف کردن چروکهای لباس این اطمینان را به شما میدهد که لباس برق نمیافتد و آثار کفی اتو روی آن باقی نمیماند و به کمک آن میتوانید لباسهای ظریف را نیز بدون دغدغه و نگرانی بخاردهی نمایید. قدرت موتور 3000 واتی این دستگاه به سرعت کفی اتو را داغ و قابل استفاده میکند. وجود این ویژگی در خرید اتوبخار باعث می شود تا رسوبات در منافذ اتو بخار انباشته نشود و در نتیجه بخار حاصل از جوشیدن آب به راحتی از داخل منافذ خارج شوند.

قدرت موتور این دستگاه به 3000 وات میرسد و بهسرعت قادر به داغکردن کفی اتو است. اگر قصد خرید بهترین اتو بخار دستی را دارید، این محصول گزینه ایده آلی است. سیستم ضد چکه، ضد رسوب، اسپری و حتی پخش بخار نوک اتو هم برای اتوبخار تفال مدل FV9788 در نظر گرفته است تا به کیفیت و کارآیی بیشتر این محصول کمک کرده باشند. فیلیپس با بهکارگیری فناوری Optimal Temp این اتو را نسبت به رقبای دیگر خود یک سروگردن ارتقا داده است. به طور ویژه کاربرد دارد. یکی از ویژگیهایی که میتواند این محصول را به بهترین اتو بخار ایستاده تبدیل نماید قابلیت ویژه آن جهت حمل و نقل است. جنس کف سرامیک، سیستم بخار دهی بسیار قدرتمند، امکان اسپری آب جهت بهتر اتو کردن پارچههای زبر و پر چین و چروک از قابلیتهای ویژه اتو بخار DSP است. به این ترتیب حتی چین و چروکهای عمیقتر لباس نیز صاف میشوند. بیش از 3000 وات توان برای یک اتوبخار خانگی از شگفتی های این کمپانی فرانسوی است. بخارگر جی پاس (Geepas) مدل «GGS9695» یکی از بخارگرهای با کیفیت و کاربردی این برند چند ملیتی است که موتور آن با قدرت 1200 تا 1600 وات کار میکند.

همچنین پیشنهاد میکنیم برای خرید این محصول کاربردی به سراغ برندهای متفرقه نروید. برای خرید یک محصول خوب و باکیفیت، بهتر است نکاتی مانند برند اتو، ابعاد و وزن، جنس کفه، سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، مخزن رسوب، قابلیت تنظیم میزان بخاردهی، گنجایش مخزن آب، بخاردهی پیوسته و لحظهای، طول کابل، توان مصرفی، قیمت و سایر قابلیتهای آن را مد نظر قرار دهید. پس از اتمام کار با اتو، اجازه دهید کاملا سرد شود و سپس سیم آن را جمع کنید. برای خرید اتو بخار می توانید از سایت ناومال هم به صورت اینترنتی و هم به صورت تماس خرید های خودتان را انجام دهید و کالای مورد نظرتان را دریافت نمایید. اسپریکردن از خروجی اسپری در نوک اتو صورت میگیرد که با یک دکمه، تحت کنترل کاربر است. لذا مهم است که هنگام خرید این محصول، چه معیار و ملاکهایی را مد نظر داشته باشیم تا پس از گذشت چندین سال همچنان از کار کردن با آن لذت ببریم. لازم به ذکر است که این مدل جدیدترین و محبوب ترین مدل امروزی در بازار می باشند. گفتنی است این محصول در گروه بهترین اتو بخار خانگی قیمت مناسب بازار به شمار میرود.

همچنین با فشار دادن دکمهی مخصوص بخار دهی لحظهای، بخار با قدرت و شدت زیادی از اتو خارج میشود، از این رو هر چروکی از بین میرود. مخزن آب دستگاه دارای ظرفیت 320 میلیلیتری است که از طریق دریچهی بالای دسته، قابل پر کردن میباشد؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو بخار قرار گرفته است، امکان اسپری کردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیق کمک شایانی میکند. تکنولوژی دمای مطلوب ترکیبی از بخار و حرارت را متناسب با جنس البسه شما ارائه کرده و دیگر نیازی به تنظیمات دستی دما و بخار نیست. اتو بخار دی اس پی (DSP) با طراحی بسیار شیک و تکنولوژی بیسیم، توانسته جزو پرفروشترین و بهترین اتو بخار دستی بیسیم بازار باشد. اتوبخار همیلتون اس اچ 270 دارای سیستم ضد رسوب و همچنین مخزن رسوب میباشد تا از گرفتگی سوراخ های کف اتو جلوگیری نماید. لازم به ذکر است این محصول مجهز به سیستم تمیز سازی خودکار برای زدودن رسوبات آب از منافذ کفی است. برای استفاده از این ویژگی کافی است اتو را در مقابل لباس آویزان شده دارید تا بخار حاصل از اتو لباس شما را صاف کند. این اتو توان بالایی دارد تا بتواند سریعا آمادهبهکار شود و میزان قابلتوجهی بخار تولید کند و بهصورت مداوم یا با فشار بهصورت لحظهای آن را خارج کند.

دیدگاهتان را بنویسید