با بهترین سازندگان لنز دوربین آشنا شوید

اما نکته ریزی که در این دوربین به چشم می خورد، قابلیت ثبت جزییات است به رزولوشن بالاتری نیاز دارد. تصویری که لنز نرمال ایجاد میکند تقریباً همان چیزی است که چشم ما میبیند، بنابراین از این جنبه هم تصویر آن نرمال است. را دارا هستند. در زوم دیجیتال قسمتی از تصویر بزرگ تر خواهد شد و این همان حالت عادی بزرگنمایی تصویر است. هنگامی که این کاهش در باز شدن و افزایش عمق میدان رخ میدهد، تصویر بزرگ تر میشود. من این لنز رو چند ماهی هستش که دارم برای پرتره و پرنده نگاری ازش استفاده میکنم دیاف باز و کیفیت عکسهای بسیار خوبی داره بخصوص با یه دوربین کراپ فاصله کانونی 136mm خواهد شدکه برای پرتره وفلو شدن بکراند عالیه ! که وقتی از باتری برای مدتی طولانی استفاده نشود ممکن است این عمل سبب کمتر شدن طول عمر باتری شود. اصلا اهمیتی ندارد که شما این لنز مورد نظر را برای گوشی شیائومی خریداری میکنید یا برای گوشی سامسونگ و یا هر برند دیگری؛ چرا که بسیاری از این لنزها به صورت کلیپسی هستند و به روی دوربین اصلی گوشی قرار میگیرند و اهمیتی ندارد که دوربین چه برندی پشت این لنز قرار بگیرد.

نکته دیگه این که اگه معمولا می خواید افراد زیادی رو توی کادر عکستون جا بدین یا به عکاسی خیابونی مشغول بشین، من به شما خرید لنز واید رو پیشنهاد می کنم. این لنز در گوشیهایی با چند دوربین، تعبیه شده است که امکان عکس برداری با زاویه دید گسترده تر را برای کاربر، فراهم می کند. اسپیددام 4 مگاپیکسلی داهوا دارای 150 متر دید در شب میباشد تا در فضاهای کاملا تاریک بتواند تصویری سیاه سفید و کاملا شفاف را برای شما رقم بزند. گزارش تصویری این برنامه را از لنز دوربین مفداگراش ببینید. این اسپید دام 4 مگاپیکسلی به بروز ترین سنسورهای تصویری که توانایی پردازش در نور بسیار کم و ارائه تصویری رنگی در تاریکی تقریبا مطلق برای بیننده فراهم میکند مجهز است. اسپید دام داهوا SD5A445XA، یک دوربین مداربسته قدرتمند 4 مگاپیکسلی PTZ با زوم اپتیکال 45 برابر است. خب در این قسمت از مقاله شما را با ویژگی های خاص و برتر انواع لنز دوربین مداربسته آشنا خواهیم کرد.

در این لنزها فاصله کانونی به وسیله خود لنز و با تغییر بزرگنمایی دوربین مداربسته تنظیم می شود. آیفون 13 پرومکس لنز مایکرو جداگانه ای ندارد با دوربین آلتراواید می توانید عکس و ویدیوی ماکرو بگیرید. اجزا های دیگری هم هستند که شعاع نور را تنظیم می کنند و تاحداکثر توان نور را به سنسور می رسانند. Auto Iris لنزی است که اجازه می دهد تا به طور خودکار دهانه Iris را به نور در حال تغییر در طول روز تنظیم کنند. اگر به عکاسی علاقه دارید و در هر کوچه، خیابان یا کافی شاپی می روید، محال است که بدون گرفتن چند تا عکس زیبا آن جا را ترک کنید، و برگ ریزان پاییز و ریزش برف های گوله گوله از آسمان حس شما را برای گرفتن یک عکس جذاب تحریک می کند. به دلیل اینکه نصاب یا فرشنده باید بداند که چه نوع لنزی قرار است بفروشد تا مشتری را برای خرید قانع کند. میتوانید از سایر لوازم جانبی امنیتی مثل یو پی اس در هنگام قطع برق استفاده کنید تا اطمینان بیشتری در شرایط حساس حاصل کنید.

با همین مبلغ پول میشه دو تا لنز 50mm f1.8 و 24mm f2.8 گرفت که هم فضاهای باز رو بشه به بهترین شکل ثبت کرد هم فضاهای بسته که محدودیت فاصله از سوژه هست. در دوربین آلتراواید 12 مگاپیکسلی نیز دو تغییر جدید دیده می شود. وقتی شما به سوژه ای نزدیک می شوید، دوربین ماکرو فعال شده و می توانید عکس های ماکروی فوق العاده باکیفیتی ثبت کنید. این لنز به خودی خود کارایی ندارد و نمیتواند به صورت مستقل عکسی به ثبت برساند و برای ثبت تصاویر پرتره به دوربین اصلی کمک میکند (درواقع لنز تشخیص عمق میدان فرایند تشخیص سوژه از پسزمینه را انجام میدهد و دوربین اصلی عکس را به ثبت میرساند). قبل از هرچیزی باید بگوییم که لنز استار فیلتر یکی از لنزهای عجیب موجود در بازار است که هنگام عکاسی به منابع نوری موجود در تصویر حالتی خاص و فانتری میبخشد و به کمک آن میتوان عکسهای بسیار زیبایی به ثبت رساند. آموزش کمک های اولیه در سوختگی و دوره آموزشی اطفاء حریق از برنامه های این مانور بود.

دیدگاهتان را بنویسید