با بهترین سازندگان لنز دوربین آشنا شوید

دوربینهای DSLR بهگونهای طراحی شدهاند که از چند لنز با فاصله کانونی مختلف استفاده کنند برای همین است که این دوربینها میتوانند در تمام سناریوهای عکاسی مورد استفاده قرار بگیرند زیرا میتوان فاصله کانونی آن را تغییر داد. دوربینهای پریسکوپی معمولا از طراحی منحصربهفرد منشورها و آینهها برای هدایت نور ورودی و دستیابی به فاصله کانونی طولانیتر از ماژول دوربینهای سنتی بهره میگیرند. این شرکتها به تولید لنزهایی با فاصله کانونی ثابت با بدنههای فلزی و عدسیهای مرغوب تمایل دارند. که تفاوت در این است که در لنزهای زوم بسته به محدوده فاصله کانونی که ارائه میدهند قابلیت زوم کردن دارند که در لنزهای فیکس به دلیل ارائه دادن تنها یک فاصله کانونی چنین نیست. در دوربین های فول فریم لنزهای با فاصله کانونی کمتر از ۳۵ لنز واید محسوب می شوند. از لنزهای زاویه عریض بیشتر برای عکاسی از مناظر و همچنین ثبت عکس های دسته جمعی، استفاده می شود. همچنین میتواند تا فاصله حداقل 700 متری برای شما زوم کند و تصویر را برای شما واضح نمایش دهد. داهوا DH-SD6AL445XA-HNR همچنین از تشخیص حرکت هوشمند استفاده می کند. برای کاربردهای چالش برانگیز در نور کم، فناوری Starlight Ultra-low Light داهوا بهترین حساسیت به نور را در کلاس خود ارائه می دهد و جزئیات رنگ را در نور کم تا 0.005 لوکس ثبت می کند.

تحقق فناوری PFA به میزان قابل توجهی تجربه کاربر را افزایش داده و ارزش محصول را افزایش می دهد. سیستم تثبیت تصویر مخصوصا برای لنز های تله بسیار مفید و مهم است و هنگام مقایسه گزینه های مختلف، ارزش این را دارد که به طور خاص به آن توجه شود. برای به دست آوردن پاسخ درست این پرسش در مرحله اول باید با انواع لنز دوربین مداربسته به بهترین شکل ممکن آشنا شوید و ویژگی و کاربرد آن ها را مورد بررسی قرار دهید، سپس با توجه به نیاز خود اقدام به خریداری دوربین با لنز مناسب نمایید. توجه داشته باشید اگر بر روی سه پایه عکاسی می کنید بایستی لرزشگیر لنز را خاموش کنید. علاوه بر این وقتی دوربین را خاموش کرده اید، بعد از روشن کردن دوربین عملیات تمیز کردن سنسور انجام می شود (مگر اینکه خودتان این عملیات را غیر فعال کرده باشید) که به پاک کردن گرد و غبار از روی سنسور کمک می کند.

سپس نوردهی به طور خودکار بهینه می شود تا همیشه تصاویر ویدئویی قابل استفاده داشته باشید. هنگامی که یک قانون ایجاد شد، دوربین می تواند بزرگنمایی کرده و هدف تعیین شده را به طور خودکار ردیابی کند. این ویژگی عملکردهای pan/tilt/Zoom دوربین را کنترل می کند تا به طور خودکار یک شی را در حال حرکت ردیابی کرده و آن را در صحنه نگه دارد. ردیابی را می توان به صورت خودکار و دستی کنترل کرد. فیلتر کردن خودکار زنگ های هشداردهنده ناشی از حیوانات، خش خش برگها، چراغهای روشن و غیره سیستم را قادر می سازد تا تشخیص ثانویه اهداف را انجام دهد. تحت آزمایشهای غوطه وری شدید در غبار و آب و دارای گواهینامه IP67 برای محافظت در برابر نفوذ ، آن را برای برنامه های کاربردی در فضای باز مناسب می سازد. 70 درجه سانتیگراد نیست و مجهز به محفظه ضد آب (IP67) است. حتی به تازگی برند شیائومی یکی از مدلهای گوشی میان رده خود را مجهز به چهار لنز دوربین اصلی کرده است. به گزارش سرویس ترجمه ایمنا، سری گلکسی S سامسونگ در واقع پرچمدار غیر تاشو شرکت سامسونگ است که طی سالهای گذشته محبوبیت زیادی بین کاربران پیدا کرده است. گلکسی S22 پلاس در ظاهر شباهت بسیار زیادی به مدلهای سال گذشته دارد و با وجود بهبودهای سختافزاری در طراحی ظاهری تغییرات کوچکی را به خود دیدهاند.

گلکسی S22 پلاس از نظر ابعاد بدنه و نمایشگر نسبت به S21 پلاس، اندکی کوچکتر و سبکتر شده است. لنزهای دوربین از نظر فاصله کانونی نیز دسته بندی میشوند که میتوان به لنزهای اولترا واید ، واید ، نرمال ، تله فوتو تقسیم میشوند. انواع لنز دوربین دارای فاصله کانونی متفاوتی هستند. دوربین ptz داهوا دارای ردیابی خودکار است. عملیات ردیابی را می توان به صورت دستی یا خودکار با قوانین تعریف شده فعال کرد. از مهمترین قابلیت هوشمند این دوربین میتوان به تعقیب خودکار سوژه اشاره کرد. به لطف طراحی قوی،SD6AL445XA-HNR را می توان در شرایط مختلف (در فضای باز) استفاده کرد. لنز گوشی در انواع مختلف واید، سوپر واید، ماکرو و مدل های دیگر تولید و عرضه می شود که هر یک ویژگی های خاصی دارند. در نگاه اول، خرید لنزهایی که فقط به یک زاویه دید محدود میشوند، ممکن است بیمعنی به نظر برسد. ۵ محصول اپل که باید از خریدشان صرف نظر کرد؛ در مقابل کدام… لنزهای فیش آی زاویه دید بسیار عریضی داشته و میتوانند منطقه وسیعی را در فریم جای دهند. گونه ای از لنزهای دوربین وجود دارد که اندکی متفاوت هستند که فیش آی و ماکرو نام دارند.

دیدگاهتان را بنویسید