بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

قیمت اتوبخار پارس خزر نسبت به بقیه محصولات با توجه به کیفیتش مناسبه. این ویژگی به شما خبر میدهد که آب موجود در مخزن کاهش یافته و برای ادامه اتوکشی با بخار نیاز است تا مخزن اتو را دوباره پر کنید. این محصول به دکمهی SELF CLEAN جهت خارج شدن بخار آب مجهز شده است. موتور 2400 واتی این محصول در مدتزمان کوتاهی پس از اتصال به برق، آماده استفاده میشود. اما شرکت ایتالیایی جانسون با تولید اتو بخار مخزن دار در سایزی مابین اتوهای معمولی و صنعتی این مشکل را حل کرده تا امکانات یک اتوی مخزن دار صنعتی را در شمایل خانگی داشته باشیم. یکی از تولیدات شرکت ایتالیایی جانسون اتو بخار مخزن دار مدل kontinuo است. این اتو بخار دارای کیفیت بسیار بالایی است. اما قبل از تصمیم گیری در مورد چگونگی حل این مشکلات، باید بدانید که مشکل چیست و سپس برای رفع آن اقدام کنید.

با مطالعه این نکات علاوه بر آن که با شیوه مراقبت از دستگاه اتو آشنا می¬شوید، می¬توانید با علائمی که نشان¬دهنده زنگ خطر برای دستگاه شماست، نیز آشنا شوید. این تکنولوژی به افراد کمک میکند تا هنگام اتوکشی اگر مشغول کار دیگری قرار گرفتند و اتو را بر روی البسه گذاشتند باوجود تکنولوژی Auto Off دیگر نگران البسه خود نباشند زیرا به صورت اتوماتیک دستگاه خاموش میشود. اتو پرسی نوع دیگری از اتو بوده که نسبت به بقیهٔ اتوها، قیمت بالاتری دارد. وجود همین ویژگیها دراین نوع اتو بخار آن را سایر نمونههای موجود در بازار متمایز میسازد. برای خرید یک محصول خوب و باکیفیت، بهتر است نکاتی مانند برند اتو، ابعاد و وزن، جنس کفه، سیستم قطع خودکار، سیستم ضد چکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، مخزن رسوب، قابلیت تنظیم میزان بخاردهی، گنجایش مخزن آب، بخاردهی پیوسته و لحظهای، طول کابل، توان مصرفی، قیمت و سایر قابلیتهای آن را مد نظر قرار دهید.

همچنین برای جنس حریر، پارچه ضخیم، پرده، پارچه نازک و پارچه معمولی مناسب است. دیگر قابلیت های این اتو شامل قدرت زیاد در پخش بخار / اتوکشی هر نوع پارچه با بخار آب یا بدون بخار / مخزن استیل ضد رسوب و زنگ است. اتو بخارهای موجود در بازار از گذشته تا امروز کفی های مختلفی داشته اند، در ابتدا کفی فلزی و سپس استیل استفاده می شد، اما امروزه انواع مختلفی از اتوهای سرامیکی، استیل، تیتانیوم، آلومینیوم و … امروزه دیگر اتوهای با کفی استیل تولید نمیشود زیرا باعث چسبیدن لباس به اتو میشد. در اتو بخار مخزن دار بر خلاف اتو بخار معمولی، بخار آب نقش اصلی را در اتو کردن ایفا می کند، در حقیقت در اتوهای بخار معمولی بخار آب یک نقش کمکی داشت و بیشتر کار را وزن اتو و کشیدن اتو روی لباس انجام می داد، اما در اتو بخار مخزن دار بخار آّب است که وظیفه اتو کردن لباس را به عهده دارد.

بزرگی مخزن نشان دهنده این است که می توانید اتوکشی را با مدت زمان بیشتری انجام دهید. شما میتوانید بنا به نیاز و بودجه خودهریک از محصولات این برند را خریداری کنید. اتو بخار و اتو پرس از جمله انواع اتو به شمار میآیند. در واقع اتو وسیلهای است با یک سطح فلزی که همین سطح فلزی، انواع بسیار زیادی دارد. طراحی ارگونومیک این دستگاه نیز بسیار جالب توجه است و میتواند از خستگی شما در حین اتوکشی تا حد زیادی جلوگیری کند. قابلیت های دیگر این اتو شامل: مخزن نگهداری شلنگ/ قفل جهت ایمنی برای جابهجایی/ آلارم در زمان کمبود آب مخزن/ رسوبزدایی هوشمند/ عملکرد صرفه جویی در انرژی میشود. این اتو شامل قابلیت هایی از جمله: تنظیم میزان بخار آب در ۳ حالت/ تنظیم دما از ۷۰ تا ۲۲۵ درجه سانتیگراد/ سیستم قفل ایمنی به منظور ثابت ماندن بر روی میز/خاموش شدن خودکار برای ایمنی میباشد. بعد از این مورد است که شما می تواند برند و مارک اتو را برای خرید انتخاب نمایید. این اتو دارای تنظیمات بخار مختلفی است و دست شما را برای هر گونه اتوی عمودی و یا افقی باز میگذارد. این اتو با توان مصرفی ۲۱۰۰ وات دارای قابلیت هایی از جمله: بخاردهی عمودی/ سیستم ضد رسوب/ تنظیم میزان بخاردهی میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید