بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

نباید انتظار داشته اتوبخار برند بوش قیمتی در حد اتوبخار های ایرانی داشته باشد. اتوبخار مارک ها و برندهای متنوع ایرانی و خارجی زیادی در بازار لوازم خانگی ایران دارد. عامل دیگری که شاید خیلی به چشم نیاید و روی قیمت اتو هم تاثیر زیادی نداشته باشد اما به جای خودش بسیار مهم است اندازه طول سیم اتو می باشد. این ویژگی باعث میشود تا زمانی که اتوی شما در حالت ایستاده یا خوابیده بیحرکت مانده است به صورت خودکار قطع شود. مدل دیگری که از اتوهای بوش با قیمت مناسب با توجه به امکانات فوق العاده میخواهیمک به شما معرفی نماییم مدل TDA5024214 است. معمولا قیمت اتو ها با ابزارها و تنظیمات بیشتر گران تر است. علاوه بر قیمت اتو هنگام خرید به چه نکاتی توجه کنیم؟ با توجه به امکانات و ساخت از سوختن پارچه جلوگیری می نماید. در درجه بعد امکانات را بررسی کنید. از طرف دیگر امکانات و ویزگی ها نیز تقریبا در تمام مدل ها و برندها در یک رنج و یکسان بود.

مدل TDI9032314 اتو بخار بوش یکی از دستگاه های زیبا و کارآمد این برند آلمانی است که دارای یک بدنه از جنس پلاستیک بوده وچون نسبتا سبک است راحتی استفاده را برایتان فراهم می کند. این اتو از بروزترین اتوهایی است که توسط شرکت آلمانی بوش Bosch با یک ترکیب رنگ زیبای سفید آبی تولید و ساخته و برای فروش به بازار جهانی عرضه شده و از استقبال خوبی نیز برخوردار بوده است. بنابراین اگر اتویی را انتخاب کنید که از توان مصرفی کمتری برخوردار باشد هزینه برق کمتری را پرداخت خواهید نمود. بعد از روشن کردن و اتصال به برق مدت زمان خیلی کمی طول می کشد تا گرم شود و جهت استفاده آماده شود. خیلی سریع و در مدت زمان کمی می تواند آماده به کار شود. مخصوصا اگر قرار باشد پارچه ای را اتو کنید که راحتی بیشتری هنگام کار خواهید داشت. ظرفیت مخزن ۳۲۰ میلیلیتر آب را ذخیره میکند و از دریچهی جلو پر می شود. مخزن آب این مدل اتو دارای گنجایش و ظرفیتی حدود ۳۵۰ میلیلیتری است که از قسمت جلوی اتو می توان آن را از آب برای اتو پر کرد.

مخزن این دستگاه بیش از 4 لیتر گنجایش دارد تا نیاز به پر کردن منبع بهدفعات نباشد. در حالت عادی همه ما میدانیم که اتو از کالاهای با مصرف برق بالا در میان لوازم خانگی الکتریکی است.اگر اتو از توان مصرفی بیش از حدی برخوردار باشد. محل اتصال کابل برق به بدنه قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه دارد. کابل برق به گونه ای به بدنه متصل شده است که قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه را میدهد. کابل برق این اتو حدود 2 متر است که برای اغلب اتوهای بوش در همین رنج است و تماما راحتی استفاده را برای مصرف کننده ایجاد می نمایند. کابل برق اتو بگونه ای به بدنه اتو وصل شده است که براحتی در تمام جهات می تواند بچرخد. از آنجایی که از یک مخزن آب مناسب با قدرت حرارت بخار مناسبی برخوردار است زمان زیادی را برای از بین بردن چروک های لباس سپری نمیکند و درنتیجه می تواند به کاهش مصرف انرژی نیز کمک کند. اتوبخار مدل «B-1102» از محصولات عرضهشده توسط «بالنی» است که قابلیتهای زیادی را به کاربر میدهد. کفی این اتوبخار از جنس استیمگلاید است و حرکتی روان روی سطح پارچه دارد و در برابر خطوخش مقاوم است. جنس کف آن که بر روی قیمت اتو نیز تاثیر گذار می باشد از سرامیک است.

اتوبخار «فیلیپس» مدل «GC3920/20» یکی از دستگاههای باکیفیت و کاربردی ساخت این شرکت است که از طراحی ظاهری زیبا و شکیلی بهره میبرد. اما اکنون لازم است که به مشخصات و ویژگی های کامل محصول دقت و در نهایت بهترین مدل خریداری شود. بخارگر کپلر مدل KGS 2560 دارای مخزن 1.8 لیتری نیمه شفاف است که این امکان را میدهد که تا 55 دقیقه بدون وقفه از دستگاه استفاده نمایید. با استفاده از دکمه اب پاش تعبیه شده در قسمت بالای اتو می توان اب را به سطوح مورد نظر اسپری نمود.اتو مجهز به سیستم ضد چکه می باشد از ریزش اب به سطوح جلوگیری نماید.همچنین اتو قابلیت بخار دهی به صورت عمودی را داراست تا به وسیله ان بتوان اشیا اویزان از قبیل پرده را بدون نیاز به کندن اتو نمایید. از طرفی پارس خزر در تولید انواع بهترین اتو در دو برند پارس خزر و سایا که بسیاری از مدل اتو بخارهای آن تحت لیسانس بوش آلمان تولید می شوند، همواره بهره گیری از بروز ترین مواد، تکنولوژی و کارایی را با قیمت مناسب و اقتصادی سرلوحه خود قرار داده است. اما در این میان استیل ضدزنگ برای جنس کف اتو گزینه مناسبتری است که البته قیمت اتو هایی که از این جنس کف ساخته شده اند نیز معمولا بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید