بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

اتوبخار مدل GC۲۹۹۰/۲۰ از موتوری با توان ۲۳۰۰ وات بهره میبرد که قدرت زیاد آن باعث میشود دستگاه بهسرعت آمادهی بخاردهی باشد و اتوکشی سریعتر انجام شود. اتو بخار پاناسونیک مدل ۴۱۰ از لحاظ بخار دهی در وضعیت نرمالی به سر میبرد و در هر دقیقه ۲۵ گرم بخار آزاد میکند. میزان بخاردهی لحظهای این اتوبخار، ۱۴۰ گرم بر دقیقه است. این اتوبخار توانایی بخاردهی پیوسته به میزان ۴۰ گرم بر دقیقه را دارد. جنس کفی بیشتر اتوهای بخار از پوششی سرامیکی است که به کاربر این امکان را میدهد تا به راحتی بدون آنکه به البسهها آسیبی ناشی از دمای نامناسب وارد شد، آنها را اتو کنند. طول سیم : طول سیم اتو بهتر است بلند باشد تا بتوانید همه قسمت های لباس را بدون جابجایی اتو کنید. اگر نمیخواهید از قدرت بدنی زیادی را برای استفاده از این محصول خرج کنید، بهتراست از اتوپرس استفاده کنید. درصورت مشاهده هرگونه اختلال در عملکرد طبیعی دستگاه اتوبخار یا اتوپرس حتما با یک متخصص تعمیرات بخارشوی تماس بگیرید. یکی از دغدغههای بانوان در منزل، اتوکشی لباسها و ازبینبردن چینوچروک آنهاست؛ بنابراین انتخاب یک اتوی خوب باعث میشود که لباسهای صاف و بدون چروک داشته باشید. این دستگاه دارای مخزن آب با ظرفیت ۳۲۰ میلیلیتر است که از طریق دریچهی قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو قرار گرفته است، امکان اسپریکردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیقتر کمک میکند.فیلیپس (Philips) شرکتی هلندی است که بیش از یک قرن سابقهی کار دارد.

همچنین این امکان وجود دارد که، خط اتو کج زده شده و در صورت اشتباه لباس بسوزد. جرم گیری اتو پرس و تمیز کردن مداوم این دستگاه علاوه بر عملکرد مناسب اتو پرس بهنیه سازی مصرف انرژی را نیز به همراه دارد. علاوه بر آن هر زمان که بخواهید دوباره از اتو استفاده کنید، اتو به صورت خودکار مجددا آماده کار میگردد. علاوه بر این استفاده از اتوبخار بسیار آسان بوده و تنها باید، سری آن را از پایین به بالای پارچه حرکت داد. این عملکرد در مواجهه با چروکهای عمیقتر کاربردی است و کار اتوکشی را آسانتر میکند. بزرگی مخزن نشان دهنده این است که می توانید اتوکشی را با مدت زمان بیشتری انجام دهید. اتوهایی که میزان بخاردهی بسیار بالاتری دارند معمولا معمولا از مصرف برق خیلی بیشتری نیز بهره مند هستند. شاید شما هم در هنگام اتو کردن لباسها با پیچ و تا خوردگی سیم برق اتو مواجه شده باشید که در اتو بخارهای هوشمند این مشکل نیز برطرف شده است. این خاموش شدن، هم به صورت افقی روی لباس و هم به صورت عمودی اتفاق می افتد. اتو بخار ایستاده با انفجار بخار از طریق نازل روی پارچه ای که به کمک قفل و گیره دستگاه به صورت ایستاده نگه داشته می شود، باعث از بین رفتن چین و چروک می شود و اتو ایستاده ها قادر به تولید حجم بخار با فشار بالایی هستند.

به هم آمیختگی رنگ های زیبا و جذاب با طراحی شکیل حس خوشی را هنگام اتوکردن لباس به شما می دهد. اما این نکته را هم در نظر بگیرید که، در کنار تمام مزایا و قابلیتها، اتو پرس نیز عیوبی دارد. این ویژگی شما را قادر میسازد تا به راحتی پرده و لباسهای آویزیان خود را اتو بخار کنید و چروک آن را از بین ببرید. به عنوان مثال: برای خیلی از ما سوختن لباس توسط اتوهای قدیمی رخ داده، اما با اتوهای هوشمند، این مشکل برطرف شده. مخزن آب در اتوهای معمولی برای ایجاد بخار بر روی دستگاه قرار داده شده که ظرفیت آن با سی سی نشان داده می شود. اتوهای هوشمند ویژگیهای زیادی دارند که در ادامه با بررسی اتو بخار های هوشمند در سایت خدمات تعمیرات لوازم خانگی آی پی امداد با این ویژگیها بیشتر آشنا خواهید شد. شما می توانید با به اشتراک گذاشتن دیدگاه و تجربیات خود در انتهای همین مقاله به گفتمان آنلاین با تعمیرکاران آی پی امداد و دیگر کاربران بپردازید. دیدگاه و تجربیات شما برای ما ارزشمند است! اتو از لوازم ضروری در هر خانه بوده و از پرمصرفترین وسایل خانگی است که برای صاف کردن لباسها و مرتب و شیک نشان دادن لباس مورد استفاده قرار میگیرد که به علت داشتن کفی داغ، ضدعفونی کننده لباسها نیز هست.

انتخاب اتوبخار مناسب با نیاز و انتظارات شما می تواند کار آسانی نباشد بخصوص اگر شما جزء آن دسته از کسانی باشید که مایلند لباسهایشان را با دستان با کفایت خودشان تمیز و صاف کنند و لباس های بینوایشان را به دستگاههای همه شوی و در هم شوی اتوشویی ها نسپارند. بخار باعث میشود که چروک البسهها خیلی راحتتر صاف گردد. هنگامی که دمای کف اتو به مقدار کمتر از حد مجاز برای تولید بخار می رسد، این سیستم باعث می شود تا محفظه تبخیر به صورت اتومات بسته شده و در نتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون جلوگیری خواهد کرد. قابلیت ایجاد مقدار قابل قبولی بخار بطور پیوسته و لحظه ای موجب میشود که لباس ها در بهترین حالت اتو شوند. اتو بخارهای هوشمند دارای قابلیت تمیزسازی خودکار میباشند که باعث میشود از ایجاد رسوب جلو گیری گردد و تمیز شود. آب در هنگام گرم شدن رسوب ایجاد میکند. در برخی از اتو بخارهای هوشمند دارای چراغهای نمایشگری میباشند که با کمک ان میتوان در هر لحظه از میزان آب باقی مانده در اتو مطلع شد.

دیدگاهتان را بنویسید