بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

زیرا کفی میتواند بیشترین تاثیر را، روی کیفیت کار اتوبخار بگذارد. زیرا سختی آب باعث میشود تا پس از گذشت زمان، سوراخهای کفی مسدود شده و عملکرد اتو بخار شما همانند قبل نباشد. زیرا با از بین بردن چین و چروک، شکل و فرمی زیبا به لباس میدهد. اتو بخار Pars Khazar SI-702 Steam Iron یکی از بهترینهای پارس خزر در زمینه اتو بخار به شمار میرود که قیمتی کمتر از نصف پایین ردههای خارجی دارد اما این قیمت پایین اصلا دلیلی برای دست کم گرفتن این دستگاه نیست. اما از آنجایی که این دستگاه استفاده غالبا در منزل استفاده میشود، مانند تمامی وسایل الکترونیکی خانگی گاهی مشکلات خاصی را ایجاد می کند. این یکی از رایج ترین مشکلات اتو بخار است و می تواند منجر به کاهش بازده دستگاه شما شود. یکی دیگر از مشکلات رایج اتو بخار که می توانید در خانه آن را حل کنید، مشکل لکهبینی است. دارای مخزن آب با ظرفیت ۳۲۰ میلیلیتر است که از طریق دریچه قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پر کردن است. بهترین راه حل برای این مشکل این است که از پر کردن بیش از حد مخزن اتو خودداری کرده و مقداری فضای خالی در مخزن بگذارید. اگر اتوی بخار شما بیش از حد پر شود(لبریز شود)، جریان آب در قسمت های مختلف دستگاه باعث ایجاد لکههای آب روی لباسها میشود.

برای اینکه می توانید از ترکیب آب و سرکه و یا آبلیموی تازه استفاده کنید. پس از اتمام کار با اتو، اجازه دهید کاملا سرد شود و سپس سیم آن را جمع کنید. اما قبل از تصمیم گیری در مورد چگونگی حل این مشکلات، باید بدانید که مشکل چیست و سپس برای رفع آن اقدام کنید. هرچند در این مدل از تکنولوژی اولترا گلاید خبری نیست اما همین کف سرامیکی میتواند شما را راضی نگه دارد. میتوان گفت که در این مدل تمامی نیازهای خانگی برای اتو کشیدن در نظر گرفته شده و اتو بخار Tefal FV9747 Steam Iron میتواند به خوبی تمام توقعهای شما را برآورده کند. اتو بخار Tefal FV9747 Steam Iron میتواند به صورت پیوسته و به میزان 55 گرم در دقیقه بخاردهی کند. گنجایش مخزن آب این اتو بخار 350 میلی لیتر است که با توجه به قیمتش کاملا معقول به نظر میرسد. گنجایش مخزن آب این دستگاه چیزی در حدود 350 میلی لیتر است که مقدار متوسط اما کافیای برای اتوکشی روزانه است. با اینکه اتوبخار، سریع داغ شده و به دلیل خط اتویی که روی لباس میاندازد ظاهری شیک به آن میدهد، اما عیبهایی نیز دارد. اتو بخار یکی از مفیدترین لوازم الکترونیکی است و تقریباً متعلق به همه است.

سیستم قطع خودکار و سیستم ضد چکه نیز از جمله امکانات دیگر قابل توجه این اتو بخار است. با پیشرفت تکنولوژی و گذر زمان ابزارهای فراوانی برای از بین بردن چین و چروک طراحی شده اند که امروزه از آن با نام اتو بخار یاد میشود. سیستم بخاردهی لحظهای آن بخار را با فشردن دکمهای که روی اتو تعبیه شده با قدرت و شدت زیاد از منافذ کف اتو خارج میشود. بخاردهی عمودی و ضد رسوب بودن دستگاه نیز از امکانات به کار رفته مورد انتظار این اتو به شمار میرود. بخاردهی عمودی نیز در این دستگاه به کار رفته تا تفال عملکرد عالی خود را در این مدل به اثبات برساند. این اتو ها که قدیمی بوده و به اتو های دستی نیز شهرت دارند.که یکی از رایج ترین وسایل در هر خانه ای می باشند. این وسیله ما را قادر می سازد تا لباسهای خود را با بخار اتو کنیم تا هنگام پوشیدن لباس ها تازه و درخشان به نظر برسند. عملکرد بخارگرها یا اتوهای ایستاده، بر اساس فوران حجم زیاد بخار آب که بر روی البسه ها ریخته می شود، به آسانی چین و چروک ها را از بین می برد و کمترین آسیب ممکن به بافت لباس ها را وارد می کند.

این رسوبات ممکن است راه خروج بخار را مسدود کرده و منجر به چکه کردن آب از کف اتوبخار شوند. این اتو بخار ایستاده که با گنجایش مخزن آب 2.4 لیتر طراحی و ساخته شده است، توان مصرفیاش به 1500 وات و توان بخاردهی پیوستهاش به 30 گرم در دقیقه میرسد. اضافه کردن جوش شیرین به محلول سرکه و آب نیز و ریختن جوش شیرین در مایع ظرفشویی در تمیز کردن سطح اتوپرس و جرم گیری اتو پرس تاثیر مثبتی دارد. اتو پرسی به دلیل بزرگ تر بودن صفحات و کارکرد آسان باعث صرفه جویی در وقت شما خواهد شد. اما نوآوری این دستگاه در دو طرفه بودن کفیاش و حرکت 360 درجهاش است که به طراحی خاص کفی این اتو مربوط میشود. اتو بخار مخزن دار نسبت به اتوی بخار ساده دارای ظاهر حرفه ای تری هستند، اما تفاوت در این است که یک مخزن آب اضافی برای آن وجود دارد، که ظرفیت نگه داشتن 3 لیتر آب را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید