بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

اتوبخار برندهای، پارس خزر، تفال، فیلیپس، مایر،بوش، بایترون، بیوتی، پاناسونیک، جانسون، دلونگی، روگن، رادکس، زیمنس، زومیت، زولینگلن، زاس، ژانومه، سیلتر، سایا، سانی، شیائومی، عرشیا، غزال، فوما، فلر، کنوود، کورس، نانیوا و… بدون شک پارس خزر بهصرفهترین اتوهای بخار را در بازار ایران تولید میکند. این محصول در سال 2019 در ایران در بین محصولات تفال بیشترین میزان فروش را داشته است. البته نسل جدید اتوها که به آناتوی پرسی می گویند کار اتوکشی را مثل آب خوردن کرده است. اگر قصد خرید بهترین اتو بخار دستی را دارید، این محصول گزینه ایده آلی است. این اتو ها در اشکال و رنگ های مختلفی به چشم می خورند که خرید اتوبخار های این مدل ممکن است کمی پیچیده باشد. هر یک از این مدل ها امکانات و ويژگی های خاصی دارند که همین مسئله در قیمت آن ها نیز تاثیرگذار خواهد بود. همانطور که میدانید قیمت محصول به عوامل مختلفی بستگی دارد. نوع بخار دهی، سیستم ضد چکه، جنس کفه، سیستم ضد رسوب و مخزن رسوب، جنس کف که اکثرا سرامیک یا تفلون است، سیستم قطع خودکار و محدوده قیمت آن است.

یا ممکن است مغازه خشک­شویی داشته باشید و داشتن یک اتوبخار حرفهای برایتان مهم باشد. در گذشته این اتوبخارها بیشتر کاربرد در خشکشوییها داشتند اما امروزه انواع خانگی آن نیز در بازار عرضه شده است. علاوه بر خصوصیات عمومی که اشاره کردیم باید برای خرید یک اتو خوب به طول کابل آن توجه داشته باشید، میانگین طول سیم اتوبخار بین 1.5 تا 3 متر است اما با توجه به نیاز خود متراژ مناسب را انتخاب کنید. اتوبخار انواع مختلفی دارد و برای انتخاب صحیح یک نوع آن، باید توجه کنید که نیاز شما بیشتر به کدام سمت است. این آلارم، هنگامی که مقدار آب مخزن کاهش پیدا کند، به شما اطلاع می دهد و برای ادامه ی کار، باید مخزن اتو را دوباره پر کنید. یک نمونه دیگر از اتوها، اتوبخارهای ایستاده هستند این اتوها برای لباس های مجلسی بسیار مناسبنند زیرا می توان لباس را خیلی حرفه ای همانطور که به چوب لباسی آویزان است اتو کرد.

نکته قابل توجهای که وجود دارد این است که مخزن آب اتوپرس پس از پرشدن سرریز نمیشود. برای این که بدانیم اتو بخار چه مارکی خوبه، ابتدا باید از ویژگیهای آن باخبر باشیم. و مورد بعدی نحوه بخار دهی اتو است که به چه صورت بخار را به سمت لباس یا پارچه هدایت می­کند و انتظارات شما را برطرف می­سازد یا خیر. امروزه شاهد انواع مختلفی از اتوها با مدلها و کیفیتهای متفاوت هستیم و مهمترین موضوع برای خرید ما این است که اتوبخار چه مارکی خوب است. همیشه چند مرحله قبل از رفتن به بیرون از خانه وجود دارد که هم وقت گیر است و هم کمی سخت. این اتو ها که قدیمی بوده و به اتو های دستی نیز شهرت دارند.که یکی از رایج ترین وسایل در هر خانه ای می باشند. لازم به ذکر است که این مدل جدیدترین و محبوب ترین مدل امروزی در بازار می باشند.

البته طراحی این دستگاه طوری است که در حین فعالیت نیز میتوان به آن آب افزود. اما قبل از همهٔ اینها، باید در مورد رعایت نکات ایمنی در حین استفاده از اتو، اطلاعاتی مفید داشته باشیم. این فاکتور یکه اغل نادیده گرفته می شود فاکتور مهمی در اتوکشی آسان است یرا سبب می شود سیم اتو در حین اتوکشی بهم نپیچد و گره نخورد. از دیگر مشخصات بخارگر «IS6200» میتوان به مدتزمان کارکرد دستگاه با 1 بار پر کردن مخزن به میزان 1 ساعت، داشتن چرخ برای حرکت آسان و مجهز بودن به 3 سری خروج بخار اشاره کرد. در کف اتو سوراخ هایی برای خروج بخار از اتو تعبیه شده است. دارای دو صفحه است که لباس بین ای صفحه قرار می گیرد. اتوبخار ضدچکه، ضد رسوب، ایستاده ، خانگی، مخصوص خیاطی، نخزن دار، عمودی، کارگاهی، دستی، مسافرتی و حرفه ای نیز از انواع اتوهای بخار هستند. 2. قابلیت ضد رسوب: به دلیل املاح و مواد اضافی موجود در آب، مخزن آب دستگاه دچار رسوب میشود و این عمل به کفی اتو نیز آسیب وارد میکند با دارا بودن سیستم ضدرسوب دیگر نگران رسوب بستن اتو نخواهید بود. طیف گسترده اتوبخارهایی که وارد بازار شده میتواند بسیار خوشحال کننده باشد چراکه میتواند به انواع نیازها پاسخ دهد اما از طرفی، این طیف گسترده محصولات، می­تواند ما را در خرید گمراه کرده تا نتوانیم بسته به نیاز خود بهترین مدل را انتخاب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید