بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

اتوبخار فوما مدل «FU-1922» با توان بالای 2400 که دارد، بهراحتی و بهسرعت آب را بخار و صفحهی زیرین را داغ میکند تا اتوکشی راحت و سریع انجام شود. اتو بخار SH-271 همیلتون با داشتن کف سرامیکی که اتو کردن لباسها را برای شما راحت میکند و در صورتی که اتو را روی قسمت کثیفی قرار دهید به راحتی کف اتو تمیز و سریعا پاک میشود. همچنین، به بافت پارچه آسیب نرسانده و به راحتی تمیز میشوند. اتوبخارهایی که از این فناوری برخوردارند نیازی به تنظیم دما ندارند و شما میتوانید به راحتی انواع پارچههای مختلف را با دمای مطلوب آن پارچه اتو گنید. تکنولوژی دمای مطلوب ترکیبی از بخار و حرارت را متناسب با جنس البسه شما ارائه کرده و دیگر نیازی به تنظیمات دستی دما و بخار نیست. جنس کف سرامیک، سیستم بخار دهی بسیار قدرتمند، امکان اسپری آب جهت بهتر اتو کردن پارچههای زبر و پر چین و چروک از قابلیتهای ویژه اتو بخار DSP است. کلیه محصولات با پنج سال خدمات پس از فروش شرکت نگین جان و مه توزیع میگردد.اختراعات انحصاری ژانومه در خصوص اتوپرس:به عنوان اولین شرکت سازنده اتوپرس خانگی در جهانبه عنوان مخترع اتو پرس بخار از کف و دوطرف بخاربه عنوان مخترع سیستم EMC و فیلترینگ آب بر روی اتو پرسبه عنوان مخترع پایه های نگهدارنده ثابت تلسکوپی زیبابه عنوان مخترع تقویت کننده بخار BOOSTER بر روی اتو پرسکه لزوما موارد ذکر شده بر روی کلیه اتوپرس ها نمیباشد که متناسب به ویژگی و مدل آن متغیر است.

اتو مسافرتی سایونا یکی از محصولات مجموعه سایونا است که کیفیت قابل قبولی در تولید این محصول ارائه داده است و موفق به اخذ استاندارد ISO 9002 و استاندارد اتحادیه اروپا CE و GS شده است. این اتو بخار دستی توسط برند فلر (Feller) تولید شده و یکی از محصولات فوقالعاده با کیفیت و زیبای بازار میباشد. یکی از امکانات این کالا بخاردهی عمودی و قابلیت اسپری آب آن به شمار میآید. اتوبخار مدل GC3920/20 دارای موتور پرقدرت با توان 2500 وات است و توانایی بخاردهی مداوم به میزان 45 گرم بر دقیقه را دارد؛ همچنین برای اتوکشی آسان چروکهای عمیقتر، امکان بخاردهی لحظهای برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. این اتو توان بالایی دارد تا بتواند سریعا آمادهبهکار شود و میزان قابلتوجهی بخار تولید کند و بهصورت مداوم یا با فشار بهصورت لحظهای آن را خارج کند. دسته سوم، اتو بخار پرسی است که کار با آنها به راحتی دیگر اتو بخارها نیست و برای اتو کردن یقه لباس و چروکهای ریز لباسهای در سایز کوچک مناسب نیستند ولی در عوض برای اتو کردن پردهها و ملحفه و اقلام بزرگتر بسیار مناسب هستند این اتوها ایستاده و حرفهای هستند همچون اتوهای خشک شوخیها ولی در سایزهای کوچکتر تولید شدهاند.

ژانومه به عنوان بزرگترین تولید کننده اتو پرس و چرخ خیاطی در سطح جهان میباشد که با بکار گیری از آخرین فناوری روز بیش از 100 مدل اتو پرس در ایران عرضه مینماید. فناوری Optimal Temp این دستگاه، دمای مطلوب ترکیبی از بخار و حرارت را متناسب با جنس لباس شما ارائه میکند و دیگر نیازی به تنظیم دستی بخار و دما نمیباشد. در اتو بخارهایی با این قابلیت، نیازی نیست شما دما را تنظیم کنید و به راحتی می توانید انواع مختلف پارچه ها را در دمای مطلوب اتو کنید. با وجود این فناوری می توانید لباس های خود را بدون رعایت ترتیب خاصی بر اساس جنس پارچه اتو کنید. از ویژگیهای این اتوبخار میتوان به قابلیت جداسازی مخزن آب دستگاه اشاره کرد که موجب میشود بدون نیاز به جابهجاکردن اتو، مخزن 200 میلیلیتری دستگاه را پر یا تخلیه نمایید. اتو «ویداس» (Vidas) مدل VIR-1019 ساخت سال 1399 جدیدترین اتو این شرکت با حجم بخار و قدرت بالا(2300وات) می باشد.جنس استفاده شده برای پوشش کفی این اتو از سرامیک بوده و برای این مدل قابلیت ضد رسوب و بخاردهی پیشرفته نیز در نظر گرفته شده است.

یکی از قابلیت های این کالا بخاردهی عمودی و قابلیت اسپری آب آن به شمار میآید. بخاردهی عمودی برای لباس هایی که آویزان هستند بسیار مناسب است. سیستم ایمنی اتو بخار فلر این امکان را ایجاد میکند تا در صورت استفاده نشدن دستگاه به مدت 8 دقیقه در حالت عمودی یا 30 ثانیه در حالت افقی، اتو را به صورت اتوماتیک خاموش گردد. درپوش مخزن به صورت تاشو در قسمت جلوی دسته تعبیه شده و با نگه داشتن اتو به صورت عمودی می توان با کمک پیمانه مخزن آب 400 میلی لیتری اتو را پر نمود و به صورت مداوم اتو کشی نمود. از ویژگی های مهم این دستگاه باید به هوشمندی آن اشاره کرد که می تواند به صورت خودکار خاموش شود و یا کار ایجا بخار را انجام دهد. اسپریکردن از خروجی اسپری در نوک اتو صورت میگیرد که با یک دکمه، تحت کنترل کاربر است. توان مصرفی آن بین 2000-2400 آن است و با داشتن ابعاد 140 × 110 × 285 میلیمتر، سبک و کمحجم است و میتوان آن را به راحتی به هر طرف حرکت داد. اتو یکی از نیاز های زندگی امروزی است و در هر خانهای وجود این وسیله ضروری است. همچنین با فشار دادن دکمهی مخصوص بخار دهی لحظهای، بخار با قدرت و شدت زیادی از اتو خارج میشود، از این رو هر چروکی از بین میرود.

دیدگاهتان را بنویسید