بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

انتخاب شما، اتوبخار یا اتوپرس؟ همانطور که گفته شد، اکثر افراد از اتوبخار و اتوپرس برای اتوکردن لباسهای خود استفاده مینمایند. نکته ی دوم در انتخاب اتو این است که باید به وزن اتو توجه زیادی بفرماییم و بدانیم که هر چه یک اتو سبک تر باشد. نکته دیگری که باید به طراحی کفی توجه نمود تعداد روزنههای موجود در کفی است. 1. خاموشی خودکار: از مهمترین تکولوژیها برای خرید اتو بخار خوب میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود. اگر فراموش کرده باشید که اتو را از برق بکشید نگران نباشید چرا که اتو بخار SH-271 همیلتون مجهز به سیستم قطع خودکار است. به همین علت است که جنس کف اتو بخار در اتوبخار های معمولی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که اتو شدن لباس ها بیشتر به خاطر وزنی است که اتو بخار بر روی لباس ها وارد می نماید. این محصول با توان بالایی که دارد، بهراحتی و بهسرعت آب را بخار و صفحهی زیرین را داغ میکند تا اتوکشی راحت و سریع انجام شود. بنابراین اگر البسههای خود را جمع آوری و بخواهید بصورت بکجا عمل اتوکشی را انجام دهید یا اینکه تعداد افراد داخل منزلتان زیاد است و نیاز به اتوکشی به مدت نسبتا طولانی دارید پیشنهاد میشود که اتوبخاری را انتخاب نمایید که دارای ظرفیت مخزن آب بالایی است.

اتوبخارها نیز قابلیت تنظیم دما داشته و شما میتوانید آن را برحسب پارچهای که دارید انتخاب و یا تغییر دهید. در پایان اگر تجربه استفاده از هرکدام از برندها را دارید میتوانید در کامنت ها ذکر نمایید تا ما و سایر دوستان نیز از تجربیات و عملکردهای واقعی مدل های مختلف بهتر و بیشتر آشنا شویم. این سیستم به دلیل اینکه دمای کفی اتو از حد متعادل کمتر شود بصورت کاملا اتوماتیک سوپاپ محفظه تبخیر دستگاه را بسته تا قطرهای آب روی البسه شما ریخته نشود و از اتوکشی لذت ببرید. 2. قابلیت ضد رسوب: به دلیل املاح و مواد اضافی موجود در آب، مخزن آب دستگاه دچار رسوب میشود و این عمل به کفی اتو نیز آسیب وارد میکند با دارا بودن سیستم ضدرسوب دیگر نگران رسوب بستن اتو نخواهید بود. 7. طول سیم: در هنگام خرید اکثر افراد به تنها چیزی که شاید زیاد توجه نکنند طول سیم برق میباشد، درحالی که هنگام اتوکشی اگر طول سیم برق کوتاه باشد هنگام جا به جایی دچار مشکل خواهند شد. و حال به معرفی اتو مخزن دار می پردازیم این مدل از اتو دقیقا اتو بخار های قدیمی می باشد که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دچار تغییراتی اساسی در قسمت های فنی شده است.

برخورداری از امتیازات و مشخصات فنی عالی با کارایی بالا و عالی در کنار طراحی زیبا و ساخت شکیل بر جذابیت آن اضافه نموده است. این عمل علاوه براینکه موجب جلوگیری از شوره زدن لباس هنگام اتوکشی میشود، طول عمر دستگاه را نیز بالا میبرد تا بتوانید سالیان سال باخیالی آسوده از دستگاه خود استفاده کنید و از اتوکشی البسه خود لذت ببرید. باید به این نکته توجه داشته باشید اگر اتوبخار دارای وزن پایینی باشد به تناسب صاف کنندگی کمتری خواهد داشت مگر اینکه دارای تکنولوژیهای بروزی باشد تا بتوانید با بخاردهی و دیگر امکانات که در ادامه توضیح خواهیم داد عملیات اتوکشی را انجام دهید، از طرفی اگر اتو دارای وزن سنگینی باشد به تناسب برای افراد مسن که توانایی پایینتری دارند مناسب نمیباشد. هر اندازه بخاردهی بیشتر باشد لباس ها بخار بیشتری را از اتو دریافت میکنند. لازم به ذکر است ویژگی حذف مواد ته نشین شده، کیفیت بخار دهی را به حداکثر میرساند. حال این پیشرفت تکنولوژی و پدید آمدن بروزترین اتوبخار از لحاظ کیفیت و طراحی افراد را کمی سردرگم کرده است که کدام نوع از اتو میتواند مشکلات آنها را در امر اتوکشی آسانتر کند. اتوبخار بوش یکی از مارک ها و برندهای اتو بخار قدرتمند و بادوام و با کیفیت ساخت بسیار بالا بوده که بر اساس امکانات کاربردی و استحکام بدنه و قدرت موتور خود طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به سایر برندهای ضعیفتر دارد.

یکی از راه های بالا بردن اعتماد به نفس و شرکت در مراسمات و جلسات کاری مهم و حتی مهمونی های دوستانه داشتن ظاهر آراسته و مرتب برای همه افراد امری الزامی می باشد. یکی از نکات مهمی که در اتو بخار ایستاده مطرح است حجم مخزن آب است. درهمین راستا میتوان گفت اتو فیلیپس از بهترین اتو بخار موجود در بازار میباشد که توانسته با تکنولوژیهای روز محبوبیت زیادی بین هواداران پیدا کند. کفی های سرامیک و تیتانیوم بهترین کفیهای موجود در بازار میباشند که هم از لحاظ سر خوردن روی البسه و هم از لحاظ سهولت در پاکیزگی محبوبیت زیادی نزد خریداران اتوبخار دارد. کار کردن با آنها بسیار آسان بوده و معمولا از کفه های سرامیکی و یا تیتانیوم بهره می برند و از مزایای خوب این نوع کفه ها از آسیب رسیدن به بافت پارچه جلوگیری می کند و همچنین کار از بین بردن چروک لباس را بهتر انجام می دهد. هنگام بررسی کفی اتو بخار فیلیپس باید به چند نکته توجه داشته باشید: 1- جنس کفی: جنس کفی میتواند از نوع استیل، سرامیک و تیتانیوم باشد. جنس کف آن که بر روی قیمت اتو نیز تاثیر گذار می باشد از سرامیک است.

دیدگاهتان را بنویسید