بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

اتوبخار و اتوپرس از نظر هزینه بسیار با یکدیگر متفاوت میباشند. البته قیمتهای مدلهای معرفی شده نیز کاملا متفاوت بود و راه منطقی این است که برآورد نسبتا دقیقی از میزان هزینهای که قصد دارید برای خرید یک اتو بخار صرف کنید، داشته باشید. آنچه اتفاق می افتد این است که آبی که در مخزن اتو استفاده می کنید ممکن است سخت باشد و می تواند حاوی مواد معدنی خاصی باشد که ممکن است در خطوط و منافذ اتوی شما رسوب کند. بخاردهی عمودی نیز به خوبی در اتو بخار Pars Khazar SI-702 Steam Iron خودنمایی میکند تا بتواند شما بیش از پیش برای خرید این محصول وسوسه کند. بخاردهی عمودی و ضد رسوب بودن دستگاه نیز از امکانات به کار رفته مورد انتظار این اتو به شمار میرود. سیستم ضد رسوب و بخاردهی پیشرفته نیز در این دستگاه به کار رفته تا با همین امکانات هم خریدش منطقی به نظر برسد. اتو «ویداس» (Vidas) مدل VIR-1019 ساخت سال 1399 جدیدترین اتو این شرکت با حجم بخار و قدرت بالا(2300وات) می باشد.جنس استفاده شده برای پوشش کفی این اتو از سرامیک بوده و برای این مدل قابلیت ضد رسوب و بخاردهی پیشرفته نیز در نظر گرفته شده است.

سیستم قطع خودکار و سیستم ضد چکه نیز از جمله امکانات دیگر قابل توجه این اتو بخار است. این مدل قابلیت ضد رسوب و ضدچکه دارد و از سیستم قطع خودکار نیز بهرهمند است. اتو بخار SH-271 همیلتون دارای قابلیت کمپرس کردن بخار است و به راحتی چروک لباس را برطرف میکند. همچنین دارای سردوشی بخار بوده و برای برطرف کردن چین و چروک و مخصوصاً برای البسهای همچون مانتو، لباس مجلسی و… برخی دارای بخاردهی آنی و لحظه ای هستند و بعضی دیگر بخار دهی پیوسته دارند. اتوهایی که گفته میشد گاز سمی نیز تولید میکرد و دیگر با آمدن برق به عنوان دکور در منازل مورد استفاده قرار گرفت. کیفیت لوازم خانگی سیماران از سطح بالایی برخوردار است و در تولید آن تکنولوژی های به روز دنیا مورد استفاده قرار گرفته است. اتو بخار تفال مدل FV3910 محصول کشور فرانسه و از برند شرکت معروف تفال است. در نهایت برای خرید هرکدام از این مدلها باید نیاز خود و میزان استفاده هفتگی یا روزانه خود از اتو بخار را در نظر بگیرید تا پس از خرید دچار مشکل نشوید. با استفاده از تمیز کنندههای کف، مخزن را تمیز کنید و فقط از آب مقطر برای این کار استفاده می کنید.

قیمت این اتو سیماران نسبت به دیگر محصولات داخلی این دستگاه، با توجه به قابلیت آن، بسیار عالی و مقرون به صرفه است. به همین دلیل است که از اتوی خشک یا بخار استفاده می کنیم. برای جلوگیری از این مورد ، فقط از آب مقطر یا صاف شده استفاده کنید و یا بعد از هربار استفاده ، مخزن دستگاه را کاملا خالی کنید. صاف کردن چوک های انباشته شده لباس هاف ملحفه و تمام پارچه هایی که با لباسشویی حسابی از خجالت آن در آمده اصلا کار آسانی نیست و اتوی ساده از پس این ججم از چروکی بر نمی آید. ویژگیهای فراوان و قیمت مناسب اتو بخار همیلتون، آن را به یکی از بهترین و پرفروشترین اتو بخارهای خانگی بازار بدل ساخته است. جنس کفی این اتو نیز سرامیک است تا هیچ چیز از دیگر برندهای بازار اتو کم نداشته باشد. جنس کفی این دستگاه مانند نمونههای خارجی سرامیک نیست اما جنس الماسه و استیل به کار رفته در کف این اتو نیز راضی کننده به نظر میرسد. اما نوآوری این دستگاه در دو طرفه بودن کفیاش و حرکت 360 درجهاش است که به طراحی خاص کفی این اتو مربوط میشود.

اگر اتوی بخار شما بیش از حد پر شود(لبریز شود)، جریان آب در قسمت های مختلف دستگاه باعث ایجاد لکههای آب روی لباسها میشود. برای بررسی این قابلیت مخزن 300 میلی لیتری آن را پر کرده و دستگاه را روشن کردم. بهترین راه حل برای این مشکل این است که از پر کردن بیش از حد مخزن اتو خودداری کرده و مقداری فضای خالی در مخزن بگذارید. این مدل اتو ها از وزن کمی برخوردارند و کار با آنها خیلی ساده است و به راحتی می توانید با آنها لباس های خودتان را اتو کنید. در این مطلب سعی کردیم که یک راهنمای خرید جامع از اتو بخار تفال مدل FV3910 را خدمت شما ارائه کنیم. اغلب دستگاههای اتو پرس به شما امکان میدهند، برحسب نوع پارچهای که دارید تنظیمات مربوط به حرارت و دما را تغییر دهید. اتوبخار مدل «GC۲۹۹۰/۲۰» از دستگاههای کاربردی و خوشساخت شرکت «فیلیپس» است. اولین کاری که باید انجام دهید تمیز کردن صفحه کف اتو است. ما در شرکت کورنیدو با داشتن متخصصان و تکنسین های مجرب و با سابقه ی کاری بالا در زمینه تعمیرات اتوبخار انواع برندها از جمله بوش ، سامسونگ ، ال جی ، ایندزیت ، اسنوا ، میدیا ، میله و …

دیدگاهتان را بنویسید