بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

بعد از این مقدمه چینی از سری آژور، به بررسی اتوبخار فیلیپس مدل GC4558/26 که شرکت هومینال آن را در اختیار من قرار داده می پردازم. سری نوکتیز این محصول دسترسی به نواحی دشوار لباس مانند یقه و سرآستین را راحتتر میکند و طراحی به خصوص آن حتی اتوکشی نواحی اطراف دکمهها را به آسانی برایتان ممکن میسازد. این محصول با کیفیت پتانسیل رقابت با بسیاری از محصولات مشابه را دارد و با قیمتی بسیار مناسب در بازار عرضه گردیده است. سری آژورِ فیلیپس مدلهای مختلف اتو را در رنگهای متفاوت عرضه کرده تا با ترکیب طراحی و رنگ، ظاهری جسورانه به محصول ببخشد. این اتوبخار توانی معادل ۲۸۰۰ تا ۳۲۰۰ وات دارد و مجهز به سیستم تنظیم حرارت متناسب با انواع پارچههاست. توان مصرفی دستگاه هم ۲۴۰۰ وات است و اتو از لحظه روشن کردن سریع به حرارت تنظیم شده میرسد. بخار مورد نیاز در مخزن دستگاه است و معمولا بر روی میز و قرار میگیرد و بخار از طریق لولهای به اتو منتقل میشود. دقت کنید که اگر طول سیم شما کوتاه باشد جلوی اتو کردن راحت لباس را میگیرد و شما را از اتو کشی لباس ها خسته می کند. برای کار با بخارگر، کافی است تا لباس را روی میلهی مخصوص آویزان کنید و آن را اتوکشی نمایید.

سیستم ضد رسوب به خوبی در اتو فیلیپس عمل کرده و من حین اتوکشی متوجه هیچ لکهی سفیدی روی لباس نشدم، البته اتویی که من با آن کار کردم نو بود و مخزن تمیزی داشت. این اتو از بروزترین اتوهایی است که توسط شرکت آلمانی بوش Bosch با یک ترکیب رنگ زیبای سفید آبی تولید و ساخته و برای فروش به بازار جهانی عرضه شده و از استقبال خوبی نیز برخوردار بوده است. ولی بد نیست بگویم کمپانی هلندی فیلیپس طی چند سال گذشته خودش را به خوبی بالا کشیده و رقیبی برای کمپانی های مطرح شده است. مهمترین سوال شما این بود که اتو بخار چه مارکی خوبه؛ مارکهایی که در بالا مورد بررسی دادیم کاربردیترین اتوبخار مخزن دار هستند . بهترین کار در زمان خرید اتو این است که از خودتان این سوال را بپرسید «از اتوی خانگیتان چه توقعهایی دارید؟ محل قرارگیری و ابعاد بزرگ دکمه بخاردهی لحظهای، کار کردن با آن را بسیار راحت کرده است. مخزن آب بزرگ این اتوبخار با گنجایش 300 میلیلیتر از طریق دریچهی قرارگرفته در قسمت بالای دسته، قابلپرکردن است. این دستگاه به سیستم بخاردهی لحظهای نیز مجهز شده است. بخارگر کپلر مدل KGS 2560 دارای مخزن 1.8 لیتری نیمه شفاف است که این امکان را میدهد که تا 55 دقیقه بدون وقفه از دستگاه استفاده نمایید.

این عمل علاوه براینکه موجب جلوگیری از شوره زدن لباس هنگام اتوکشی میشود، طول عمر دستگاه را نیز بالا میبرد تا بتوانید سالیان سال باخیالی آسوده از دستگاه خود استفاده کنید و از اتوکشی البسه خود لذت ببرید. البته طراحی این دستگاه طوری است که در حین فعالیت نیز میتوان به آن آب افزود. تا زمانی که برندهایی مثل تفال و بوش در عرصهی اتو فعالیت دارند بعید است کسی سراغ مارک و برند دیگهای برود، مگر اینکه تاکید روی هزینهی کم داشته باشد. اینکه با کیفیت مناسب لباسهای ما را اتوکشی کرده و در عین حال آن را نسوزاند! باید به این نکته توجه داشته باشید اگر اتوبخار دارای وزن پایینی باشد به تناسب صاف کنندگی کمتری خواهد داشت مگر اینکه دارای تکنولوژیهای بروزی باشد تا بتوانید با بخاردهی و دیگر امکانات که در ادامه توضیح خواهیم داد عملیات اتوکشی را انجام دهید، از طرفی اگر اتو دارای وزن سنگینی باشد به تناسب برای افراد مسن که توانایی پایینتری دارند مناسب نمیباشد. در ادامه مطالب ما به بررسی تکنولوژیهای روز اتوبخار خواهیم پرداخت تا بتوانیم شما را در این امر یاری کنیم. لازم به ذکر است که بهترین اتو بخار دستی میتواند دارای کفی پهن باشد چراکه این ویژگی به شما کمک میکند تا زمان کمتری صرف کرده و مساحت بیشتری از پارچه را اتو نمایید.

نکته دیگری که باید به طراحی کفی توجه نمود تعداد روزنههای موجود در کفی است. ازآنجایی که کفی ارتباط مستقیم با البسه دارد، بنابراین هرچه تعداد روزنه موجود در کفی بیشتر باشد هنگام خروج بخار، بخاردهی به تناسب بهتر صورت میگیرد و در نتیجه به راحتی چین و چروک موجود در البسه را از بین میبرد. 2. قابلیت ضد رسوب: به دلیل املاح و مواد اضافی موجود در آب، مخزن آب دستگاه دچار رسوب میشود و این عمل به کفی اتو نیز آسیب وارد میکند با دارا بودن سیستم ضدرسوب دیگر نگران رسوب بستن اتو نخواهید بود. کفی های سرامیک و تیتانیوم بهترین کفیهای موجود در بازار میباشند که هم از لحاظ سر خوردن روی البسه و هم از لحاظ سهولت در پاکیزگی محبوبیت زیادی نزد خریداران اتوبخار دارد. امروزه کفی اتوها از سرامیک، استیل، تیتانیوم و… 2- طراحی: طراحی کفی اتو بخار در ابتدا به عریض بودن و ابعاد آن میتوان اشاره نمود؛ تا بتوانید به راحتی البسه خود را اتوکشی کنید. 1. خاموشی خودکار: از مهمترین تکولوژیها برای خرید اتو بخار خوب میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود.

دیدگاهتان را بنویسید