بررسی و راهنمای خرید 47 مورد از (پرفروش ترین )اتوبخار سال2022

دستهٔ اتوبخار مدل SI-702 پارسخزر، دارای یک پوشش نرم بوده تا در حین کار با اتو، دست کاربر خسته نشود. اتو بخار بوش مدل TDi902836A دارای توان مصرفی حدود ۲۸۰۰ وات می باشد. اتوبخار مدل SI-702 پارسخزر، دارای قابلیت تنظیم میزان بخاردهی است. همچنین محدوده توان مصرفی آن از ۲۰۰۰ تا ۲۵۰۰ وات است. اتوبخار مدل GC2990/20 از موتوری با توان 2300 وات بهره میبرد که قدرت زیاد آن باعث میشود دستگاه بهسرعت آمادهی بخاردهی باشد و اتوکشی سریعتر انجام شود. اتوبخار FU-1922دارای کفی با پوشش سرامیکی است که باعث انتقال خوب حرارت و نیز حرکت آسان دستگاه روی پارچه میشود. مخصوصا اگر قرار باشد پارچه ای را اتو کنید که راحتی بیشتری هنگام کار خواهید داشت. اتو بخار تفال مدل FV9845 قابلیت اتوکشی عمودی را دارد که میتوانید به کمک این قابلیت پرده ها و لباس های مجلسی و بلند را به راحتی اتو کنید. جنس کف اتو تفال 9845E0 از گلس گلاید پروتکت است که مانع از چسبندگی به لباس می شود و به راحتی روی لباس حرکت می کند. همچنین سعی کنید اتوکشیدن را روی اشیا فلزی لباس ها انجام ندهید که روی کف خش نیفتد. همچنین جنس کف آن هم از ایزی گلیس است.

از کاور مخصوص اتو هم می توانید برای این کار استفاده کنید. برای برخی از لباس ها که نمی توان آن ها را مستقیما اتو کرد می توانید از پارچه نخی استفاده کنید. به لطف وجود میزان بخار دهی قابل تنظیم می توان بخار را به میزان دلخواه و بسته به نوع لباس تنظیم نمود.همچنین اتو مجهز به سیستم قطع خودکار می باشد تا از سوختن سطح جلوگیری کند. که در صورت روشن ماندن اتو، امکان بروز خطرات احتمالی مانند آتش سوزی وجود نداشته باشد. سیستم قطع خود، سیستمی است که باعث می شود بعد از گذشت مدتی خود به خود اتو را برای جلوگیری از بروز آتش سوزی خاموش کند. این قابلیت باعث می شود که شما دیگر نگران لکه گرفتن لباس های خود از اتو نباشید. از این رو فکر ساخت یک اتوی برقی ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرد و بالاخره پای اتوهای برقی به بازار لوازم خانگی باز شد.

اتو بخارهای موجود در بازار بر اساس نیازهای افراد و انتظاراتی که از یک اتو دارند، متفاوت است. این نوع اتو از نوع بخار است که قابلیت تنظیم میزان بخاردهی را هم دارد. همچنین از جمله کشور های آسیایی به غیر از ایران می توان به کشور امارات متحده عربی هم اشاره کرد. شرکت تفال به غیر از اتوبخار محصولات دیگری را هم به بازار عرضه می کند. محصولات شرکت فرانسوی تفال به کشوری های اروپایی مثل ایتالیا و آلمان صادر می شود. را می توانید جستجو کنید و به صورت اینترنتی خرید کنید. برای اینکه می توانید از ترکیب آب و سرکه و یا آبلیموی تازه استفاده کنید. در کف این اتو ها سوراخ هایی برای خروج بخار قرار داده شده است. همانطور که گفته شده در اتو بخارها، آب داخل مخزن به جوش آمده، بخار می شود و از طریق روزنه های موجود در کف اتو بیرون می آید.

چون ممکن است که آسیب ببیند. چون ممکن است که گرمای کف اتو به سیم آسیب بزند. بخار حاصل از این مخزن با شیلنگهای واسط به بدنه اتو منتقلشده و از کف آن بیرون میآید تا اتوکشی با حداکثر توان انجام شود. از دیگر امکانات این مدل اتوبخار می توان به مخزن آب و همچنین داشتن اسپری آب اشاره کرد. اگر از افرادی هستید که اتوی لباس ها برای تان مهم است، پس حتما می دانید که استفاده از یک اتو مناسب، اصل اول در داشتن یک لباس مرتب و صاف است. داشتن سیستم بخاردهی عمودی هم یکی دیگر از قابلیت های این مدل اتوبخار است. اتوبخار مدل SI-702 پارسخزر، مجهز به سیستم بخاردهی عمودی بوده که برای پردهها و لباسهایی بهصورت آویخته بسیار مناسب است. اتو بخار تفال مدل FV3910 یک و نیم کلیو گرم وزن دارد که می توان گفت سبک وزن است. این اتوبخار هوشمند با بکارگیری فناوری Optimal Temp نسبت به رقبای دیگر یک سر و گردن بالاتر قرار دارد. اتو های بخار را می توان به عنوان اتو خشک نیز مورد استفاده قرار داد. به خصوص برای کسانی که هر روز کار اتو کردن را انجام می دهند. عاملی که اغلب کاربران به آن در هنگام خرید اتو بی توجهی میکنند، وزن اتوبخار است.

دیدگاهتان را بنویسید