خرید آنلاین و قیمت انواع بهترین مدل اتوبخار – فروش اینترنتی پارس خزر

عاملی که اغلب کاربران به آن در هنگام خرید اتو بی توجهی میکنند، وزن اتوبخار است. این مدل نیز از دیگر محصولات برند بوش است که از کیفیت ساخت بالا همراه ظاهری شکیل و جذاب با طراحی مدرن چشم هر خریداری را به خود جذب میکند. اتو چین و چروکهای لباس را برطرف کرده و ظاهری شیک و آراسته به آن میدهد. زمزیران مجموعه ای از بهترین برندهای اتوبخار موجود در بازار از قبیل:«پارس خزر، سنکور، زومیت، سایا، نانیوا» را با مناسب ترین قیمت ها عرضه کرده است. مخزن آب اتو بخار پاناسونیک مدل۴۱۰ بسیار بزرگ و با ظرفیت ۲۰۰ میلی لیتر بوده که نیاز به پر کردن در هر بار استفاده ندارد . این ویژگی به شما خبر میدهد که آب موجود در مخزن کاهش یافته و برای ادامه اتوکشی با بخار نیاز است تا مخزن اتو را دوباره پر کنید. با استفاده از دکمه اب پاش تعبیه شده در قسمت بالای اتو می توان اب را به سطوح مورد نظر اسپری نمود.اتو مجهز به سیستم ضد چکه می باشد از ریزش اب به سطوح جلوگیری نماید.همچنین اتو قابلیت بخار دهی به صورت عمودی را داراست تا به وسیله ان بتوان اشیا اویزان از قبیل پرده را بدون نیاز به کندن اتو نمایید.

اما به خاطر داشته باشید که هر چه میزان بخار دهی اتو بخار بالاتر باشد به همان اندازه مصرف برق شما نیز بالا خواهد رفت . خرید اتو بخار با کیفیت و ارجینال باعث طول عمر دستگاه و مصرف برق کمتر و کارایی بالاتر خواهد بود. زیرا این نوع اتو به سرعت به دمای مورد نظر رسیده و تنها با یک حرکت تمام سطح مورد نظر شما را صاف و مرتب میکند. اگر از افرادی هستید که اتوی لباس ها برای تان مهم است، پس حتما می دانید که استفاده از یک اتو مناسب، اصل اول در داشتن یک لباس مرتب و صاف است. آنچه باعث اتو شدن لباس ها و پارچه های شما می شود بخار خروجی از اتو بخار ها می باشد . ویژگی سیستم ضد رسوب دراتوبخار پاناسونیک NI-E410T با استفاده از کپسول های مخصوص موجود در آن از رسوب شدن مواد موجود در آب جلوگیری مینماید و طول عمر اتو را افزایش خواهد داد. با بلندی سیم اتو، اتوکشی لباسها نیز راحتتر خواهد بود و قادر هستید در هر قسمتی از خانه بدون اینکه نگران نزدیکی به پریز برق باشید اتوکشی را انجام دهید.

این پروسه، باعث شده اتوکشی سریعتر انجام گرفته و در زمان و انرژی نیز صرفه جویی شود. اتو بخار از جمله اتوهای سبک هستند که مطمئنا در هر خانهای وجود دارد. به خصوص برای کسانی که هر روز کار اتو کردن را انجام می دهند. برای اتو کردن لباس های خود به تنهاترین چیزی که احتیاج دارید یک اتو بخار با قابلیت بخار دهی استاندارد می باشد. به هنگام خرید اتو بخار حتما به میزان بخار دهی پیوسته و بخار دهی لحظه ای اتوبخار دقت نمایید. قبلا و در دهه های قبل چون مارک ها و برندهای کمتر برای اتو بخار وجود داشت و مدل ها نیز محدود بودند خرید اتو بخار بسیار راحت تر بود. سرامیک باعث میشود لباسهای لطیفتر کمتر در معرض خطر چسبیدن به اتو و سوختن قرار داشته باشند. با توجه به امکانات و ساخت از سوختن پارچه جلوگیری می نماید. اگر فراموش کردید که اتو بخار خود را پس از استفاده از آن خاموش نمایید این سیستم اجازه روشن ماندن طولانی اتو بخار را نخواهد داد و به طور خودکار اتو بخار شما را خاموش می نماید.

بهتر است اتوهای دارای سیستم خاموشی خودکار را انتخاب کنید. سیستم خاموش کن خودکار از آن جمله قابلیت هایی است که می تواند ایمنی استفاده از اتو بخار را برایتان تضمین نماید . به همین علت است که جنس کف اتو بخار در اتوبخار های معمولی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که اتو شدن لباس ها بیشتر به خاطر وزنی است که اتو بخار بر روی لباس ها وارد می نماید. فروشگاه اینترنتی پارس خزر، امکان خرید آنلاین انواع اتو بخارهای تولیدی در دو برند پارس خزر و سایا را با توجه به محدوده قیمت، توان مصرفی، رنگ ، بهترین جنس کف اتو، سیستم ضد رسوب، سیستم ضد چکه و بسیاری فاکتورهای مهم خرید اتوبخار را میدهد. و با عملکرد بخار فوق العاده قوی ، بهترین و سریع ترین نتیجه را برای اتوی شدیدترین چروک ها ارائه می کند . این در حالیست که تصورها درمورد اتو به این شکل است که یک سطح فلزی داغ دارد و میتواند لباسهای چروک را صاف کند. به همین دلیل است که اتوبخار یکی از وسایل ثابت در خانه ها است. به دلیل نوع مواد بهکار رفته در کفی استیم گلاید دستگاه، در برابر خط و خش مقاومت زیادی دارد و همچنین حرکتی روان روی سطح پارچه دارد و به لباسهای شما نمیچسبد.

دیدگاهتان را بنویسید