خرید اتو بخار – قیمت انواع اتو بخار

اتوبخار فیلیپس مدل GC5037اتو بخار «فیلیپس» مدل «GC5037» دستگاهی خوشساخت و یک اتوبخار هوشمند از این شرکت است. از لحاظ قدرت بخاردهی این اتوبخار را از سایر اتوبخارها متمایز کردهاست.چراکه با این اتوبخار میتوان تا یک ساعت به طور همزمان و مداوم اتوکشی کرد.دستگاه اتو بخار دارای مخزن جدا شونده است و گنجایش مخزن آب دستگاه حدودا 2.2 لیتر است. البته لازم است بدانید تنها قدرت اتو بخار نباید ملاک خرید شما باشد، با این حال باید توجه کنید قدرت آن از ۲۰۰۰ کمتر نباشد. درصورت این که وزن اتو کمتر باشد، نمیتواند به خوبی عملیات اتو کشیدن را انجام دهد و اگر هم وزن بالایی داشته باشد هنگام اتو کشیدن دچار مشکل خواهیدشد. اگر بودجهای که برای خرید اتوی دستی یا خانگی کنار گذاشتهاید محدود است، این مدل میتواند گزینه خوبی برای شما باشد. اتو بوش مدل TLB5000GBیکی دیگر از انتخاب های ما برای معرفی و پیشنهاد به شما جهت خرید می باشد.

محدودیت جابجایی اتو در خرید اتوبخار به دلیل کوتاه بودن سیم از مشکلاتی است که برخی از خانم ها با آن مواجه هستند. برخی از این موارد را درادامه بررسی میکنیم. درادامه به معرفی بهترین اتو بخار مخزندارموجود در بازار میپردازیم. درادامه بیشتر درباره اتو بخار مخزن دار بحث میکنیم. قدرت این نوع اتو بخار برابر ۲۴۰۰ وات است و مخزنی معادل ۱۸۰۰ میلی متر دارد. سیستم ضد چکه و قابلیت تنظیم سطح بخار است.بطور مداوم بخار پیوسته با قدرت 44 گرم بر دقیقه را تولید می کند. ژانومه به عنوان بزرگترین سازنده اتو پرس و چرخ خیاطی در سطح جهان میباشد که با بکارگیری از آخرین فناوری روز بیش از 100 مدل اتو پرس در ایران عرضه مینماید. پارس خزر اصفهان با مدیریت جناب آقای بهنام پور بیش از یک دهه است که مشغول عرضه لوازم خانگی به بازار می باشد. اتوبخار فوما مدل FU-1839 یک اتو بخار عالی و کاربردی از شرکت فوما است. به شما کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنید.این اتوبخار پر قدرت برای گرم کردن و اتوکشی کردن فقط و فقط یک دقیقه زمان لازم است. شما می توانید با خرید این محصول تاحدزیادی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید زیرا اتو بخار تفال مجهز به ویژگی مصرف بهینه است.

این ویژگی در خرید اتوبخار باعث چرخش سیم در محل اتصال به بدنه اتو می شود. اتو بخار سیماران مدل SSI – 8808 با طراحی بدنه ارگونومیک و خوش دست امکان اتوکشی سریع و آسان انواع پارچه را برای شما فراهم می آورد. بخار نه تنها می تواند جلوی از بین رفتن لباس شما را بگیرد. کفه اتو از نوع نانو سرامیک و دو برابر مستحکم تر از استیل بوده که مقاومت بالایی در برابر سایش و خراشیدگی دارد و به راحتی بر روی سطح پارچه لغزیده و چروک ها را از بین میبرد. ازآنجایی که کفی ارتباط مستقیم با البسه دارد، بنابراین هرچه تعداد روزنه موجود در کفی بیشتر باشد هنگام خروج بخار، بخاردهی به تناسب بهتر صورت میگیرد و در نتیجه به راحتی چین و چروک موجود در البسه را از بین میبرد. اتوهای بخار ایستاده در از بین بردن بو نیز عالی هستند. اتوهای با قابلیت ضدرسوب کمتر نیاز به شستشو دارند. این نوع اتو به صورت عمودی نیز استفاده میشود. سیستم بخاردهی لحظهای آن بخار را با فشردن دکمهای که روی اتو تعبیه شده با قدرت و شدت زیاد از منافذ کف اتو خارج میشود. نکته ۲. وزن مناسب اتواست چون اتوبخار نباید نه زیاد سنگین باشد که نتوان آن را به خوبی حرکت داد و نه زیاد سبک که قادر به انتقال بخار و اتو کشی مناسب نباشد.

از مزایای خوب این اتوهای مخزن دار می توانیم به اتو کردن لباس با حجم زیاد بخار و امکان اتوکشی با صفحه ی سرد اتو و فقط توسط بخار اشاره نمود. بدیهی است که برای انتخاب بهترین برند اتو باید توجه مشتری به تضمین کیفیت کالا و خدمات پس از فروش تولید کننده آن باشد. ممکن است زمان مورد نیاز برای گرم شدن و آماده شدن دستگاه پس از روشن کردن آن برای شما اهمیت زیادی داشته باشد. اگر به دنبال خرید این محصول باشید، ادامه این مطلب به شما کمک زیادی خواهدکرد. به کمک این سیستم لباس ها دیگر نمی سوزند! مدل طراحی جدیدی که برای پایههای این محصول انجام شده است به پایداری بهتر محصول و همچنین جمعآوری سیم اتو کمک بسیار زیادی میکند. با وجود قدرت زیادی که دراین نوع اتو بخار نهفته است، هنگام استفاده از آن هیچ صدایی را احساس نمیکنید و این خود از مزیتهای جذاب اتو بخار مخزندار فلیپس محسوب میشود. چرا که قدرت بخاردهی آن نسبت بقیه مدلهایی که در این مطلب معرفی میکنیم بیشتر است و میزان بخاردهی پیوسته آن ۴۵ گرم در دقیقه و بخاردهی لحظهای آن ۱۷۰ گرم در دقیقه است.

دیدگاهتان را بنویسید