خرید و قیمت اتو بخار سیماران مدل SSI-8808 (رنگ مشکی)

همچنین یکی از قابلیت هایی که این نوع اتوبخار دارد این است که علاوه بر سیستم ضد رسوب به سیستم ضد چکه کردن هم مجهز است. توان مصرفی آن 3000 وات است و میتواند کف سرامیکی آن را به سرعت گرم کند. ظاهر این دستگاه کمی پیچیده است، اما کارکردن با آن اصلا سخت نیست پس گول ظاهر آن را نخورید. میتوان گفت که در این مدل تمامی نیازهای خانگی برای اتو کشیدن در نظر گرفته شده و اتو بخار Tefal FV9747 Steam Iron میتواند به خوبی تمام توقعهای شما را برآورده کند. توان مصرفی این اتو بخار معادل 2600 وات است که نسبت به اکثر اتو بخارهای بازار بسیار قدرتمندتر است. این اتو از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۹ ستاره دریافت کرده است. یکی از قابلیتهای کلیدی این اتو نیز به مصرف برق بسیار بالای اتوها توجه داشته و ویژگیای به نام حالت ذخیره انرژی در اتو قرار گرفته که باعث میشود در ساعتهای اوج مصرف بتوانید با خیال راحت لباسهای خود را با حداقل میزان مصرف انرژی اتو بکشید. وقتی این اتو را در دست میگیرید، اولین چیزی که نظر شما را به خود جلب میکند، ظاهر آن به ویژه رنگ بندی ترکیبیاش است.

این غول هلندی برای خانوادههای طبقه متوسط نیز محصولات متنوعی ارائه داده است که یکی از بهترین نمونههای آن اتو بخار Philips GC3760 EcoCare Steam Iron است. اما تمامی محصولات برند فیلیپس محصولات گران قیمت و به اصطلاح لوکس نیستند. سیستم ضد چکه و سیستم رسوبزدایی از جمله تکنولوژیهای به کار رفته در این اتو بخار هستند که از جرم گرفتگی دریچه اتو بخار و اجزای داخل آن به خوبی جلوگیری میکنند. بسیاری از اتو بخارها همراه با تولید بخار، صدای بلند و گاهی آزار دهندهای از خود خارج میکنند. اتو بخار ساده همان اتوهای رایج در بازارها هستند که در داخل خود مخزن کوچکی برای نگهداری آب دارند و از این طریق بخار لازم برای اتو کردن را فراهم میکنند. قابلیت های دیگر این اتو شامل: مخزن نگهداری شلنگ/ قفل جهت ایمنی برای جابهجایی/ آلارم در زمان کمبود آب مخزن/ رسوبزدایی هوشمند/ عملکرد صرفه جویی در انرژی میشود. ظرفیت مخزن ۳۲۰ میلیلیتر آب را ذخیره میکند و از دریچهی جلو پر می شود. برخی از کاربران در نظرات خود این مدل اتو بخار را بهترین اتو بخار مخزن دار بازار نامیده اند.

جنس کفی این محصول از الماس و استیل است که رضایت خوبی را برای کاربران به همراه داشته است. در این مطلب قصد داریم بهترین اتو بخار های بازار در بازههای قیمتی مختلف (۱۰ اتو بخار برتر) به حضور شما معرفی کنیم تا کمکی برای انتخاب هر چه بهتر شما عزیزان باشد. در این مطلب سعی کردیم که یک راهنمای خرید جامع از اتو بخار تفال مدل FV3910 را خدمت شما ارائه کنیم. این اتو دارای تنظیمات بخار مختلفی است و دست شما را برای هر گونه اتوی عمودی و یا افقی باز میگذارد. اتو بخار یکی از لوازم خانگی است که امروزه نمیتوان در هر خانهای یکی از آن را نداشت اما برای انتخاب یک اتو بخار مناسب باید مسائلی مانند قیمت مناسب و کاربردی بودن اتو را در نظر گرفت. اما با وجود مخزن رسوب در پشت آن بعید است در استفاده بیشتر هم دچار مشکل شود. این اتو بخار با کیفیت دارای کابل 1 متری است که استفاده از آن را راحتتر میکند. اتو بخارهای گران قیمت امکانات بسیار بالایی دارند و کاربردی کاملا حرفهای دارند و از آن طرف اتو بخارهای نسبتا ارزان قیمتی هم در بازار وجود دارند که امکانات متوسطی ارائه میدهند اما قیمت پایینشان وسوسهکننده به نظر میرسند.

قیمت اتوبخار پارس خزر نسبت به بقیه محصولات با توجه به کیفیتش مناسبه. کفی این اتو بخار نیز مانند اکثر اتو بخارها به استیم گلاید مجهز شده است که نشان میدهد این میان رده همپای باکیفیتترین محصولات روز دنیا قدم برمیدارد. توان این دستگاه به عددی بسیار جالب رسیده است. اتو بخار بوش مدل TDA5030110 نیز از جدیدترین مدلهایی است که در بازار میبینید. اتو بخار بوش مدل TDA5030110 دارای بخاردهی به صورت پیوسته و به اندازه 45 گرم در دقیقه است. بوش به عنوان یک کمپانی شناخته شده، بهترین مدلهای اتو بخار را به بازار عرضه میکند. تنظیم دمای درست با توجه به ظرافت و نوع پارچه کمک میکند که الیاف لباس عمر بیشتری داشته باشند و نسوزند و همچنین آسیب نبینند. یکی از ویژگیهای قابل توجه این اتو، بخار عمودی است. تکنولوژیهای به کار برده در این اتو بخار نیز به طور قابل توجهی پیشرفته هستند. مطمئنا سیمهای با روکش پارچهای امنیت بیشتری برای شما به همراه دارند لذا در هنگام خرید به جنس سیم نیز توجه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید