راهنمای خرید تخصصی بهترین اتو بخار

از لحاظ قدرت بخاردهی این اتوبخار را از سایر اتوبخارها متمایز کردهاست.چراکه با این اتوبخار میتوان تا یک ساعت به طور همزمان و مداوم اتوکشی کرد.دستگاه اتو بخار دارای مخزن جدا شونده است و گنجایش مخزن آب دستگاه حدودا 2.2 لیتر است. این محصول یک از موتور قدرتمند با توان 2200 وات بهره میبرد که قادر است کفی اتو را در زمانی کوتاه به دمای استفاده برساند. اتوبخار فیلیپس مدل GC2990؛ برای هر لباسی بخار و دمای مناسب خودش را دارد که مناسب با هر لباس میتوانید آن را تنظیم کنید و برای هر لباسی هم که خواستید، میتوانید از هیچگونه بخاری استفاده نکنید. جنس کفی این اتو از سرامیک می باشد.توان مصرفی این دستگاه ۲۴۰۰ وات است.از قابلیت های این دستگاه می توان به امکان تنظیم بخار در ۳ سطح ،عملکرد ۴ گانه پاکیزگی شامل تمیزی خودکار، تمیزی با استفاده از calc ،سیستم داخلی ضد رسوب و همچنین مایع مخصوص ضد آهک و پخش عمودی بخار برای از بین بردن سریع و آسان چروک البسه اشاره کرد.

اتو بخارها تنوع قیمت بسیاری دارند و از قیمتهای چند صد هزار تومانی تا چند میلیون تومانی را شامل میشوند. بسیاری از اتو بخارها همراه با تولید بخار، صدای بلند و گاهی آزار دهندهای از خود خارج میکنند. کفی این اتو بخار نیز مانند اکثر اتو بخارها به استیم گلاید مجهز شده است که نشان میدهد این میان رده همپای باکیفیتترین محصولات روز دنیا قدم برمیدارد. سطح کفی اتو بخار Philips GC4870 Azur Steam Iron نیز مانند اکثر اتو بخارهای برند فیلیپس و البته دیگر برندها مجهز به استیم گلاید است که اگر بهترین نباشد، حداقل یکی از بهترینهای حال حاضر بازار دنیا است. بهترین اتو بخار تفال تا امروز برای بانوان در خانه و یا مربیان خیاطی اتو بخار تفال مدل FV9785 است. اتو بخار بوش مدل TDi902836A دارای توان مصرفی حدود ۲۸۰۰ وات می باشد. توان مصرفی این اتو بخار معادل 2600 وات است که نسبت به اکثر اتو بخارهای بازار بسیار قدرتمندتر است. اما متوسط بودن قیمت این اتو بخار نه تنها به هیچ عنوان دلیلی برای افت فاحش کیفیت این محصول نیست، بلکه برعکس، اولین چیزی که بعد از دیدن این اتو نظر شما را جلب میکند، ظاهر شگفتانگیز آن است.

سوراخهای کفی هم بسیار مهندسی شده در کف اتو چیده شدهاند که باعث میشود کیفیت اتو کشیدن شما افزایش قابل توجهی داشته باشد اما این سوراخها از تکنولوژی مهمی به نام تنظیم بخار متناسب با جنس لباس برخوردار هستند که باعث میشود لباسهای شما بعد از اتو کشیدن دچار افت کیفیت نشوند. سیستم ضد چکه و بخاردهی به صورت افقی و عمودی کمک میکند تا به راحتی البسه مورد نظر را اتو کنید .با استفاده از تنظیم درجه بخار می توانید انواع لباس را در سایزهای مختلف اتو بفرمایید.روکش دستگیره اتو از سیلیکون بوده و مانع از انتقال حرارت می شود.گفتنی است شرکت ویداس برندی ایرانی در زمینهی تولید و عرضهی لوازمخانگی است. با یک بار پرکردن مخزن آب اتوپرس میتوانید حجم زیادی از لباس را اتو نمایید. اتو بخار یکی از لوازم خانگی است که امروزه نمیتوان در هر خانهای یکی از آن را نداشت اما برای انتخاب یک اتو بخار مناسب باید مسائلی مانند قیمت مناسب و کاربردی بودن اتو را در نظر گرفت.

در توضیحات آمده که باید ۲۰۰۰ وات باشد، اما نیاز به اصلاح وجود دارد، بهتر است که ۲۰۰۰ وات باشد. بخاردهی عمودی، باعث اتوکشی بهتر به خصوص برای پارچههایی که اتوکشی راحتی ندارند، عملکردی بهتر را نشان میدهد. کفی اتو بخار اگر خاصیت سُر خوردگی بشتری داشته باشد راحتی اتو کشی را برایتان به دنبال خواهد داشت . اگر به دنبال اتو بخاری کاملا حرفهای و با امکانات بسیار بالا هستید و هیچ گونه دغدغه مالی برای خرید ندارید، اتوبخار فیلیپس Philips GC9642/60 Steam Generator Iron انتخاب بسیار عالیای به نظر میرسد. اگر میخواهید از اتو کردن لذت ببرید ، بهتراست به دنبال اتو بخار با مخزن جداگانه برای تولید بخار باشید. این اتو بخار با کیفیت دارای کابل 1 متری است که استفاده از آن را راحتتر میکند. اتو بخار بوش مدل TDA5030110 دارای بخاردهی به صورت پیوسته و به اندازه 45 گرم در دقیقه است. اتو بخار بوش مدل TDA5030110 نیز از جدیدترین مدلهایی است که در بازار میبینید. در صورتی که لباس دارای الیاف خاص و حساس است، میتوان از صفحه اتو برای محافظت از الیاف TDZ1101 است. استفاده از اتو بخار ایستاده برای صاف کردن چروکهای لباس این اطمینان را به شما میدهد که لباس برق نمیافتد و آثار کفی اتو روی آن باقی نمیماند و به کمک آن میتوانید لباسهای ظریف را نیز بدون دغدغه و نگرانی بخاردهی نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید