راهنمای خرید لنز دوربین عکاسی

گوشیها با استفاده از انواع لنزها و با سوییچ کردن بین سنسورهای مختلف میتوانند انواع زوم و فوکوس را در اختیار کاربر قرار دهند. به لطف طراحی قوی،SD6AL445XA-HNR را می توان در شرایط مختلف (در فضای باز) استفاده کرد. این دوربین PTZ در فضای باز می تواند 360 درجه افقی بچرخد، 90 درجه عمودی حرکت کند و دارای زوم اپتیکال 45 برابر است. عدسی چشم ماهی یک لنز با زاویه فوق عریض است که می تواند شعاع 180 درجه را در اطراف خود بگیرد. 70 درجه سانتیگراد نیست و مجهز به محفظه ضد آب (IP67) است. با ، از جمله موارد دیگر ، یک محفظه مقاوم در برابر آب و هوا و خرابکاری ، ردیابی خودکار و تشخیص حرکت هوشمند. همچنین میتواند همین کار را برای نور منعکس شده بر روی سطوح آب انجام دهد. همچنین میتواند تا فاصله حداقل 700 متری برای شما زوم کند و تصویر را برای شما واضح نمایش دهد. اشاره کرد. همچنین از قابلیت های هوشمند عبور از محدوده مشخص شده، عبور از خط فرضی، تغییر ناگهانی و محصوص در محیط، خارج شدن از محدوده مشخص شده، تشخصی چهره، شنیدن صدای بلند و ناگهانی نیز بهره میبرد . لنزهای موتوردار یا موتورایز را می توان از راه دور، فاصله کانونی شان را تغییر داد و اصطلاحا زوم دار هستند.

در طرف مقابل هرچه فاصله کانونی بیشتر باشد، زاویه دید کمتر ولی قدرت بزرگنمایی و زوم روی سوژه بیشتر میشود. یکی دیگر از ویژگی هایی که ممکن است برحسب موقعیت و کاربرد نیاز باشد، قابلیت لرزش گیر تصویر است. PFA وضوح تصویر را در طول فرآیند بزرگنمایی تضمین می کند و زمان فوکوس را کوتاه می کند. معمولاً این دسته از لنزها نسبت سری زوم، تصاویری با وضوح بیشتری Sharper ثبت میکنند. لنز موتوردار یا Motoriz: این لنزها مانند لنزهای Varifocal دارای فاصله کانونی متغیر بوده با این تفاوت که زوم فوکوس و دیافراگم را میتوان از فاصله دور و از طریق موتور تنظیم کرد. وجود یک موتور DC در این نوع لنز، امکان تنظیم زوم دوربین مدار بسته را از راه دور میسر می کند. به طور کلی دوربین این گوشی نوردهی و دقت رنگ فوق العاده ای دارد در نتیجه دوربین عریض عکس های فوق العاده ای در روز و شب ثبت می کند به علاوه اینکه دوربین اولترا واید قابلیت عکس های ماکرو را نیز اضافه کرده است اما نقص هایی هم در دوربین اولتراواید مشاهده می کنید. علاوه بر این، لنز از حساسیت بسیار بالایی به نور برخوردار است، به این معنی که تنها نور کمی برای تولید تصاویر رنگی مورد نیاز است.

علاوه بر تنظیم گشودگی دیافراگم، مقدار زمانی که شاتر باز میماند یعنی سرعت شاتر نیز بر روی مقدار نوری که سنسورهای دوربین دریافت میکنند تأثیرگذار است. هنگامی که یک جسم متحرک شناسایی می شود، دوربین روی آن بزرگنمایی می کند و لنز این شی را دنبال می کند. نکته قابل توجه دیگر در مورد لنز تله فوتو امکان ثبت تصاویر پرتره بسیار جذاب است به صورتی که پس زمینه به طور کامل مات شده و فقط جسم مورد نظر قابل دید خواهد بود. از نظارت کامل دوربین بهره مند شوید. به لطف دید در شب 150 متری و حساسیت بالای نور، قادر خواهید بود نظارت کاملی بر محیط مورد نظرتان داشته باشید. بنابراین Dahua DH-SD6AL445XA-HNR-IR برای نظارت بر محیط بزرگتر مانند مراکز خرید، میدان ها یا ایستگاه ها بسیار مناسب است. این عمل گاهی با افزایش و گاهی با کاهش ع مق میدان به دست می آید. درصورتی که از دوربین فیلمی استفاده کنید، محل قراردادن فیلم را گاهی تمیز کنید و گرد و خاک آن را با فرچه بگیرید. پیاده سازی بهینه کدک H.265 است که از استراتژی رمزگذاری متناسب با صحنه، GOP پویا، ROI پویا، ساختار مرجع چند فریم انعطاف پذیر و کاهش سر و صدا هوشمند برای ارائه فیلم با کیفیت بالا بدون ایجاد فشار در شبکه استفاده می کند.

و این از طریق سنسورهای هوشمند به طور خودکار زمان تغییر فوکوس را در یک سوژه تشخیص می دهد و به ویدیوها ظاهری شبیه فیلم های سینمایی اضافه می کند. با این وجود برخی از لنزها از مکانیزم کلاچ استفاده میکنند که به عکاس اجازه میدهد تا در هر زمان و بدون خطر آسیب دیدن، فوکوس را به صورت دستی، تغییر دهد. نکته در این این است که حداکثر دیافراگم با عددی که ان را نشان می دهد رابطه ی معکوس دارد یعنی هر چه میزان گشادگی دهانه ی لنز بیشتر باشد و لنز بتواند نور بیشتری را وارد دوربین کند ، عدد دیافراگم کوچکتر می شود. این لنزها انواع مختلفی دارند و هر کدام شان نیاز خاصی را از خریداران برطرف می کنند. در مقایسه با فشرده سازی استاندارد H.265، نرخ بیت و ذخیره سازی مورد نیاز را تا 70 کاهش می دهد. انرژی مورد نیاز گوشی گلکسی S22 پلاس سامسونگ با استفاده از یک باتری ۴۵۰۰ میلیآمپر ساعتی تأمین میشود که نسبت به نسل پیشین ۳۰۰ میلیآمپر ساعت کمتر است. اسپید دام داهوا مدل SD5A445XA-HNR یک دوربین امنیتی پیشرفته 4 مگاپیکسلی با برد بلند محسوب میشود. مهم است که به خاطر داشته باشید که افکت تله فوتو بیشتر از فاصله کانونی لنز به نزدیک بودن شما به سوژه مربوط میشود.

دیدگاهتان را بنویسید