راهنمای خرید لنز موبایل، بررسی انواع لنز کلیپسی موبایل و تفاوتهای آنها

با مشخصات زاویه دید، تغییر فاصله کانونی؛ اما لنز دوربین مدار بسته قدری با دوربین های دیجیتال متفاوت است که در این مطلب به آن می پردازیم. در این مطلب ما قصد داریم برای شما به لنزهای شرکت نیکون را معرفی و ویژگی های آن را نیز ذکر کنیم. به همین منظور قصد داریم تا با ویژگیهای کلی لنز دروبین عکاسی و برخی سبکهای معمول آشنا شویم. دو عکاس را در نظر بگیرید که یکی قصد عکاسی در زمینهی ورزشی دارد و دیگری قصد دارد در طبیعت عکاسی کند. این لنزها دارای موتور داخلی نیستند و در عوض از طریق اتصال مکانیکی از بدنه دوربین هدایت میشوند که تمایل به سرعتی زیاد دارند اما نسبتاً پر نویز هستند. به نوع جایگاه اتصال Mount لنز دوربین عکاسی دقت کنید. این نوع لنز به شما کمک می کند تصاویری با جزییات بیشتر بگیرید و کارتان را حرفه ای تر از قبل به نمایش بگذارید. این موضوع در برخی از شرایط کیفیت تصاویرتان را تحت تاثیر قرار می دهد و از حرفه ای بودن عکس هایتان می کاهد. این لنزها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند فاصله کانونی را کم یا زیاد کنند و تصاویر با کیفیت تری در اختیار شما بگذارند.

این کیت برای افرادی طراحی شده است که قیمت کمی دارد و یک لنز سه گانه فراهم می کند. برای تأیید قابل اطمینان بودن طراحی صفحهنمایش تلفن همراه، آزمایشهای غلتک، اکستروژن (بیرونزدگی) شدید و افتادن را انجام دادهایم تا اطمینان یابیم مدل طراحی شده با تقاضا همخوانی دارد. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی لنزهای نیکون در این رده بپردازیم. لنزهای اضافی چندین نوع مختلف دارند که قرار نیست البته به همهی آنها بپردازیم و در این بخش بیشتر به سراغ لنزهایی میرویم که کارایی بیشتری برای شما دارند. لنزهای تلهفوتو بکار رفته در گوشیهای هوشمند همیشه گزینه خوبی برای بزرگنمایی نیست. در این مقاله به همین موضوع می پردازیم. لنز شیشهای دوربین اغلب بالاتر از قاب پشتی است، این موضوع همچنین خطر شکسته شدن و خراش برداشتن لنز را افزایش میدهد. درنتیجه به جای زاویه دید گسترده، امکان بزرگنمایی بیشتر را به دوربین میدهد. لنزهای پرایم سریع در همه فواصل کانونی، از وایدانگل تا اولترا تله فوتو، ارائه می شوند.اما آنچه بین تمامی آنها مشترک است، امکان جذب نور بیشتر ( بخاطر دیافراگم باز) و کیفیت اپتیکی بهتر است.

اگر نتیجه آزمایش، شرایط لازم را برآورده نکند، تمام گروه به منظور بررسی خطرات و انجام آزمایش ارزیابی میشود یا حتی روی آن کار مجدد انجام میشود تا قبل از ارسال از کیفیت آن گروه اطمینان حاصل شود. این لنزها زاویه دید 100 تا 180 درجه ای دارند و فاصله کانونی متنوعی در اختیار شما قرار می دهند. در مکانهایی که امکان نصب دوربین مدار بسته در ارتفاع بیشتر از 3 متر و قرار گرفتن تمام محدوده در کادر نباشد، کاربرد مناسبی دارد و با استفاده از این لنز میتوان فضای بیشتری را تحت پوشش قرار داد. لنزهای زوم به شما این امکان را می دهند که بتوانید با فاصله کانونی های متغیری، عکس بگیرید. در ادامه توضیحاتی درباره اینکه چه لنزی برای چه نوع عکاسی مناسب است ارائه میدهیم تا بتوانید به راحتی برای خرید لنز دوربین مناسب اقدام کنید. برای این کار لنزهای تله فوتو گزینههای بسیار مناسبی هستند و فاصله کانونی را افزایش میدهند تا شما بتوانید تا ۲ یا ۳ برابر به صورت اپتیکال به روی سوژه زوم کنید. سامانه ضمانت برگشت پول فروشگاه ایسام، این امکان را برای شما فراهم میکند تا خرید خود را با اطمینان بیشتری انجام دهید و سفارش خود را در کوتاهترین زمان ممکن، درب منزل تحویل بگیرید.

تا جایی که امکان دارد از دوربین به طور مرتب استفاده شود. فاصله کانونی لنزهای تلهفوتو بین 50 تا 85 میلیمتر است؛ البته بعضی گوشیها برای دستیابی به قدرت زوم بیشتر، لنزهایی با فاصله کانونی بیشتر نیز دارند. حالا این وضیفه پرازشگر تصویر است که تصاویر لنزهای تکرنگ و رنگی را با هم ترکیب کند تا عکسی با کیفیت بالا تولید شود. نکته منفی آرایه فیلتر نوری این است که بخش زیادی از نور را منعکس میکند و این به معنای افت کیفیت تصویر است. با اینحال برخی از برندها هم هستند که می توانند در حین گمنامی کیفیت خوبی برایتان فراهم کنند. با اینحال گاهی از اوقات مجبور می شوید لنزهایی را خریداری کنید که به دوربین گوشی وصل می شوند و فاصله کانونی دوربین را تغییر می دهند. اگر به مشخصات گوشی های هوشمند امروزی نگاه کنید متوجه می شوید که بیشتر آن ها از لنز ماکرو استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید