فروش جدیدترین اتو بخار دستی و اتو بخار ایستاده

کفه ی اتوبخار دارای سوراخ های جهت خروج بخار آب تعبیه شده است. هرگز هنگام اتو کردن، اتو را روی زیپ، قلاب یا سگک لباس و بخش¬هایی از لباس که دارای سنگ¬دوزی هستند، نکشید. اتو بخار معمولی همین اتوهای معمولی است که در خانه ها استفاده می کنیم و نسل بعد از اتوها ذغالی هستند، اتوهای بخار با کمک برق و آب کار می کنند و با بخار ایجاد شده اتو کردن را راحت می کنند. نکته ۶. طول سیم برق اتو: این یک نکته مهم میباشد که اکثریت در هنگام خرید از آن قافل هستند ولی باید توجه داشت که اگر طول سیم برق اتوی شما کوتاه باشد مانع اتوکشی و حرکت دست راحت شما خواهد شد حتی ممکن است به علت کوتاه بودن آن از روی میز اتو افتاده و باعث آسیب به شما و یا دیگران شود. ۱. اینکه هنگام خرید اتو بخار به جنس و طراحی کفه محصول دقت کنید چرا که در ساخت اتوهای بخار از جنس کفهی استیل، تیتانیوم، سرامیک وغیره استفاده میکنند ولی شما باید بدنبال کفه ای نچسب و مقاوم در برابر خراشیدگی و همچنین مناسب برای کشیدن بر روی انواع مختلفی از پارچهها باشید همچنین طراحی کفه اتو و سوراخهای تعبیه شده در کف آن نیز بسیار مهم بوده و هرچه کفه اتو عریضتر و سوراخهای خروج بخار بیشتر باشد اتوکشی شما آسانتر و بهتر خواهد بود.

اتوبخار مخزن دار ماکان مدل ۱۹۴۰ ظاهری حرفهای دارد ولی کار کردن با آن آسان است. اتوهایی با مخزن مجزای بخار نوع دیگری از انواع اتوهاست که در کنار اتو یک مخزن تعبیه شده دارد که این مخزن از طریق یک سیم و یک شیلنگ به دسته اتوکشی متصل میشود. از طریق این بارکد می توان بصورت مستقیم وارد سایت کمپانی تولید کننده شده و از اصل بودن محصول اطمینان حاصل نمود. Zelmer یکی از شناخته شده ترین برند های لوازم خانگی در اروپا می باشد.یکی از ویژگی های خاص در محصولات این برند ، وجود بارکد با سریال مشخص بر روی تک تک محصولاتش می باشد. اتو بخار مخزن دار زلمر مدل ZVC ZIR 8100 با محدوده توان مصرفی ۲۰۰۱ تا ۲۴۰۰ وات و قابلیت تنظیم میزان حرارت اتو یکی از محصولات این برند میباشد. اسپری آب در اتو بخارها به شما این امکان را می دهد که به میزان نیاز و به طور مساوی آب را از داخل مخزن اتو بر روی سطح پارچه مورد نظرتان اسپری کنید. این نوع اتو بیشتر از آنکه مصرف خانگی داشته باشد در خیاطیها مورد استفاده قرار میگیرد. اگر میزان لباسهایی که قرار است هر روز اتو کنید زیاد است اتو بخارمخزن دار دی اس پی مدل KD1059B که مخزن جداگانه آب دارد بهترین گزینه شما می تواند باشد.اتوهای بخار مخزندار فشار بخار بیشتری را به لباس وارد میکنند، همین امر سبب راحت اتو شدن لباس ها میشود.

اتو بخار مخزن دار تاروس مدل ۱LI با توان مصرفی ۲۲۰۰ وات دارای قابلیت های متعددی از جمله: تنظیم میزان بخاردهی /سیستم قطع خودکار/مخزن آب /سیستم ضدچکه /بخاردهی عمودی /سیستم ضد رسوب است. شرکت سیلتر یک شرکت ترکیهایی است که محصولاتی از قبیل اتوهای صنعتی، خانگی، میز اتو و لوازم جانبی محصولات خود را تولید میکند.یکی از تولیدات این شرکت اتو بخار مخزن دار سیلتر مدل ۲۰۳۵ با محدوده توان مصرفی ۱۲۰۱ تا ۱۶۰۰ وات میباشد.این محصول دارای قابلیت هایی از جمله: فشارسنج، اتوکشی هر نوع پارچه با بخارآب یا بدون بخار، قدرت زیاد در پخش بخار، اتوکشی پارچه حریر، پرده، پارچه معمولی، پارچه ضخیم و پارچه نازک میباشد. برای جلوگیری از جمع شدن رسوبات آب در منافذ اتو دست کم، ماهی یک بار مخزن اتو را از مخلوط آب و سرکه پر کنید و چند بار از دکمه اسپری اتو استفاده کنید. کفه سرامیکی اتو تفال و همچنین منافذ خروج بخار تعبیه شده سر تا سر کف اتو این امکان را به شما می دهد یه راحتی چین و چروک لباس های خود را رفع کنید. کف این دستگاه از جنس سرامیک است و مجهز به سیستم اولترا گلاید شده تا بتواند حرکت روی پارچه را به شدت روان کند.

پاکسازی خودکار اتو نیز یکی از مهمترین نکات مثبت این دستگاه است که حتی در بسیاری از اتو بخارهای گران قیمت بازار نیز دیده نمیشود. با مطالعه این نکات علاوه بر آن که با شیوه مراقبت از دستگاه اتو آشنا می¬شوید، می¬توانید با علائمی که نشان¬دهنده زنگ خطر برای دستگاه شماست، نیز آشنا شوید. اگر وزن اتو بخاری که خریداری می کنید خیلی سبک باشد، در این صورت به خوبی اتو کشیدن انجام نمی شود و از طرفی اگر اتو بخار خیلی سنگین باشد در این صورت هنگام اتو کشیدن اذیت می شوید. اتو بوش مدل TDA3024030 یکی دیگر از محصولات این برند آلمانی است که از فروش نسبتا خوبی نیز برخوردار است و مشتریان خاص خود را دارد. بدیهی است که برای انتخاب بهترین برند اتو باید توجه مشتری به تضمین کیفیت کالا و خدمات پس از فروش تولید کننده آن باشد. نکات مهمی که هنگام خرید اتو بخار باید به ان توجه داشته باشید شامل ۱۲ نکته اساسی میشود که ما هر کدام را به ترتیب برای شما توضیح خواهیم داد. یک اتو بخار خوب باید بالای ۲۰۰۰ وات قدرت داشته باشد، البته تصور نکنید که فقط قدرت بالا ملاک است، در این صورت همه اتوهای چینی هم عالی خواهند بود، اما نباید قدرت دستگاه کمتر از ۲۰۰۰ وات باشد.

دیدگاهتان را بنویسید