فروش جدیدترین اتو بخار دستی و اتو بخار ایستاده

اتوبخار مدل SI-702 پارسخزر، اتو بخاری باکیفیت است که به بررسی ویژگیهایش خواهیم پرداخت. جنس کفی اتوبخار، مهمترین عاملی است که در هنگام خرید اتوبخار مناسب باید به آن دقت کنید. بنابراین می تواند هنگام اتو کردن راحتی استفاده را با چرخش در همه جهات برایتان فراهم کند. هر کدام از این اتوها دارای مزایا و معایبی هستند که در این مقاله به مقایسه اتوبخار و اتوپرس از جهات مختلف پرداخته شده است. جنس کفی این اتو از الماسه نقرهای است. یکی از ویژگیهای این اتو قابلیت شستشوی اتو توسط خود اتوست. اتو بخار فوما یکی از مدرنترین اتوهای ساخت شرکت فوما ژاپن است و با وجود اینکه در مقایسه با اتوبخارهای دیگر قیمت ارزانی دارد، از توان و قدرت و کارایی بالایی برخوردارست. توان آن ۲۳۰۰ وات است و اتو را بهسرعت آماده بخاردهی میکند. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که، هرچه توان مصرفی اتو بخار بالاتر باشد باید هزینه برق بیشتری نیز پرداخت کنید.

اگر فردی هستید که معتقدید که اکثر لباسها باید مرتب و بدون چروک باشند، پس خرید یک اتوی پرسی گزینه مناسبی برای شما به نظر میآید. داشتن یک اتو بخار با کیفیت و قدرتمند برای اتو کردن لباس ها، پتو ها، پرده ها و دیگر پارچه ها. کفی اتو از جنس استیمگلاید است که آن را در برابر خطوخش مقاوم میکند و در عین حال موجب حرکت روان روی سطح پارچه میشود. اتوبخار مدل SI-702 محصولی است که در مقاله زیر قصد معرفی و بررسی آن را به شما همراهان عزیز داریم. چرا که قدرت بخاردهی آن نسبت بقیه مدلهایی که در این مطلب معرفی میکنیم بیشتر است و میزان بخاردهی پیوسته آن ۴۵ گرم در دقیقه و بخاردهی لحظهای آن ۱۷۰ گرم در دقیقه است. مخزن این اتو گنجایش ۲۹۰ میلیلیتر دارد و توان مصرفی آن ۲۲۰۰ وات است. توان مصرفی اتو بخار، بین ۹۰۰ تا ۳۰۰۰ وات است. اتو بخار تفال ۲۲۰۰ وات توان مصرفی دارد. اتو بخار سایا مدل «Titanium» یک اتوی بخار زیبا و پرقدرت از شرکت «Saya» است که با برخورداری از توان پرقدرت، انتخاب مناسبی برای استفادههای خانگی است.

به عنوان مثال قیمت اتو های بوش از حدود یک میلیون و نیم شروع می شود. کافی است دکمهی مخصوص بخاردهی لحظهای را بفشارید تا بخار با فشار زیاد و به طور ناگهانی از منافذ کفی اتو خارج شود. آب موردنیاز دستگاه در مخزن آن ذخیره میشود و امکان پرکردن مخزن از قسمت جلویی اتو فراهم شده است. زیرا خودش خاموش میشود و نگرانی برایتان باقی نمیگذارد. این اتو با وجود اینکه در مقایسه با اتوهای دیگر ارزانتر است از نظر قدرت از باقی اتوها کم ندارد و توانی معادل ۲۰۰۰ وات دارد. این اتوبخار توانی معادل ۲۸۰۰ تا ۳۲۰۰ وات دارد و مجهز به سیستم تنظیم حرارت متناسب با انواع پارچههاست. از دیگر ویژگیهای اتوبخار فوما میتوان به سیستم قطع خودکار، سیستم ضد رسوب، اسپری آب و سیم قابل چرخش تا ۳۶۰ درجه اشاره کرد. میزان بخاردهی این اتو را میتوان بهدلخواه تنظیم کرد. همچنین از آن دسته لوازمی است که سالیان سال میتوان از آن استفاده کرد. وزن این اتو فقط ۱,۲۵ کیلوگرم است و موقع اتو کردن هرگز خسته نمیشوید. البته کفی استیل برای اتوهای بخار خیلی مناسب نیست زیرا موقع اتوکشی، باعث میشود لباسها برق بیفتند.

سیستم ضدچکه آن جلوی چکه کردن آب از منافذ کف اتو را میگیرد و موقع اتو آب روی لباس چکه نمیکند. دارای مخزن آب با ظرفیت ۳۲۰ میلیلیتر است که از طریق دریچه قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پر کردن است. سایت پارس خزر اصفهان سایتی است که شما می توانید با خیال آسوده این محصول را از آن تهیه کنید. شرکت صنعتی پارس خزر همیشه در تلاش است مدلهای جدید اتو بخار را وارد بازار مصرف نموده و سلیقه بسیاری از مشتریان محترم را پوشش دهد. به همین دلیل اگر قصد خرید یک اتو بخار جدید را دارید این مطلب را تا انتها بخوانید، زیرا در این مطلب کارشناسان تعمیر آنلاین به تمام نکات لازم برای خرید اتو بخار را اشاره کردهاند. این اتوبخار هوشمند با بکارگیری فناوری Optimal Temp نسبت به رقبای دیگر یک سر و گردن بالاتر قرار دارد. اتوی خشک که برای پارچههای غیر پشمی استفاده میشود، قیمت ارزانتری نسبت به بقیهٔ مدلهای اتو دارد. به این نکته نیز دقت کنید که لباس های شما بیشتر از چه جنسی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید