قیمت خرید انواع لنز دوربین عکاسی و کاربرد آن ها |⭐️ مشخصات + مشاوره رایگان

نوشیدنی که در رستوران خوردید نظرتان را جلب کرده است؟ شاید بیلبورد تبلیغاتی کنسرتی در اتوبان نظرتان را جلب کرده باشد. گوگل محبوبترین آیتمهای منو را براساس امتیاز کاربران مشخص میکند. گوگل لنز با اسکن اشیا، اطلاعات محصول و فروشگاههایی که آن را دارند برایتان لیست میکند. گوگل گونه مقابل چشم شما را اسکن میکند و اطلاعات مفیدی از آن میدهد. اگر مایل هستید با بهترین دوربین سلفی شیائومی آشنا شوید در ادامه با تکراتو همره باشید تا بهترین دوربین جلو گوشی های شیائومی را به شما معرفی کند. تمام اطلاعات بنا روی گوشی موبایلتان نمایش داده میشود. رقیب اصلی اپل، سامسونگ نیز لنز پریسکوپی را در گوشی گلکسی S20 اولترا که در فوریه سال ۲۰۲۰ عرضه شد، وارد بازار کرد. سیستم تثبیت تصویر مخصوصا برای لنزهای تله مفید و حائز اهمیت است و هنگام مقایسه گزینه های مختلف، ارزش این را دارد که به طور ویژه مدنظر قرار گیرد.

لنز تله فوتو از فاصله کانونی بیشتری در مقایسه با لنزهای عادی (واید) برخوردار است و زوم و بزرگنمایی تصویر را با افت کیفیت ناچیز امکان پذیر میسازد. به لنزهایی که دارای یک فاصله کانونی مشخص هستند یا لنزهایی با فاصله کانونی ثابت یا تک کانونی گفته میشود. مبل راحتی، آباژوری که به خانهتان میآید یا صندلی چرمی که چشمتان را گرفته است. این اپ دنیای واقعی و ماهیت تمام اشیا را تشخیص داده و درباره آنها اطلاعات میدهد. از این رو بهتر است قبل از خرید هر نوع لنز عکاسی با انواع آن و برندها تولیدکننده آنها آشنا شد. در دسامبر ۲۰۲۰ نیز وبسایتهای تحلیل محصولات اپل میگفتند که تولیدکننده دوربینهای آیفون – یعنی LG InnoTek – از مدل لنزهای سامسونگ برای ایدهبرداری و الهام گرفتن ساخت «دوربین تاشو» استفاده میکند. در همان ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ شایع شد که اپل به دنبال تولیدکننده «دوربینهای تاشو» برای مدلهای آیفون جدید خود است. در اپل کار (Apple Car) – نام پروژهای که شایع شده اپل درحال کار برروی آن بوده و قرار است خودرو خودران خود را تولید کند – همچنین میتوان از سیستم لنز پریسکوپی برای اسکن و بررسی محیط اطراف استفاده کرد.

با کمک google lens میتوانید تمام اطلاعات این کنسرت را به صورت آنلاین دریافت کنید. این نور بیشتر در مجالس عروسی به صورت لیزرهای رقص نور و در محافل علمی به صورت لیزرهای تک خطی قرمز، سبز و یا آبی رنگ وجود دارد. یکی از عیب های مهم این لنزها فوکوس خودکار آن هاست چرا که ممکن است محل فوکوس شده توسط لنز محل مورد نظر شما نباشد و در این صورت باید با تغییر بزرگنمایی دوربین مداربسته یا محل تصویر، تصویری ساخت که فوکوس بر روی فاصله مناسب صورت گیرد. در واقع همانطور که تا الان برای جستجو، عبارت موردنظرتان را در گوگل وارد میکردید، حالا با گوگل لنز کافی است دوربین را به سمت شیء مورد نظر بگیرید. لنز پریسکوپی با سنسوری با کیفیتترِ ۴۸ مگاپیکسلی ترکیب شده و سامسونگ نام این سیستم را Space Zoom یا فضای زوم گذاشته است. همانطورکه از نام این لنزها پیداست لنز های غیرقابل تعویض با زاویه دید ثابت هستند که امکان تغییر فاصله کانونی در آنها وجود ندارد. گوگل لنز را روی آنها بگیرید تا نام غذا و نوشیدنی، اطلاعات سفارش آنلاین و حتی رسپی و دستور پخت را در اختیارتان قرار دهد.

به علاوه با اسکن جاذبههای گردشگری، میتوانید اطلاعات بلیط، ساعات ورود و خروج و… حتی در مواردی میتوانید نقد مشتریان روی غذا و اطلاعات مواد تشکیل دهنده غذا را به طور آنلاین مطالعه کنید. در این مثال اطلاعات میتواند شامل نژاد سگ، گونه گیاه و خصوصیات آن، فروشگاه نزدیکی که آن گیاه را میفروشد و… کافی است گوگل لنز را به سمت آنها بگیرید. انواع مختلفی از لنزهای تله فوتو وجود دارد و برخی از آنها می توانند بسیار بزرگ، سنگین و گران قیمت باشند، بنابراین برای انتخاب لنز تله فوتو مناسب کمی زمان بگذارید. انتخاب لنز مناسب برای دوربین مداربسته تحت تأثیر فاصله کانونی آن است. فاصله های کانونی کوتاهتر میدان دید عریض تری فراهم خواهند کرد ولی توانایی زوم را کاهش می دهند. لنزهای تلهفتویی که در گوشیهای جدید بکار میروند، لنزهای قدرتمندی نیستند و شاید زوم کردن 3x را با افت کیفیت ناچیز را فراهم آورند. ولی این سرویس، در ابتدا فقط ویژه گوشیهای پیکسل خودِ گوگل بود.

دیدگاهتان را بنویسید