قیمت خرید بهترین مدل اتو بخار فیلیپس

از دیگر مشخصههای اتوبخار سیماران می توان به سیستم ایمنی قطع کن خودکار اتو اشاره کرد، درواقع اگر دستگاه به مدت ۸ دقیقه بهصورت عمودی و همچنین ۳۰ ثانیه بهصورت افقی ، بیحرکت بر روی سطح قرار گیرد جهت ایمنی بیشتر و صرفهجویی در مصرف انرژی بهطور اتوماتیک خاموش خواهد شد. 2-سیستم ایمنی قطع کن خودکار اتو: در محصول اتو بخار سیماران مدلSSI-8808 اگر دستگاه به مدت ۸ دقیقه بهصورت عمودی و همچنین ۳۰ ثانیه بهصورت افقی ، بیحرکت بر روی سطح قرار گیرد، سیستم ایمنی قطع کن خودکار اتو جهت ایمنی بیشتر و صرفهجویی در مصرف انرژی بهطور اتوماتیک خاموش خواهد شد. جرم گیری اتو پرس و تمیز کردن مداوم این دستگاه علاوه بر عملکرد مناسب اتو پرس بهنیه سازی مصرف انرژی را نیز به همراه دارد. چرا تمیز کردن اتو بخار و پرس اهمیت دارد؟ اضافه کردن جوش شیرین به محلول سرکه و آب نیز و ریختن جوش شیرین در مایع ظرفشویی در تمیز کردن سطح اتوپرس و جرم گیری اتو پرس تاثیر مثبتی دارد. یکی از راهکارهای تاثیر گذار در جرم گیری اتوپرس تمیز کردن آثار سوختگی از سطح اتو با استفاده از محلول نمک وآب است.

از طریق بدنهی شفاف می توان مخزن آب اتو را مشاهده کرد و جهت پر کردن مخزن کافیست در پوش روی مخزن را برداشته و با استفاده از پیمانهی مخصوص، آن را تا نشانهی Max پر کرد. 7. پس از پاک کردن مخرن از مواد ضدعفونی و رسوبات در این مرحله از جرم گیری اتو پرس یک فنجان (۲۴۰ میلی لیتر) آب پر کنید، اتو را دوباره روشن کرده تا از خروج کامل جرم و رسوبات از داخل مخرن اتو پرس اطمینان حاصل نمایید. از دیگر ویژگیهای این اتو میتوان به اسپری آب، سیستم ضدچکه، بخاردهی عمودی، سیستم ضد رسوب، سیستم قطع خودکار و سیم گردان تا ۳۶۰درجه اشاره کرد. 1. خاموشی خودکار: از مهمترین تکولوژیها برای خرید اتو بخار خوب میتوان به سیستم خاموشی خودکار اشاره نمود. در اتوبخار سیماران مدل 8808-SSI با تنظیم دکمهی ترموستات بر روی الیاف موردنظر، اتو بهصورت خودکار میزان بخار و دمای مطلوب را تنظیم میکند. همچنین تنظیم میله مزیت دیگری است که با تغییر ارتفاع البسه میتواند به کار آید. 4. اتو را به برق زده و آن را روی بخار تنظیم کرده و درجه گرما را در حالت متوسط رو به بالا قرار دهید. مخزن اتو با گنجایش 350 میلیلیتر طراحی شده و حالت نیمهشفاف آن اجازه داده بتوانید از میزان آب باقیماندهی دستگاه مطلع شوید .

5. یک حوله رو روی اتوپرس قرار داده و درجه اتو را افزایش و روی حالت بخار کامل قرار دهید. اگر قصد خرید اتو بخار مناسب برای خانه را دارید، باید یکسری ویژگیها و فاکتورها را در نظر بگیرید که میتوانند تاثیر زیادی روی کیفیت دستگاه داشته باشند. بنابراین دیگر نیازی به خرید محلول های رسوب زدا ندارید. برای استفاده از محلول ایجاد شده از آب و سرکه برای از بین بردن رسوب مراحل زیر را به دقت انجام دهید. اگر از افرادی هستید که اتوی لباس ها برای تان مهم است، پس حتما می دانید که استفاده از یک اتو مناسب، اصل اول در داشتن یک لباس مرتب و صاف است. بالابودن این حجم به این معناست که بخار بیشتری از دستگاه خارج شده و لباس سریعتر صاف می شود. در گذشته خیلی دور، زمانی که هنوز پای اتو به تکنولوژی روز دنیا باز نشده بود انسان ها از سنگ های داغ برای صاف کردن لباس ها استفاده می کردند. علاوه بر این نکته استفاده از درصد مشخصی از محلول شوینده و آّب نیز در جرم گیری اتوپرس تاثیر مثبتی دارد. برای انجام این کار یک یا دو قاشق چای خوری (۵ تا ۱۰ میل) از ماده شوینده را با یک یا دو فنجان آب گرم ( ۲۳ یا ۴۷ میلی لیتر) مخلوط کنید.

جرم گیری اتوپرس و جلوگیری از ایجاد رسوب در این سبک اتو تا حد زیادی در استفاده بهینه و طولانی مدت این دستگاه نقش بسزایی دارد. این دستگاه مجهز به سیستم ضد رسوب در داخل مخزن خود میباشد که از رسوب گرفتن مخزن آب جلوگیری میکند و سیستم ضد چکهی این اتوبخار از چکه کردن آب بر روی پارچه در صورت پایین بودن دمای اتو جلوگیری میکند. کاربرد مواد ضدعفونی کننده طبیعی و شیمیایی و همین طور تمیز کردن مداوم اتو پرس با روشهای صحیح در جلوگیری از جرم گرفتن این نوع اتو تاثیر زیادی دارد. برای جلوگیری از ایجاد رسوب و در نهایت گرفتن جرم اتو پرس اوصولا استفاده از آب مقطر پیشنهاد میشود. در این مطلب با چندین روش جرم گیری اتوپرس و همین طور جلوگیری از رسوب گیری اتوپرس با شماه همراه خواهیم بود. با استفاده از اتو بخار این کار زمان زیادی هم از ما نمی گیرد اما کا با اتوهای معمولی کمی سخت تر است.

دیدگاهتان را بنویسید