قیمت و مشخصات اتو بخار دستی تفال

قابلیت سلف کلین (Self clean) این امکان را برای اتوبخار به وجود می آورد تا از محفظه تولید بخار تا خروجی آن کاملا تمیز شود و از ماندن رسوب جلوگیری کند. این مدل از اتوبخارهای فیلیپس باکیفیت و کاربردی است و موتور قدرتمندی با توان ۲۴۰۰ وات دارد. توان مصرفی دستگاه هم ۲۴۰۰ وات است و اتو از لحظه روشن کردن سریع به حرارت تنظیم شده میرسد. اتو بخار مخزن دار تفال مدل GV۸۹۳۱، در بازار با قیمت یک میلیون و ۱۰ هزار تومان به فروش میرسد. برخی مواقع پیش می آید که ممکن است برای رفتن به یک مهمانی و یا جلسه و جشن و … سیستم بخاردهی لحظهای نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است. فیلیپس با بهکارگیری فناوری Optimal Temp این اتو را نسبت به رقبای دیگر خود یک سرو گردن ارتقا داده است. از آنجایی که اتو پرس و اتو بخار نیز مانند دیگر لوازم نیاز به تمیزکاری و رسیدگی دارد، جرم گیری اتو پرس را میتوان یک اقدام مفید در جهت بهبود عملکرد این دستگاه دانست. بعد از این مقدمه چینی از سری آژور، به بررسی اتوبخار فیلیپس مدل GC4558/26 که شرکت هومینال آن را در اختیار من قرار داده می پردازم.

چطور است چند ساعت از روز تعطیلی که در خانه هستیم را کاملا به شستن لباس و اتوکشی و مرتب کردن آن ها قرار بدهیم ؟ این دستگاه دارای مخزن آب با ظرفیت ۳۲۰ میلیلیتر است که از طریق دریچهی قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو قرار گرفته است، امکان اسپریکردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیقتر کمک میکند.فیلیپس (Philips) شرکتی هلندی است که بیش از یک قرن سابقهی کار دارد. فروشگاه اینترنتی کالاپایا عرضه کننده برترین مدل های اتوبخار و جدید ترین محصولات بازار است که کالاهای خود را به صورت رقابتی قیمت گذاری و گواهی اصالت کالا برای هر یک از مدل هایش در نظر گرفته است. ژانومه به عنوان بزرگترین تولید کننده اتو پرس و چرخ خیاطی در سطح جهان میباشد که با بکار گیری از آخرین فناوری روز بیش از 100 مدل اتو پرس در ایران عرضه مینماید. در حالت کلی پروسه جرم گیری اتوپرس مشابهترفندهایی برای از بین بردن رسوب ضخیم کتری و از بین بردن لکه سیاه روی استیل دربین لوازم آشپزخانه، رسوب گیری شیر اهرمی و دیگر تجهیزات با پاک کننده قوی سنگ توالت در حین نظافت سرویس بهداشتی، سفید کردن نقره در بین لوازم دکوراتیو و مواردی از این قبیل جهت از بین بردن رسوب به جای مانده و جرم ناشی از آن در لوازم مختلف منزل است.

از قابلیت این دستگاه می توان به دارای موتور بخار با بخاردهی پیوسته و یکنواخت در تمام سطح اتو ،سیستم قطع اتومات بخار که با برداشتن دست بطور خودکار عمل میکند ،دارای محلول تمیز کننده و رسوب زدا و چرخش ۳۶۰ درجه کابل اشاره کرد.از ویژگی های بارز این محصول می توان به سیستم ضدچکه ، بخاردهی عمودی و سیستم ضد رسوب اشاره کرد. در این فرایند هنگامی که کاربر زاویه چرخش اتو را تغییر میدهد سیم به دور دست نمیپیچد به این صورت که سیم در محل اتصال به صورت خودکار میچرخد و مانع از پیچ خوردگی میگردد. فعالیتهای گستردهای انجام میدهد. جنس کفی بیشتر اتوهای بخار از پوششی سرامیکی است که به کاربر این امکان را میدهد تا به راحتی بدون آنکه به البسهها آسیبی ناشی از دمای نامناسب وارد شد، آنها را اتو کنند. همچنین جنس کف آن هم از ایزی گلیس است. اگر پارچهای با چروکهایی در شرایط عمودی باشد، اتو بخار فیلیپس GC 2990 میتواند آن چروکهای عمودی را هم از بین ببرد. اما اگر بخواهیم بهطور کلی بازه قیمت آن را در نظر بگیریم، اتوهای موجود در بازار بین 300 هزار تومان الی 5 میلیون تومان میباشند.

هستند که البته مدل های ارزان تر آن ها دارای جنس استیل است. ایلنا، بدون داشتن آگاهی کافی از فاکتورهایی همچون جنس و طراحی اتو بخار، توان مصرفی، ظرفیت مخزن و نیز طول سیم دستگاه اقدام به خرید نکنید. کابل این دستگاه نیز قوی و با روکش نسوز با قابلیت چرخش 360 درجه در محل اتصال است. در این بخش از بررسی اتو بخار های هوشمند نگاهی به قابلیت خاموش شدن خودکار این دستگاه ها می پردازیم. حتما برای شما هم شده که کاری برایتان پیش بیاید و فراموش کنید که اتو را از روی لباس بردارید و یا خاموش کنید، با اتو بخار هوشمند نگران این قضیه نباشید. اما در اتو بخارهای هوشمند سنسورهایی تعبیه شده که باعث میشوند اتو در چنین شرایطی به ضورت خودکار خاموش گردد. در اتو بخارهای هوشمند از سنسورهایی استفاده گردیده که باعث شده کار کرده با این دستگاهها بسیار راحت و ایمنتر از قبل شود. این شرکت درزمینهٔ تولید اتوپرسی کاملاً بیرقیب بوده و گوی سبقت را از رقبا ربوده است. به عنوان مثال: برای خیلی از ما سوختن لباس توسط اتوهای قدیمی رخ داده، اما با اتوهای هوشمند، این مشکل برطرف شده.

دیدگاهتان را بنویسید