لنز دوربین مداربسته

محور اپتیکی این لنزها توسط پیچ های تعبیه شده در بدنه می تواند در جهت افقی یا عمودی تغییر کرده و با صفحه سوژه موازی شود. رنگ و کیفیتش کاملا قابل قبوله و با بدنه همخونی داره… با این که در طی سالهای اخیر پیشرفتهای زیادی در زمینه لنزها ایجاد شده است؛ اما آنها اساساً وسایل سادهای هستند. به گزارش ورزش سه، تمرینات تیم فولاد در دو روز اخیر مهمان ویژهای داشته است. باید بگم تجربه روز اولم باهاش طوری بود که انگار تا الان عکاسی نکردم… توی نور روز به دلیل اینکه معمولا سرعت بالا 200 هست مشکلی ندارید… به لطف 7 پره توی دیافراگم بوکه ها تا حد امکان گرد و بدون گوشه هستن که این عالیه… مثلا برای اینکه یه تصویر از فرد (کامل از سر تا پا تو تصویر) رو بگیرید باید مثلا 6 7 متر و شاید بیشتر از سوژه فاصله بگیرید تا بکگراند خوبی توی کادر داشته باشید و عکس خوبی بگیرید… این لنز رو هم بعد از کلی تحقیق خریدم… در دوربین های کامپکت اگر باتری شارژ شده در داخل دوربین باشد و دوربین هم خاموش در کیف باشد،باز هم احتمال اینکه به واسطه یک فشار به کلید پاور دوربین در داخل کیف روشن شود هست.

بسته به این که شکل شیشه لنزها چگونه باشد، مقدار فاصلهای که نور از داخل لنزها عبور میکند تا به طور صحیحی در یک نقطه بر روی صفحه عکاسی همگرا شود، متفاوت خواهد بود. جدول زیر فاصله کانونی لنزهای مختلف را بیان میکند. یعنی لنز با فاصله کانونی واید که طبق جدول مقدار آن حدودا بین ( 8mm-75mm ) است، مقدار زیادتری دارد. اگر شرکت ها بخواهند از لنز های تله فتویی استفاده کنند که در دوربین های حرفه ای به کار رفته باید ابعاد گوشی را تغییر دهند و آن را بزرگ تر نمایند. نصابان حرفه ای دوربین مداربسته، می توانند با استفاده از تجربه کاری خود و نرم افزارهای مذکور، مناسب ترین دوربین را معرفی کنند. در این راهنمایی ، ما در مورد چگونگی پیدا کردن لنزهای مناسب جهت استفاده شما کمک می کنیم ، بنابراین با بهترین و ارزان ترین قیمت لنز دوربین عکاسی خود را خریداری کنید. ، بنابراین شما مطمئناً آنچه را برای سیستم دوربین مورد نظر خود می خواهید پیدا کنید.

قبل از اینکه پول را دور بریزید یا اونی را که می خواهید نتوانید بخرید ، حتماً لنزهای مورد استفاده را از یک فروشنده خریداری کنید به صورت دست دوم که آن فرد اعتبار کاملی داشته باشد. بهتر است چنین شرایطی را از قبل پیش بینی کنید و با بستن یک لنز زوم بر روی دوربین انعطاف بالاتری به فاصله کانونی بدهید. لنز دوربین عکاسی قطعه ای است که در دوربین استفاده می شود شامل مجموعه ای از عدسی ها است که نور را از خود عبور داده و به داخل دوربین هدایت می کند تا تصویر بر روی فیلم عکاسی و گیرنده تصویر منعکس شود.در این صفحه می توانید قیمت خرید انواع لنز دوربین عکاسی و کاربرد آن ها را به صورت کامل مشاهده نمایید. نور از درون این عدسی ها عبور می کند تا به کیت لنز برخورد کند پس درون لنز تعداد عدسی ها و نحوه قرار گیری و فاصله آنها بسیار اهمیت دارد. این نوع از لنزها در دوربین های کمتری استفاده شده و معمولا کمتر شناخته شده می باشند. محدوده فاصله کانونی این لنزها معمولا بین 7 تا 16 میلیمتر متغیر است.

تفاوت انواع لنز دوربین در فاصله کانونی آنها است که نشان میدهد یک لنز عریض است یا میتواند از اشیا کوچک عکس بگیرد. لنز های موتور دار مانند لنز های متغیر یا Vari Focall دارای فاصله کانونی متغیر می باشند که زایه دید و عمق متغیری دارند. آنها طراحی منحصر به فردی دارند که به آنها امکان می دهد تصاویر واضحی را در فاصله بسیار نزدیک ایجاد کنند. لنز زوم در مواقعی مورد استفاده قرار میگیرد که لازم باشد تصاویر ذخیرهسازی شده در دوربین را بزرگنمایی کرد. غیر از این مورد بقیه ی چیزهای این لنز طوریه که اگه عاشقش نشدید باید برید دکتر خودتون رو نشون بدید… بیایید با هم این لنزها را بررسی کردیم و ویژگی هر کدام را مورد بررسی قرار دهیم. مشش کل دیگه نداستن لرزش گیره که حتما باید از شاتر 60 به بالا استفاده بشه که در اون حالت هم اگر دستتون بلغزه در زوم صد درصد تاری مشاهده میشه، برای همین بهتره از شاتر های 125 و سریعتر استفاده بشه گه باز هم نباید دستتون زیاد بلغزه. در کل میتونم بگم اگر دنبال لنز ثابت برای عکاسی پرتره و خیابونی هستید حتما این لنز رو بخرید و شک نکنید! بله وقتی این لنز رو خریدم تازه متوجه شدم یک دنیا تفاوت هست بین لنزهای پرایم و لنزهای زوم..

دیدگاهتان را بنویسید