لیست قیمت + فروش ویژه و گارانتی

در دوربین هایی که در آنها lenz زوم نصب میشود، مثل دوربین های واریفوکال مورد استفاده قرار میگیرد. در این نوع سیستم دیدبانی، در ابتدا و انتهای لوله دو لنز با زاویهی ۴۵ درجه نصب میشود و این امکان را فراهم میکند که با نگاه به یک طرف لوله، خروجی تصویر انتهای دیگر را مشاهده کنید. در این حالت سوژه اصلی در تصویر کاملا نسبت به پس زمینه آن تفکیک خواهد شد و پس زمینه تصویر تارتر از سوژه اصلی میشود. در واقع فاصله کانونی برای لنزها یک مشخصه کلی محسوب می شود و میزان زوم کردن روی سوژه را تعیین می کند. همانطور که قبلاً اشاره شد، لنز زوم یک محدوده متغیر توقف f و همچنین طیف گسترده ای از فاصله کانونی را به شما می دهد. لنزی مانند Fuji XF 23 mm f/1.4 برای چنین عکاسی بی نظیر است ضمن آنکه لنز سیگما 35 میلیمتر با ب/1.4 نیز برای دوربین های DSLR برای عکاسی خیابانی گزینه ای بسیار عالی می باشد. برای انتخاب لنز دوربین جدید باید زمان بیشتری بگذارید و تحقیق کنید زیرا باید چندین فاکتور مختلف مانند فاصله کانونی ، سرعت لنز ، سازگاری با دوربین و بودجه را طبق نیاز خود در نظر بگیرید.

عملکرد دوربینهای پریسکوپی مانند سیستم دیدبانی زیردریایی است. این نوع از انواع لنز دوربین مداربسته مجهز به موتور برای تغییر فاصله کانونی در حالت اتوماتیک هستند که در دوربینهای PTZ استفاده میشوند. رایج ترین لنزهای مورد استفاده در مونتاژ دوربینهای مداربسته داری فاصله کانونی F 2.8 ، F 3.6 ، F 2.8-12 میباشند. به طور معمول ، این لنزها به سیستم فوکوس خودکار مجهز میباشند. لنزهای پانوراما یا فیش آی دارای زاویه دید 360 درجه میباشند. زاویه باز (تا 95 درجه): از آنها برای نظارت بر سالنهای بزرگ، ورودیهای بزرگ، حیاط خانهها استفاده میشود. چنین لنزی را میتوان بر اساس جسم مورد نظر تنظیم کرد. در گوشیهای هوشمند، میتوان این فناوری را به گونهای استفاده کرد كه نور را از عنصر جلو و از طریق منشور، به سمت یک نقطه تصویربرداری یا حسگر در داخل شاسی گوشی هدایت کند. لنزهای عمقی وضوح پایینی در حدود 2 یا 5 مگاپیکسل دارند و تاثیر مستقیمی بر روی عکسبرداری عادی با لنز اصلی گوشی ندارند، به بیان دیگر با حسگر عمق میتوان عکسهای پرتره با کیفیت را ثبت کرد. شرکت دیدنگار به عنوان یکی از نمایندگیهای معتبر انواع لنزهای دوربین در سطح کشور، علاوه بر راهاندازی یک فروشگاه اینترنتی، اقدام به فروش محصولات خود به صورت حضوری نیز نموده است و ضمن دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی، اصالت کالا را تضمین میکند.

در ضمن پاناسونیک و المپیوس از یک فرمت اندکی کوچکتر به نام Four Thirds در دوربین های با لنز قابل تعویض خود استفاده میکنند. هر یک از این اجزا به رساندن پرتوهای نور، و بازسازی تصویر (تا آنجائی که ممکن است نزدیک به واقعیت باشد) در حسگر دوربین مداربسته کمک میکنند. این نوع لنزها، امکان عکسبرداری با زاویه دید گسترده تر را فراهم میکنند و منطقه افقی بیشتری را نسبت به لنز واید تحت پوشش قرار میدهند. اگر می خواهید ویژگی وایدانگل و ماکرو را با هم تجربه کنید این لنز را در نظر داشته باشید. لنز جدیدی که توسط شرکت کانن تولید شده، هم در صنعت تصویر برداری و هم در حوزه فیلمبرداری قابل استفاده است. البته برای فضاهای شهری شلوغتر، استفاده از لنز 35 مناسبتر است. وجود حسگر ثانویه، امکان تصویربرداری در فضاهای کم نور یا شب را فراهم میآورد. با این حسگر جزئیات سوژه اصلی تصویر شناسایی و نسبت به پس زمینه با دقت بالاتری تفکیک میشود. در ادامه این مقاله به معرفی انواع حسگر گوشی موبایل خواهیم پرداخت تا با عملکرد آنها آشنا شوید و بهترین انتخاب در خرید گوشی موبایل داشته باشید. پس قبل از خرید مطمئن شوید که نحوهی اتصال لنز اضافی شما به گونهای است که میتوانید به راحتی آن را به گوشی متصل کنید.

در هنگام خرید انواع لنز دوربین دیجیتال به این اسمها دقت کنید. هرچه باشد باید یا از سری پرایم باشد یا سری زوم؛ اما این دو چه معنیایی دارند؟ در این صورت لنز می خواهد برای آماده شدن دوربین بیاید اما چون فضای داخل کیف محدود است جلوی این عمل گرفته میشود در نتیجه به لنز آسیبی جدی می رسد. این لنزها ظاهری بسیار مشابه با لنزهای وریفوکال دارند.در این لنزها فاصله کانونی قابل تغیر است اما برخلاف آن عملکردش از طریق منو در دستگاه صورت می گیرد. قبلا عدسیهای داخل لنز دوربین مداربسته از جنس شیشه انتخاب میشد، اما الان با پیشرفت تکنولوژی لنزهایی تولید میشود که از جنس پلاستیک به جای شیشه استفاده میگردد. گزارش جدید مینگ-چی کو جزئیات نقشهی راه اپل را بهدرستی نشان نمیدهد؛ اما حکایت از این دارد که اهالی کوپرتینو در سال جاری میلادی استفاده از لنزهای هفتتکه را به دوربین تلهفوتو گسترش خواهند داد. تصاویر و ویدیوی فوق با استفاده از دوربین مداربسته صنعتی مدل PRO-680DN گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید