مدل های پرفروش اتو بخار در بازار ایران کدامند؟

این امر به جلوگیری از رسوب گیری مخزن اتوبخار کمک میکند. یکی از ویژگیهای برجستهٔ اتوبخار مدل SI-702 پارسخزر، این است که برای این اتو سیستم ضد رسوب و ضد بخار پیشرفتهای تعبیه گشته است. در برخی از اتوها سیستم تشدید فشار وجود دارد که به صورت دستی می توانید حجم بخار را کنترل کنید. با وجود قدرت زیادی که دراین نوع اتو بخار نهفته است، هنگام استفاده از آن هیچ صدایی را احساس نمیکنید و این خود از مزیتهای جذاب اتو بخار مخزندار فلیپس محسوب میشود. وجود ۳۶ منفذ خروج بخار بر روی کفهی اتو موجب خروج بهینهی بخار از کفه بر روی لباس میگردد. این اتوها با طراحی فضایی خود متناسب با ترند روز ساخته شده اند، اما از آنجایی که من طرفدار این طراحی نیستم مورد علاقهیام نبود ولی کفهی نوک باریک سرامیکی آن را بسیار دوست داشتم. جنس کف اتو از نانو سرامیک بوده که علاوه بر لغزندگی ، دارای دوام بسیار بالایی نیز میباشد.این مدل از اتو بخار سیماران داری ۳۶ منفذ خروج بخار بر روی کفهی اتو می باشد که موجب خروج بهینهی بخار از کفه بر روی لباس میگردد.

پس از بررسی انواع اتو و ویژگیهای آنها، زمان آن رسیده که مدلها و برندهای مختلف را بررسی کنیم و انتخاب خود را برای خرید انجام دهیم. از نکات مهم در بالا بردن عمر استفاده و کیفیت کابردی این دستگاه میتوان به جرم گیری اتو پرس و جلوگیری از رسوب گیری اتو پرس اشاره داشت. 1. اتو پرس ابتدا اتو را خاموش کنید. 7. پس از پاک کردن مخرن از مواد ضدعفونی و رسوبات در این مرحله از جرم گیری اتو پرس یک فنجان (۲۴۰ میلی لیتر) آب پر کنید، اتو را دوباره روشن کرده تا از خروج کامل جرم و رسوبات از داخل مخرن اتو پرس اطمینان حاصل نمایید. در صورت عدم توجه به جرم گیری به موقع و صحیح اتوپرس خود را برای مواجهه با مشکلاتی مثل بخار نکردن اتو پرس و همین طور عدم عمکلرد مناسب این دستگاه آماده کنید. نام بوش در سراسر دنیا شناختهشده و هیچ کشوری نیست که نمایندگی محصولات بوش را در خود جای نداده باشد. قیمت اتو بخارها نیز مانند دیگر لوازم خانگی بستگی به عواملی دارد که ما در بالا شما را با انها اشنا کردیم.

در حالت کلی پروسه جرم گیری اتوپرس مشابهترفندهایی برای از بین بردن رسوب ضخیم کتری و از بین بردن لکه سیاه روی استیل دربین لوازم آشپزخانه، رسوب گیری شیر اهرمی و دیگر تجهیزات با پاک کننده قوی سنگ توالت در حین نظافت سرویس بهداشتی، سفید کردن نقره در بین لوازم دکوراتیو و مواردی از این قبیل جهت از بین بردن رسوب به جای مانده و جرم ناشی از آن در لوازم مختلف منزل است. اما اگر بخواهیم بهطور کلی بازه قیمت آن را در نظر بگیریم، اتوهای موجود در بازار بین 300 هزار تومان الی 5 میلیون تومان میباشند. اتو پارس خزر مدل SI-702 با ترکیب رنگ نقره ای و مشکی به بازار عرضه شده است. جنس استفاده شده برای پوشش کفی این اتو ترکیب الماسه (دیاموند-نقرهای) و استیل است. کفی این اتو بخار از جنس استیمگلاید است که موجب حرکتی روان روی سطح پارچه میشود و در عین حال در برابر خط و خش مقاوم است.

در صورتی که تمیز کردن مداوم این اتو پرس و بخار با مواد ضدعفونی کننده طبیعی و شیمیایی جدی نگیرید به مرور زمان لکهها و جرم ایجاد شده بر سطح اتوبخار بر روی لباس سرایت کرده و ایجاد لکه و آلودگی میکند. برای جلوگیری از ایجاد رسوب و در نهایت گرفتن جرم اتو پرس اوصولا استفاده از آب مقطر پیشنهاد میشود. نکته ۵. حجم بخار خروجی: حجم بخار خروجی اتوی شما بسته به قدرت آن است و هرچه قدرت آن بیشتر باشد حجم بخار خروجی هم بیشتر است و در نهایت اتوکشی لباسها راحتتر و با کیفیت بالاتر انجام میشود. یک عامل ساده دیگر، که بی توجهی به آن میتواند اتوکشی را بسیار سخت و دشوار کند، طول سیم اتوبخار است. طول سیم ۲ متری اتو فضای کافی را جهت اتوکشی فراهم میکند، همچنین قابلیت چرخش ۳۶۰ درجهی اتو هنگام کار کردن با آن را آسان و از آسیب دیدن سیم در اثر استفاده جلوگیری میکند. به عنوان مثال کار با این دستگاه، آسان نبوده و نیاز به مهارت و تجربه خاصی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید