معرفی انواع لنز و دوربین گوشی موبایل – موبایل کمک

درست مانند اندروید، در ios هم میتوانید از طریق گوگل فوتوز با گوگل لنز کار کنید. در برنامه گوگل فوتوز (Google Photos) میتوانید از لنز گوگل استفاده کنید. یکی از جذابترین امکانات گوگل لنز تبدیل عکس به متن است. برای مثال نتایج جستجوی خرید فقط در اتریش، کانادا، دانمارک، فرانسه، آلمان، هند، ژاپن، ترکیه، امارات متحده عربی، بریتانیا، ایالات متحده، و 24 کشور دیگر قابل استفاده است. گوگل این عکس متنی را برایتان به متن قابل ویرایش تبدیل میکند. خوشبختانه گوگل سیاست نرمافزاری خود را تغییر داده و امروزه Google Lens روی بیشتر گوشیها قابل استفاده است. تکنولوژی google lens چطور کار میکند؟ دستیار گوگل یا Google Assistant هم از گوگل لنز پشتیبانی میکند. روش آخر استفاده از google search است. این مطلب برای معرفی انواع لنز و دوربین گوشی موبایل است. اما در فوکوس اتوماتیکی دوربین به طور اتوماتیک فوکوس را براساس کیفیت دوربین مداربسته انجام می دهد. ۱۰. با گوگل لنز هر آنچه میبینید را ترجمه کنید.

۱۲. درباره هر آنچه نمیدانید اطلاعات بگیرید. اگر دوستتان عکسی برایتان فرستاده و سوالی درباره آن از شما میپرسد؛ یا تصویری از قبل در گالریتان دارید که راجع به آن اطلاعات میخواهید؛ در این مواقع باز هم لنز گوگل به کمکتان میآید. در اینجور مواقع کافی است لنز را به سمت نوشته بگیرید و به صورت آنلاین ترجمه متن را دریافت کنید. به این صورت که نوشته خارجی را اسکن کرده و با گوگل ترنسلیت ترجمه کنید. با لنز گوگل میتوانید مدل کیف را اسکن کنید و لینک خرید آن را در سایتها و فروشگاههای دیگر چک کنید. اگر میخواهید بدانید راهکار استفاده از گوگل لنز چیست، دو راهنمای زیر را برای اندروید و ios دنبال کنید. جالب است بدانید کمبود جهانی تراشه شیائومی را به ساخت این گوشی مجبور کرد، زیرا این مدل دقیقاً ظاهر و مشخصات mi 11 lite 5g را دارد و شیائومی چون دیگر نتوانست تراشه اسنپدارگون ۷۸۰g بخرد، به اجبار Xiaomi 11Lite 5G NE را با یک تراشه دیگر ساخت. هم لنز و هم دوربین مشخص خواهند کرد که کدام یک از C یا CS مناسب است.

چون دیافراگم باز، تصاویر شما را زیباتر خواهد کرد و نور بیشتری به سنسور خواهد رساند، بدین اوصاف شما قادر خواهید بود عکسهایتان را با ایزوی پایینتر و سرعت شاتر بالاتر ثبت کنید. فاصلۀ بین نقطهای که نور همگرا میشود تا سنسور دوربین عکاسی را گویند. فعلا باید منتظر باشیم تا ببینیم دستاوردهای جدید گوگل به کجا میرسد و اینبار چطور مردم دنیا را سورپرایز میکند. حالا وقتش رسیده با نصب این برنامه دنیا را به تسخیر خودتان دربیاورید! حالا دوربین را روی سوژه بگیرید و نتیجه جستجوی تصویری را دریافت کنید. با اینحال گاهی از اوقات مجبور می شوید لنزهایی را خریداری کنید که به دوربین گوشی وصل می شوند و فاصله کانونی دوربین را تغییر می دهند. ولی با استفاده از لنز های زوم برای این کار نیازی به تغییر مکان خودتون ندارید و می تونید با چرخوندن حلقه لنز دوربین به زاویه ایده آل برای عکستون برسید. این یعنی اینکه پس از نصب، زاویه دید دوربین ثابت است و نمی توان آن را تغییر داد. برای اینکه یک دوربین گوشی هوشمند بتواند یک عکس رنگی ثبت کند، نور باید قبل از رسیدن به سنسور دوربین از آرایه فیلتر نوری (CFA) عبور کند زیرا خود سنسور تنها میتواند شدت نور را تشخیص دهد نه رنگ آن را!

در بحث خرید، یک ترفند جذاب دیگر با این اپلیکیشن وجود دارد. لنزهای تله لنزهایی هستند که عمق میدانی بیشتر از 70 میلیمتر دارند ممکن است برخی بگویند که لنز تله ی واقعی عمق میدانی بالاتر از 135 میلیمتر دارد . بسیاری از گوشیهای هوشمند حال حاضر بازار لنز تشخیص عمق میدان دارند. لنز با میلی متر بیش تر، زاویه ی دید یا میدان دید یا فضای دید کم تری را نشان می دهد، ولی تصویر در نقاط دورتر یعنی با وضوح جزئیات بیش تری دیده می شود. تصویر کنید در فروشگاه از یک کیف خوشتان آمده، اما قیمتش بالاست. در ادامه با شبکههای عصبی مصنوعی، تصویر برای تشخیص محتویات تحلیل میشود. شرکت بازرگانی دیدنگار، یکی از نمایندگیهای معتبر و رسمی انواع لنز کانن در تهران میباشد که با تحلیل بازار و بررسی قیمتها، لیست قیمت لنزهای کنون را در این صفحه از وبسایت خود قرار داده است. وجود عناصر اپتیکی اصلاحی کیفیت لنز دوربین عکاسی را برای ثبت پرتره بالا خواهد برد.

دیدگاهتان را بنویسید