معرفی یک دوربین قدرتمند اسپیددام از خانواده داهوا

هر چه این نسبت بیشتر باشد در واقع می توان تصاویر با بزرگنمایی بیشتری را از موضوعات مورد نظر به دست آورد. ابتدا گوگل تصویر شما را روی سرورها آپلود میکند. آیا تصویر توسط قطرات باران یا برف پنهان شده است؟ هرگاه که میخواهید با فریم یا قاب عکاسی هماهنگ تر باشید، میتوانید از لنز واید استفاده کنید. این نوع از دوربین های مداربسته استوانه ای شکل و معمولا با بدنه فلزی می باشند و انتخاب خوبی برای استفاده در محیط های بیرون از خانه و فضای باز می باشد. این نوع دوربین های مدار بسته حالت گنبدی شکل داشته و بیشتر برای نصب بر زیر سقف ها کاربرد دارد. هزینه های جانبی دوربین مدار بسته چه مقدار است؟ لنز دوربین مدار بسته چگونه عمل می کند؟ چگونه دوربین های مداربسته اصلی از تقلبی را تشخیص دهیم؟ هنگام خرید انواع لنز دوربین دیجیتال، به خاطر داشته باشید که تنوع لنزها در بازار زیاد است و شما باید نسبت به کار خود آن را انتخاب کنید. پس در نهایت در نظر بگیرید که این لنزها تنها زمانی ارزش خرید دارند که دوربین گوشی شما کیفیت مناسبی داشته باشد.

این لنزها دارای سنسورهای ثبات بخش ژیروسکوپی کوچک و المان های تصحیح کننده خطایی هستند که قابلیت اصلاح لرزش های دوربین را دارند. این نوع دوربین ها در صنایع نظامی یا برای شناسایی موجودات زنده استفاده می کنند و تصویر موجود زنده را بصورت هاله ای رنگی نشان خواهد داد. لنزهای طراحی شده برای سنسور تصویر کوچک تر ممکن است با بدنه دوربین با سنسورهای بزرگتر سازگار نباشند، زیرا ممکن است دایره تصویر به اندازه کافی بزرگ نباشد که بتواند کل سنسور را بپوشاند و به همین دلیل خطاهای رنگی را در اطراف تصویر نشان میدهد. با این حال به زوم دیافراگم متفاوتی دسترسی دارید که در آن حداکثر مقدار گشادی دیافراگم، قادر به تغییر بزرگ نمایی یا کوچک نمایی تصویر خواهد بود. پس خودتان باید به سوژه نزدیک شده یا از آن فاصله بگیرید. اگر با هر کدام از لنزهای معرفی شده در این مقاله سرو کار داشته اید، نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید. آنها برای عکاسی عروسی و رویدادهای ورزشی که نیازمند بزرگ نمایی و کوچک نمایی هستید و نمیتوانید محل قرارگیری خودتان را تغییر دهید، مناسب هستند! برای مثال در دوربین های DSLR نیکون که حسگر های فول فریم یا APS-C دارند و به هر دوی آنها لنزهای F-mount متصل می شود ، تنها لنزهای سری DX هستند که می توانند تصویری آنقدر بزرگ فراهم سازند تا همه ی اندازه ی حسگر را ساپورت کند .

این مدل لنزها زاویه دیدی باریک دارند و برای عکاسی از فاصله دور بسیار مناسب هستند.از لنز تله فوتو در عکاسی از حیات وحش ،پرتره و مستند سازی استفاده می شود. تثبیت با لنز تله فوتو بسیار ضروری است. آنها دیافراگم کوچکتری مثل F1/8 یا F2/0 دارند، بنابراین لنزهای خوبی در عکاسی با نور بیشتر هستند و میتوانند پس زمینه را با وجود لنزهای تله فتو به خوبی تار کنند. این لنز کانن غالبا بدنه ی بزرگ تری را نسبت به بقیه لنزها دارد. این لنزها غالبا بدنه ی بزرگ تر و سنگین تری دارند . لنزهایی با فاصله کانونی بزرگتر و دقیق تری هم برای گرفتن پرترههای زیبا وجود دارند. لنزهای ثابت همیشه فاصله کانونی ثابتی دارند. همانطور که از اسمش پیداست دوربین های کوچکی هستند که بیشتر بعنوان دوربین های مخفی کاربرد دارند. آیا نوع dvr استفاده شده در دوربین مدار بسته مهم است؟ دوربین مدار بسته از چه برندی بخریم؟ این لنزها به دوربین گوشی هوشمند شما متصل میشوند و در واقع فاصله کانونی دوربین را کم و زیاد میکنند. این لنزها به سادگی به شما کمک میکنند تا با همراه داشتن چند قطعه کوچک گوشی خود را به یک دوربین تبدیل کنید و در حالتهای مختلف و برای ثبت سوژههای متفاوت بتوانید به روی گوشی خود حساب کنید.

دوربین مداربسته، یک وسیله ی الکترونیکی که به منظور حفظ ایمنی محیط پیرامون استفاده می شود. در این مقاله به بررسی المان هایی که به خرید دوربین مداربسته مناسب منجر شود می پردازیم. توجه به فاصله ی کانونی یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید دوربین مداربسته می باشد. در حین انتخاب لنز مناسب باید به کاربرد آن و هدفتان از عکاسی توجه کنید. این نوع دوربین ها قیمت بالاتری دارد و نصب آن نیز مشکل است. با توجه به مواردی که در بالا گفته شد، فاکتور قیمت و نوع فضایی که قرار است برای آن نصب دوربین مداربسته انجام شود، مهم است. گفته میشود تأمینکنندگان اپل با روند تصاعدی استفاده از لنزهای مذکور، وارد رقابت شدیدی شدهاند و شرکای بزرگ اپل یعنی لارگان و جنیىِس تا سال ۲۰۲۱ درگیر رقابت و جنگ قیمت برای تأمین لنز آیفون خواهند بود. خب هرکسی نیاز به یک لنز 50mm داره، پس از بررسیهایی که انجام دادم بین این لنز و f/1.4 تصمیم به خرید این لنز کردم (در تمامی سایت گفته شده که این لنز از بوکه بهتری برخورداره). در این حالت از عکاسی، بیننده در حین مشاهده عکس حس میکند که درست درون صحنه قرار گرفته است. در نهایت لنزهای پرایم، تصاویر دقیق تر و کیفیت تصویری بالاتری را نسبت به لنزهای زوم در اختیارتان قرار میدهند.

دیدگاهتان را بنویسید