مقایسه اتوبخار و اتوپرس از جنبه های مختلف – دیجی تعمیر

اتوبخار SI 240 با برخورداری از کفی سرامیکی مستحکم، حرکتی نرم و روان روی بافت پارچه دارد. روکش سرامیکی کف این محصول غیر از اینکه مانع از چسبیدن کفی به لباس میشود، گرما را در سرتاسر کفی بهصورت یکنواخت پخش میکند و بهخوبی حرارت را انتقال میدهد. جنس کفی این امکان را می دهد که براحتی بتواند مانع برق انداختن لباس ها و پارچه ها شود. این نکته را نیز نباید فراموش کرد که، در صورت عدم استفاده از میز اتو، امکان سوختن موکت یا فرش نیز وجود دارد. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که، هرچه توان مصرفی اتو بخار بالاتر باشد باید هزینه برق بیشتری نیز پرداخت کنید. به عنوان مثال یکی از پرسشهای رایج اغلب کاربران این است که، اتو پرس بهتر است یا اتو مخزن دار؟ کفههای استیل که اغلب در اتوهای خشک و قدیمی دیده میشوند، از دور خارج شدهاند و توانایی چندانی در صاف کردن چروکها ندارند.

پیشنهاد میشود در خصوص روشهای تمیز کردن کف اتو، مقاله”بهترین روش های خانگی برای تمیز کردن کف اتو” مطالعه شود. ما همیشه هنگام راهنمای تمام لوازم خانگی به مشتریان خود دونکته را اعلام می کنیم. اتوبخار مارک ها و برندهای متنوع ایرانی و خارجی زیادی در بازار لوازم خانگی ایران دارد. یکی از بهترین برندها و البته گران قیمت ترین ها برای اتوبخار مارک شناخته شده بوش Bosch متعلق به کشور آلمان است. یکی از نکاتی که در هنگام خرید، باید به آن توجه کنید مارک و برند دستگاه است. هرچه توان مصرفی بالاتر باشد، دستگاه در زمان کمتری داغ شده و بخار بیشتری تولید میکند. با اینکه اتوبخار، سریع داغ شده و به دلیل خط اتویی که روی لباس میاندازد ظاهری شیک به آن میدهد، اما عیبهایی نیز دارد. یکی از مواردی که در خرید اتوبخار باید به آن دقت نمود توان المنت میباشد که با افزایش توان، اتو با سرعت بیشتری شروع به داغ شدن مینماید. هر چه ظرفیت مخزن اتو بخار بیشتر باشد، میتوانید لباسهای بیشتری را اتو کرده و چندین بار، در حین کار مخزن دستگاه را با آب پر نکنید. با این حال معمولا اتوهایی که از قیمت بالاتری برخوردار هستند دارای ظرفیت بیشتری در مخزن آب خودشان هستند.

یک المان مهم دیگر، که در هنگام خرید اتو باید به آن دقت کرد میزان ظرفیت مخزن اتو بخار است. اولین نکتهای که باید، در هنگام خرید اتوبخار در نظر بگیرید توان مصرفی آن است. بخاردهی لحظهای که در این دستگاه در نظر گرفته شده، در مواجهه با چروکهای عمیق به کمک شما میآید و با پرتاب شدید و ناگهانی بخار به میزان حداکثر 100 گرم، به رفع این چروکها کمک میکند. حالا که با انواع مختلف اتو آشنا شدهاید، این پرسش برای شما پیش آمده که کدامیک از مدلهای گفته شده نسبت به دیگری برتری دارد؟ به دلیل سایز و حجم بزرگ اتوپرس، این اتو دارای قدرت بخار بالاتری نسبت به اتوبخار است. طراحی ارگونومیک این اتو و تکیهگاه انگشت شست و دکمههای بزرگ برای بیشترین راحتی حین اتوکشی در نظر گرفته شده است. این دستگاه از موتوری با قدرت 2300 وات بهره میبرد و با امکانات مختلف، دستگاهی کاربردی برای اتوکشی لباسها با الیاف گوناگون محسوب میشود. داشتن کارایی عالی با طراحی عالی و ارزش خرید بالا به علت داشتن کیفیت کفی عالی و برخورداری از یک کیفیت ساخت عالی که ناشی از امکانات و قابلیت های فراوان بوده قیمت اتو را برای خرید کاملا معقول نشان میدهد.

اتو بخار «فیلیپس» مدل «GC5037» دستگاهی بسیار خوش ساخت و یک اتو بخار هوشمند از این شرکت است. اتو بخار بوش مدل TDA502412 از دیگر محصولات تولیدی این برند آلمانی است که با دارابودن مشخصات فنی مناسب از طراحی و کیفیت ساخت بالا و درعین حال شکیل و زیبایی برخوردار می باشد. از ویژگیهای دیگر این اتو میتوان سیستم ضد چکه و سیستم ضد رسوب را بیان کرد که بر کارایی اتو بوش مدل TDA502412 اضافه میکند و عملکرش را چند برابر میکند. را اتو کشید. سیستم بخاردهی این اتو قابل تنظیم است. همچنین سیستم بخاردهی این اتو قابل تنظیم بوده و دارای یک مخزن آب با گنجایش 250 میلیلیتر میباشد. اگر فراموش کرده باشید که اتو را از برق بکشید نگران نباشید چرا که اتو بخار SH-271 همیلتون مجهز به سیستم قطع کن خودکار است. فروشگاه اینترنتی پارس خزر، امکان خرید آنلاین انواع اتو بخارهای تولیدی در دو برند پارس خزر و سایا را با توجه به محدوده قیمت، توان مصرفی، رنگ ، بهترین جنس کف اتو، سیستم ضد رسوب، سیستم ضد چکه و بسیاری فاکتورهای مهم خرید اتوبخار را میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید