مقایسه اتوبخار و اتوپرس از جنبه های مختلف – دیجی تعمیر

این اتوبخار با حداکثر بخاردهی پیوسته 25 گرم در دقیقه، بهآسانی چینوچروک انواع لباس را رفع میکند و در مواجهه با چروکهای عمیقتر هم میتوانید از بخاردهی لحظهای دستگاه کمک بگیرید. برای اینکه از بین این مدلهای مختلف، بهترین انتخاب را داشته باشید باید با انواع اتو بخار و نحوه کارکرد آنها آشنا شوید. در کنار تمام مزیتهای بی شمار، عیب ایراداتی نیز در بخارگر وجود دارد که باید بدانید. بخارگر تنها چین و چروک لباسها را از بین نمیبرد، بلکه میتوان از آن برای صاف کردن خطوط افتاده روی پرده و ملافه نیز استفاده کرد. سیستم بخار دهی عمودی در اتو بخار پاناسونیک مدل ۴۱۰ به شما عملکرد بخاردهی در حالت عمودی را خواهد داد که با کمک این ویژگی شما میتوانید پرده ها و لباس های آویزان هم بخاردهی کنید؛ و آنهارا در همان حالت عمودی که وجود دارند اتو نمایید. مخزن آب اتو بخار پاناسونیک مدل۴۱۰ بسیار بزرگ و با ظرفیت ۲۰۰ میلی لیتر بوده که نیاز به پر کردن در هر بار استفاده ندارد . اتو بخار چه مارکی خوبه ؟ اما به خاطر داشته باشید که هر چه میزان بخار دهی اتو بخار بالاتر باشد به همان اندازه مصرف برق شما نیز بالا خواهد رفت .

این اتو بخار دستی مجهز به سیستم ضد چکه بوده و دارای جرمگیر داخلی نیز میباشد. این نوع از اتو ها دارای دو صفحه هستند که پارچه یا لباس در بین آن دو قرار می گیرد. بهتر است اتوهای دارای سیستم خاموشی خودکار را انتخاب کنید. سیستم ضد رسوب در اتوهای بخار باعث می شود تا رسوبات منافذ به طور خودکار از بین روند و اتو بخار با همان قدرت قبلی شروع به تولید بخار نماید. این اتو در دستهی اتوهای خانگی با اندازهی مناسب قرار میگیرد. قیمت اتو بخارها نیز مانند دیگر لوازم خانگی بستگی به عواملی دارد که ما در بالا شما را با انها اشنا کردیم. این مدل نیز از دیگر محصولات برند بوش است که از کیفیت ساخت بالا همراه ظاهری شکیل و جذاب با طراحی مدرن چشم هر خریداری را به خود جذب میکند. خرید اتو بخار با کیفیت و ارجینال باعث طول عمر دستگاه و مصرف برق کمتر و کارایی بالاتر خواهد بود. برند فیلیپس میتواند اولین گزینه برای خرید بهترین مارک اتو محسوب شود. همچنین قابلیت جدا شوندگی مخزن آب میتواند بسیار کمک کننده باشد. همچنین ظاهر بسیار زیبا و شکیل این اتو آن را از سایر محصولات مشابه خود متمایز کرده است.

به همین دلیل است که اتوبخار یکی از وسایل ثابت در خانه ها است. این مدل از قابلیت خاموش شدن به صورت خودکار پس از سی ثانیه بی حرکت ماندن را دارد که یکی از جذابیت های این مدل هوشمند برای مصرف کنندگان است. ویژگی سیستم ضد رسوب دراتوبخار پاناسونیک NI-E410T با استفاده از کپسول های مخصوص موجود در آن از رسوب شدن مواد موجود در آب جلوگیری مینماید و طول عمر اتو را افزایش خواهد داد. املاح معدنی و مولکول های موجود در آب هنگام داغ شدن و بخار شدن آب به صورت آهک باقی می مانند. این دستگاه آبی که درون مخزن قرار دارد را گرم و آن را بخار میکند. در اتو بخارهای معمولی، مخزن آبی قرار داده شده است که توسط دریچه ای که معمولا بر روی دسته اتو قرار می گیرد می توانید آن را پر کنید. فیلیپس با بهکارگیری فناوری Optimal Temp این اتو را نسبت به رقبای دیگر خود یک سرو گردن ارتقا داده است. با وجود این فناوری می توانید لباس های خود را بدون رعایت ترتیب خاصی بر اساس جنس پارچه اتو کنید. اتو کشیده بودن لباسها یکی از مواردی است که در میهمانی ها، جشن ها و جلسات رسمی بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

به علاوه باید به نحوه طراحی سوراخ های بخار نیز توجه زیادی بفرماییم و از ان نیز غافل نشویم. نکته بعدی این است که شما باید به مخزن اب توجه زیادی بفرمایید. قبل از انتخاب باید با انواع اتو و کارایی آنها آشنا شده و ببینید که چه انتظاری از دستگاه داشته و آن را برای چه مصارفی میخواهید. این آلارم، هنگامی که مقدار آب مخزن کاهش پیدا کند، به شما اطلاع می دهد و برای ادامه ی کار، باید مخزن اتو را دوباره پر کنید. که امکان اتوکشی سریع و آسان را برای شما به ارمغان می آورد. که با راه اندازی فروشگاه اینترنتی سهولت خرید کردن را برای خانواده های ایرانی در شرایط کاملآ مطمئن به ارمغان آورده است. جهت جلوگیری از پیچیدن و گره خوردن سیم نیز میتوانید مدلهای حاوی سیم چرخان 360 درجه را برای خرید در نظر داشته باشید. این پروسه، باعث شده اتوکشی سریعتر انجام گرفته و در زمان و انرژی نیز صرفه جویی شود.

دیدگاهتان را بنویسید