مقایسه اتوبخار و اتوپرس از جنبه های مختلف – دیجی تعمیر

امکانات و ویژگی های به کار رفته در هر مدل روی قیمت اتوبخار تاثیر گذار می باشد. همین امر داشتن یک اتوی خوب را برای هر خانه ای واجب می کند. بدنه مخزن آب شفاف است و میتوانید مقدار آب داخل آن را ببینید. دهانهی کفی نیز یکی از معیارهای مهم برای خرید بهترین اتوبخار فیلیپس در بازار میباشد زیرا متناسب با دهانه اتو میتوانید قسمتهای ظریف و سخت البسه مانند بین دکمهها که فاصلهی کمی میباشد را به راحتی اتوکشی کنید. اما انتخاب یک اتو مناسب چندان ساده نیست و باید انواع مختلف اتوها را بررسی و متناسب با بودجه اقدام به خرید اتو بخار نمایید. البته این شرکت متخصص در تولید انواع اتوپرسی ایستاده خانگی است. اگر بودجهای که برای خرید اتوی دستی یا خانگی کنار گذاشتهاید محدود است، این مدل میتواند گزینه خوبی برای شما باشد. اتو بخار نیز مانند سایر لوازم خانگی دارای تنوع مدل و برند بوده که این تنوع باعث ایجاد تفاوت در قیمت اتو بخار نیز شده است که حتما باید به آن توجه ویژه ای شود. و حال به معرفی اتو مخزن دار می پردازیم این مدل از اتو دقیقا اتو بخار های قدیمی می باشد که با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی دچار تغییراتی اساسی در قسمت های فنی شده است.

خرید اتو با توجه به مدلهای متعددی که در بازار عرضه شده باید با دقت صورت گیرد. 7. طول سیم: در هنگام خرید اکثر افراد به تنها چیزی که شاید زیاد توجه نکنند طول سیم برق میباشد، درحالی که هنگام اتوکشی اگر طول سیم برق کوتاه باشد هنگام جا به جایی دچار مشکل خواهند شد. اتوی لباس از وسایل ضروری در هر خانه به حساب میآید و افراد از آن به صورت روزانه استفاده مینمایند. اگر تا به حال اسم بخارگر یا اتوی ایستاده را شنیده اید، باید گفت که هر دوی آن ها یکی هستند و کارکردی یکسان دارند. باید به این نکته توجه داشته باشید اگر اتوبخار دارای وزن پایینی باشد به تناسب صاف کنندگی کمتری خواهد داشت مگر اینکه دارای تکنولوژیهای بروزی باشد تا بتوانید با بخاردهی و دیگر امکانات که در ادامه توضیح خواهیم داد عملیات اتوکشی را انجام دهید، از طرفی اگر اتو دارای وزن سنگینی باشد به تناسب برای افراد مسن که توانایی پایینتری دارند مناسب نمیباشد. وزن دستگاه: وزن دستگاه نیز تا حدودی برای افراد حائز اهمیت میباشد. 3. قابلیت ضد چکه: ریخته شدن آب برروی البسه موجب لک شدن لباس و ناراحتی افراد میشود. استفاده از اتو بخارهای ایستاده، به شما این امکان را می دهد تا چین و چروک پرده، پارچه و انواع لباس های خود را با آسانی بسیار از بین ببرید.

۱. اینکه هنگام خرید اتو بخار به جنس و طراحی کفه محصول دقت کنید چرا که در ساخت اتوهای بخار از جنس کفهی استیل، تیتانیوم، سرامیک وغیره استفاده میکنند ولی شما باید بدنبال کفه ای نچسب و مقاوم در برابر خراشیدگی و همچنین مناسب برای کشیدن بر روی انواع مختلفی از پارچهها باشید همچنین طراحی کفه اتو و سوراخهای تعبیه شده در کف آن نیز بسیار مهم بوده و هرچه کفه اتو عریضتر و سوراخهای خروج بخار بیشتر باشد اتوکشی شما آسانتر و بهتر خواهد بود. همچنین از نکاتی که حین خرید اتو پرس باید در نظر داشته باشید برایتان گفتیم و حالا نوبت به معرفی ۶ مدل از بهترین اتو بخار موجود در بازار ایران رسیده است. اتو بخار از آن وسیله هایی است که برخی به آن بسیار نیاز دارند. در برخی از اتو بخارها سیستمی تحت عنوان تشدید بخار قرار داده شده است. ژانومه به عنوان بزرگترین سازنده اتو پرس و چرخ خیاطی در سطح جهان میباشد که با بکارگیری از آخرین فناوری روز بیش از 100 مدل اتو پرس در ایران عرضه مینماید. عمر این برند بیش از 130 سال بوده و درزمینهٔ تولید انواع لوازمیدکی خودرو، ا لوازمخانگی برقی سبک و سنگین و انواع ابزار برقی صنعتی فعالیت دارد.

سیلا کالا توانسته است با تهیه لیست کاملی از انواع مختلف برندهای اتو و مدل های متفاوت از هر برند، امکان مقایسه محصولات را برای شما فراهم نماید و برای خرید بهتر اتو به شما کمک کند. می توانید با وارد شدن به این دسته اقدام به فیلتر کردن محصولات از نظر برند، نوع بخاردهی، رنگ محصول و دیگر ویژگی های مورد نظر خود کنید و گزینه مناسب با سلیقه خود را انتخاب و اقدام به خرید اتو بخار ایده آل خود نمایید. سرامیک باعث روان تر شدن حرکت اتو روی لباس ها می شود. کار کردن با آنها بسیار آسان بوده و معمولا از کفه های سرامیکی و یا تیتانیوم بهره می برند و از مزایای خوب این نوع کفه ها از آسیب رسیدن به بافت پارچه جلوگیری می کند و همچنین کار از بین بردن چروک لباس را بهتر انجام می دهد. با توجه به سخت بودن و وقت گیر بودن اتوکشی پرده ها، اتو بخار ایستاده به کمک شما می آید تا در عرض چند دقیقه این کار طاقت فرسا را به راحتی برایتان انجام دهد. آن ها همچنین برای اتو کشیدن پرده ها، مبل ها، ملحفه ها و دیگر روتختی ها به کاربرده می شوند. از قابلیت های منحصر به فرد این اتو میتوان به مخزن رسوب زدای آن اشاره نمود که به راحتی میتوانید با در آوردن مخزن و شستشوی آن تمامی رسوب های دستگاه را از بین ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید