مقایسه اتوبخار و اتوپرس از جنبه های مختلف – دیجی تعمیر

جنس کفی اتوبخار، مهمترین عاملی است که در هنگام خرید اتوبخار مناسب باید به آن دقت کنید. کفی اتوبخار در انواع مختلفی به بازار عرضه میشود استیل، سرامیک و تیتانیوم برخی از جنسهای کفی اتوبخار هستند. با کانالهای بخار و طرح سهفاز عمل پخش بخار خیلی بهینه انجام میشود و خیلی ساده و روان حرکت میکند. گرما نیز، پارچه را سریعتر خشک کرده و شکل و ترکیب لباس را حفظ میکند. حرکت دادن اتو بسیار سنگین نیز، برای کاربران بسیار سخت و دشوار خواهد بود. در این مواقع اگر اتو قابلیت خاموش کنندگی اتومات داشته باشد از این بابت خیالتان راحت خواهد بود. همچنین در صورت ایستاده ماندن بیش از مدت معینی نیز اتو به طور اتومات خاموش می شود. توجه داشته باشید که اتوی شما امکان چرخیدن 360 درجه سیم را داشته باشد که از پیچ خوردن اتو در هنگام اتو کشی رنج نبرید. این نکته را نیز نباید فراموش کرد که، در صورت عدم استفاده از میز اتو، امکان سوختن موکت یا فرش نیز وجود دارد. اتوبخار مارک ها و برندهای متنوع ایرانی و خارجی زیادی در بازار لوازم خانگی ایران دارد.

همیشه سعی ما این است که پارس خزر در ذهن مشتریان گرامی تداعی کننده بهترین مارک اتو باشد! اما کافیست کمی فراتر به این دنیا ورود کنید تا ببینید این سطح فلزی صاف کننده میتواند انواع مختلفی داشتهباشد. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده روی قیمت اتو بخار میزان و توان مصرفی اتو است. اگر این عوامل را در نظر نگیرید، اتو پرس تا مدتها در خانه شما بدون استفاده خواهد ماند. در چنین شرایطی بهتر است ابتدا، عواملی که به آن اشاره کردیم را در نظر گرفته و سپس براساس بودجه و نیازی که به دستگاه دارید انتخاب کنید. قبل از اینکه اتو پرس را برای خانه خریداری کنید، ببینید که چه نیازی به دستگاه دارید و آیا میتوانید با آن کار کنید یا نه. اتوبخار GC3929/60 با این سیستم پیشرفته به صورت خودکار، دمای مناسب برای هر پارچه را تشخیص میدهد و هنگام کار با آن، دیگر هیچگونه نگرانی بابت سوختن و برقافتادن وجود ندارد؛ همچنین این ویژگی کار با این دستگاه را نسبت به مدلهای معمولی که نیاز به تغییر تنظیمات برای هر لباس خاص دارند، بسیار راحتتر کرده است.

برای راهنمای کامل انتخاب بین اتوبخار و بخار گر می توانید مقاله اتو بخریم یا بخارگر؛ مزایا و معایب اتو بخار ایستاده را بخوانید. می توانید این نکته را نیز توجه کنید. اما این نکته را هم در نظر بگیرید که، در کنار تمام مزایا و قابلیتها، اتو پرس نیز عیوبی دارد. نکته دوم اینکه نیاز سنجی کنید و نیازتان را از خرید دقیق بشناسید. اکثر کاربران، با در نظر گرفتن بودجه، نیاز و استفادهای که از دستگاه دارند اغلب اتوبخار را انتخاب میکنند. حجم مخزن آب این دستگاه زیاد و حدود 400 میلیلیتر است و برای هر بار اتوکشی نیاز به پر کردن مخزن آب نیست. هر چه ظرفیت مخزن اتو بخار بیشتر باشد، میتوانید لباسهای بیشتری را اتو کرده و چندین بار، در حین کار مخزن دستگاه را با آب پر نکنید. این بخار از طریق سری دستگاه خارج شده و الیاف لباس را نرم و چروک را صاف میکند.

اتو بخار SH-271 همیلتون مجهز به سیستم ضد چکه بوده و دارای جرمگیر داخلی نیز هست و نگرانی شما را از بابت رسوب کردن آب در داخل مخزن برطرف میکند. اتوبخارهای مخزن دار همانطور که از اسمشان پیداست، دارای مخزنی بزرگ و جداگانه برای آب بوده که امکان بخار فراوان را به دستگاه میدهد. مخزن آب اتوپرس بسیار بزرگتر و حجیمتر از اتو بخار است. این کفیها، بهترین کف اتو بخار هستند زیرا به راحتی تمیز شده و جنسی بسیار مقاوم دارند. ۱- کف اتو از چه جنسی است؟ قبل از انتخاب باید با انواع اتو و کارایی آنها آشنا شده و ببینید که چه انتظاری از دستگاه داشته و آن را برای چه مصارفی میخواهید. تنظیم قدرت و عملکرد دستگاه، توسط پیچ تنظیم (قرارگرفته در قسمت میانی اتو) انجام میشود؛ همچنین روی دستهی اتو دکمهای برای تنظیم میزان بخار خروجی دستگاه در نظر گرفته شده است. این دستگاه آبی که درون مخزن قرار دارد را گرم و آن را بخار میکند.

دیدگاهتان را بنویسید