پارس خزر اصفهان. اتوبخار مدل SI-702

و امروزه شاهد انواع و اقسام اتوهای برقی مختلفی هستیم که کاربردهای بسیاری دارند،تقریبا نسل اتوهای برقی بدون بخار گذشته و تمام اتوهایی که امروزه در بازار وجوددارند اتو بخار هستند که به چهار دسته تقسیم می شوند: اتوبخار معمولی، اتو پرسی، اتو مجهز به مخزن بخار، بخارگر. در گذشته خیلی دور، زمانی که هنوز پای اتو به تکنولوژی روز دنیا باز نشده بود انسان ها از سنگ های داغ برای صاف کردن لباس ها استفاده می کردند. که معمولا زمانی که در خانه و بیکار نشسته ایم فراموش می کنیم و همین که قصد بیرون رفتن پیدا کنیم یادمان می آید. همیشه چند مرحله قبل از رفتن به بیرون از خانه وجود دارد که هم وقت گیر است و هم کمی سخت. در هر خانه ای بسیار ضروری می باشد. یک نمونه دیگر از اتوها، اتوبخارهای ایستاده هستند این اتوها برای لباس های مجلسی بسیار مناسبنند زیرا می توان لباس را خیلی حرفه ای همانطور که به چوب لباسی آویزان است اتو کرد.

اما مگر می شود هر هفته این همه هزینه مصرف کرد؟ با استفاده از اتو بخار این کار زمان زیادی هم از ما نمی گیرد اما کا با اتوهای معمولی کمی سخت تر است. صاف کردن چوک های انباشته شده لباس هاف ملحفه و تمام پارچه هایی که با لباسشویی حسابی از خجالت آن در آمده اصلا کار آسانی نیست و اتوی ساده از پس این ججم از چروکی بر نمی آید. دقت کنید این نوع اتو به صورت خودکار پاکسازی میشود و نیازی نیست شما برای تمیزکردن آن اقدام کنید. دراین صورت همیشه یکی دو دست لباس آماده و اتوکشی شده در کمد داریم. البته نسل جدید اتوها که به آناتوی پرسی می گویند کار اتوکشی را مثل آب خوردن کرده است. البته قبل از خرید اتو، باید با مشکلات و خرابیهای اتو بخار نیز آشنا شده شوید. کف این نوع اتو بخار از جنس تیتانیوم ساخته شدهاست، که کار شما را هنگام اتو کشیدن راحتتر از قبل میکند. زیرا سختی آب باعث میشود تا پس از گذشت زمان، سوراخهای کفی مسدود شده و عملکرد اتو بخار شما همانند قبل نباشد.

این اتو سیستم ضدرسوب دارد و جرم آب در آن باقی نمیماند. اتوبخار مدل SI-702 محصولی است که در مقاله زیر قصد معرفی و بررسی آن را به شما همراهان عزیز داریم. قیمت آن ها از انواع اتو معمولی گران تر است. Pars Khazar SI-702 Steam Iron ازجمله بهترین اتو بخار محسوب میشود که میزان بخاردهی آن بسیارزیاد است. همین موضوع باعث میشود تا بتوانید به راحتی چندین لباس را پشت سرهم اتو کنید و از لحاظ میزان بخارآب مشکلی نداشته باشید. به همین جهت اتوپرس مناسب افرادی است که خانههای بزرگتری دارند. دستگاه مدل «GC1433/30» یکی از اتوهای بخار ساخت شرکت «فیلیپس» است که با بهرمندی از موتور قدرتمند 2000وات و کفی نچسب و باکیفیت، انتخابی مناسب برای استفادههای خانگی محسوب میشود. پارس خزر از برندهای ایرانی معروف در زمینه تولید لوازم خانگی است که محصولاتی با کیفیت عالی و قیمت مناسب را عرضه میکند. سیلتر از برترین برندهای کشور ترکیه است که در زمینه تولید انواع اتو صنعتی و خانگی فعالیت دارد. ممکن است در این مرحله برخی اتوها با ریزش آب مواجه شده و لباس شما را لک کنند. گنجایش مخزن آب این مدل ۳۲۰ میلیلیتر است.

این دستگاه از کفی استیم گلاید برخوردار است که بهدلیل نوع مواد بهکار رفته در آن، در مقابل خطوخش مقاومت زیادی دارد و همچنین حرکتی روان روی سطح پارچه دارد و به لباسها نمی چسبد. از وسیله های بسیار کابردی منزل که واقعا نمی توان بدون آن به زندگی عادی ادامه دارد، اتوبخار است. هیچ اتویی در بازار ما نمی تواند چنین امکانات و کیفیتی را از خود ارائه دهد مگر معتبرترین مارک های بازار مانند تفال فرانسه که سایر برند ها هم از قیمتی مشابه و یا بیشتر برخوردارند. خب یک راه برای فرار از چنین موقعیت هایی این است که هر هفته لباس هایمان را به اتوشویی بسپاریم! اتو بخار «فیلیپس» مدل «GC3929/60» از دستگاههای خوش ساخت و کاربردی ساخت این شرکت است. محصولات این برند معمول توانی برابر ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ وات دارند، به همین دلیل نیز جز بهترین اتو بخار مخزندار محسوب میشود. اتو بخار مخزن دار Panasonic NI-JWT980 Steam Iron نیز یکی از برترین محصولات این برند است که دارای ویژگیهای منحصربه فردی است. کفه آن از جنس سرامیک و تفلون است و اغلب وزن سبکی دارند.

دیدگاهتان را بنویسید