پارس خزر اصفهان. اتوبخار مدل SI-702

اولین نکتهای که باید، در هنگام خرید اتوبخار در نظر بگیرید توان مصرفی آن است. این مدل از اتوبخارهای فیلیپس باکیفیت و کاربردی است و موتور قدرتمندی با توان ۲۴۰۰ وات دارد. اتوبخار فیلیپس، اتوبخار تفال، مایر و بوش از مهم ترین برندهای موجود در بازار می باشد. در این مطلب ۶ مدل اتو بخار محبوب و پرفروش در بازار ایران را برایتان بررسی کردهایم که با قابلیتهای متعدد و قیمت مقرون به صرفه رضایت اکثر مشتریان را جلب کردهاند. وقتی سخن از لوازم خانگی برقی باشد و بخواهیم از کالاهای تولید داخل صحبت کنیم اولین نامی که به ذهن میآید پارس خزر است. اتو بخار نیز مانند سایر لوازم خانگی دارای تنوع مدل و برند بوده که این تنوع باعث ایجاد تفاوت در قیمت اتو بخار نیز شده است که حتما باید به آن توجه ویژه ای شود. اتو ها نیز مانند دیگر اجزای خانه انواع مختلفی دارند و انتخاب کردن آنها سخت است. نوک این اتو تیز است و برای اتوی مناطق سخت لباسها مانند آستینها، یقهها و اطراف دکمه مناسب است. در طراحی بدنه اتو بخار فیلیپس از ترکیب دو رنگ آبی تیره و سفید استفاده شده است.

یکی از مواردی که در خرید اتوبخار باید به آن دقت نمود توان المنت میباشد که با افزایش توان، اتو با سرعت بیشتری شروع به داغ شدن مینماید. اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که، هرچه توان مصرفی اتو بخار بالاتر باشد باید هزینه برق بیشتری نیز پرداخت کنید. 34;، قابلیت تنظیم ولتاژ ورودی دستگاه است؛ بهطوریکه با استفاده از کلید تعبیه شده زیر دستگاه میتوان آن را روی 115 یا 230 ولت قرار داد و در کشورهای مختلف نیز از این اتو استفاده کرد. میزان بخاردهی این اتو را میتوان بهدلخواه تنظیم کرد. یکی از روشهایی که در اتو بخار میتواند سهولت را در این کار به ارمغان بیاورد، بخاردهی به البسه میباشد. خیلی سریع و در مدت زمان کمی می تواند آماده به کار شود. برای اتوکشی سریع در مقایسه با اتو بخارهای افقی متداول می توان گفت اتو بخار ایستاده خوبه زیرا به تلاش جسمی کم تری نیازمند هستند و استفاده از آن راحت تر است. این سیستم به دلیل اینکه دمای کفی اتو از حد متعادل کمتر شود بصورت کاملا اتوماتیک سوپاپ محفظه تبخیر دستگاه را بسته تا قطرهای آب روی البسه شما ریخته نشود و از اتوکشی لذت ببرید. هنگامی که دمای کف اتو به مقدار کمتر از حد مجاز برای تولید بخار می رسد، این سیستم باعث می شود تا محفظه تبخیر به صورت اتومات بسته شده و در نتیجه از ریختن و چکه کردن آب به بیرون جلوگیری خواهد کرد.

در ضمن با توجه به نوع پارچه دمای اتو قابل تنظیم است. در ضمن میتوانید میزان بخاردهی اتو را خودتان تنظیم کنید. چرا که قدرت بخاردهی آن نسبت بقیه مدلهایی که در این مطلب معرفی میکنیم بیشتر است و میزان بخاردهی پیوسته آن ۴۵ گرم در دقیقه و بخاردهی لحظهای آن ۱۷۰ گرم در دقیقه است. این اتو قابلیت بخاردهی پیوسته به میزان 40 گرم در دقیقه را دارد. 5. میزان بخاردهی عمودی: در مواقعی لباسهای شما دارای چروک سطحی میباشد و شما نیز وقت زیادی برای باز کردن میز اتو و اتوکشی را ندارید، قابلیت بخاردهی عمودی به شما این امکان را می دهد تا لباس های خود را به صورت آویزان بخاردهی کنید و از پوشیدن لباسهای بدون چروک لذت ببرید. سیم اتو میبایست نه خیلی بلند و نه خیلی کوتاه باشد تا در جابه جایی آن در حین اتوکشی به مشکل بر نخورید. سیم برق در انتهای اتو طوری متصل شده است که قابلیت چرخش داشته باشد و حین کار یا جمعکردن اتو قطع نشود.

همچنین از نکاتی که حین خرید اتو پرس باید در نظر داشته باشید برایتان گفتیم و حالا نوبت به معرفی ۶ مدل از بهترین اتو بخار موجود در بازار ایران رسیده است. گفتنی است این محصول جزو بهترین اتو بخار دستی بازار به شمار میرود که قابلیتهای فراوانی در اختیار شما قرار میدهد. بهمنظور سهولت کار با این اتو، از سیم بلند دومتری در آن استفاده شده است و مصرفکننده را ملزم نمیکند که بسیار به نزدیک به پریز برق قرار بگیرد. در گذشته هرگاه نام اتو پرس به زبان می آمد یاد خشکشویی ها می افتادیم و از اتو پرس ها فقط برای مصارف و کاری های تجاری به کار برده می شود. یکی از راه های بالا بردن اعتماد به نفس و شرکت در مراسمات و جلسات کاری مهم و حتی مهمونی های دوستانه داشتن ظاهر آراسته و مرتب برای همه افراد امری الزامی می باشد. ظاهر و ساختار اتوپرس با اتوهای بخار بسیار متفاوت میباشد. درهمین راستا میتوان گفت اتو فیلیپس از بهترین اتو بخار موجود در بازار میباشد که توانسته با تکنولوژیهای روز محبوبیت زیادی بین هواداران پیدا کند. 6. قابلیت سلف کلین: در محفظههای خروجی بخار امکان ایجاد رسوب میباشد که اگر تمیز نشود در بخاردهی امکان خروج رسوب از محفظه بر روی لباس وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید