پارس خزر اصفهان. اتوبخار مدل SI-702

اتوبخار مدل SI-702 پارسخزر، از زیباترین و شیکترین تولیدات پارسخزر میباشد که قیمت مناسبی را نیز دارا میباشد. شما میتوانید با استفاده از این نوع اتو، یک اتوکشی پر بخار و قدرتمند را برای مدت طولانی تجربه کنید زیرا اتو بخار مخزندار ازحجم خروجی بخار بالایی برخوردار است. قبل از اینکه اتو پرس را برای خانه خریداری کنید، ببینید که چه نیازی به دستگاه دارید و آیا میتوانید با آن کار کنید یا نه. اگر با لباس چروک به محلی وارد شوید، زمان زیادی طول میکشد تا جایگاه واقعی خودتان را با توجه به شخصیتتان بدست آورید. شما میتوانید با استفاده از این اسپری چروکهای بدقلق را نیز به راحتی صاف کرده و از بین ببرید. اتوبخار فوما مدل «FU-1922» با توان بالای 2400 که دارد، بهراحتی و بهسرعت آب را بخار و صفحهی زیرین را داغ میکند تا اتوکشی راحت و سریع انجام شود. این بخار وظیفه اتو کردن لباس را انجام میدهد.

مهندسان بااستعداد ایرانی توانستهاند با تولید و طراحی چنین محصولات باکیفیتی، کشور ما و همچنین هموطنان را از خرید محصولات خارجی بینیاز کنند. در همین حا باید به طراحی اتوی مورد نظرمان نیز توجه کنیم. کفی: از دیگر مقایسهای مهم هنگام خرید اتوبخار میتوان به کفی آن اشاره نمود. نکته ۶. طول سیم برق اتو: این یک نکته مهم میباشد که اکثریت در هنگام خرید از آن قافل هستند ولی باید توجه داشت که اگر طول سیم برق اتوی شما کوتاه باشد مانع اتوکشی و حرکت دست راحت شما خواهد شد حتی ممکن است به علت کوتاه بودن آن از روی میز اتو افتاده و باعث آسیب به شما و یا دیگران شود. همچنین اتوبخار سیلتر دارای خصوصیت ضد چکه، سیستم قطع خودکار، بخار دهی عمودی، سیستم ضد رسوب، مخزن رسوب، طول سیمی مناسب است و از همه مهم تر از ایمنی بالایی برخوردار است. اتوبخار سیلتر دارای مدلهای متفاوتی است که اتوبخار مخزن دار یک لیتری سیلتر مونتاژ ایران مدل 2010 و مدل 3.5 لیتری که مدل 3.5 لیتری این شرکت یکی از پرفروشترین محصولات آن است و برای اتوی پارچههایی با جنس حریر، پارچه ضخیم، پارچه نازک و پارچه معمولی مناسب است.

شرکت صنعتی پارس خزر همیشه در تلاش است مدلهای جدید اتو بخار را وارد بازار مصرف نموده و سلیقه بسیاری از مشتریان محترم را پوشش دهد. نکته بعدی قدرت یا همان وات اتو است که این قدرت در مدلهای مختلف متفاوت است. البته این نکته را فراموش نکنید که کف استیل برای اتوهای بخار گزینه مناسبی نیست. به همین دلیل اگر قصد خرید یک اتو بخار جدید را دارید این مطلب را تا انتها بخوانید، زیرا در این مطلب کارشناسان تعمیر آنلاین به تمام نکات لازم برای خرید اتو بخار را اشاره کردهاند. این مدل اتو ها از وزن کمی برخوردارند و کار با آنها خیلی ساده است و به راحتی می توانید با آنها لباس های خودتان را اتو کنید. این مخزن که در برخی اتو بخارهای مخزندار تعبیه شده است، تمام املاح و رسوبات موجود در آب را به خود جذب میکند. توان دستگاه توسط المنت روی آن مشخص می شود که با واحد وات محاسبه می شود، بالا بودن این عدد نشان دهنده قدرت و سرعت اتو در داغ شدن است. با این قابلیت به راحتی می توان لباس های آویزان را نیز اتوکشی کرد. کافی است دکمهی مخصوص بخاردهی لحظهای را بفشارید تا بخار با فشار زیاد و به طور ناگهانی از منافذ کفی اتو خارج شود.

نیاز به زیبایی و مرتب بودن دارند و این زیبایی به وسیله شستن، مراقبت کردن از جنس پارچه و اتو مناسب آن اتفاق میافتد. مخزن آب 1.4 لیتری اتو بخارگر فیلیپس GC486 با دهانه بزگ جهت تمیز کردن آسان طراحی شده است. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده روی قیمت اتو بخار میزان و توان مصرفی اتو است. شرکت صنعتی پارس خزر با افتخار بعنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان کالای باکیفیت ایرانی در حوزه لوازم خانگی برقی کوچک و بزرگ ، علاوه بر تولید اتو بخارهای بسیار باکیفیت، خدمات پس از فروش بسیار خوبی هم شامل 25 ماه گارانتی و 10 سال تأمین قطعات ارائه میدهد. یکی از این قابلیتها سیستم ضد چکه است که این اتو به گفتهی کمپانی، از آن برخوردار است. علاوه بر خصوصیات عمومی که اشاره کردیم باید برای خرید یک اتو خوب به طول کابل آن توجه داشته باشید، میانگین طول سیم اتوبخار بین 1.5 تا 3 متر است اما با توجه به نیاز خود متراژ مناسب را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید