گشتی در بازار لوازم خانگی: بررسی اتوبخار فیلیپس مدل GC4558/26 – گشتی در بازار لوازمخانگی

اتوبخار «ام آر اس» یک محصول زیبا و کارآمد از شرکت «MRS» است. این محصول با توان بالایی که دارد، بهراحتی و بهسرعت آب را بخار و صفحهی زیرین را داغ میکند تا اتوکشی راحت و سریع انجام شود. خانوادههای پرجمعیت به اتوهای با قدرت بیشتر نیاز دارند تا پاسخگوی نیاز تمام افراد خانواده باشد. میتوان گفت که در این مدل تمامی نیازهای خانگی برای اتو کشیدن در نظر گرفته شده و اتو بخار Tefal FV9747 Steam Iron میتواند به خوبی تمام توقعهای شما را برآورده کند. قابلیت تغییر دمای دستی نیز در کنار تنظیم سطح بخار تجربه اتوکشی با این اتو بخار را برای شما لذت بخشتر میکند. این دستگاه نیز مانند باقی اتو بخارهای برند بوش از امکانات فراوانی برخوردار است و با این که از میان ردههای بوش محسوب میشود اما قیمتی بالاتر از بسیاری از اتو بخارهای لوکس برندهای دیگر دارد. هرچند در این مدل از تکنولوژی اولترا گلاید خبری نیست اما همین کف سرامیکی میتواند شما را راضی نگه دارد. سیستم تلفیق بخار و دما نیز در این میان رده برند بوش به کار رفته تا این غول لوازم خانگی برای دستگاه میان رده خود نیز امکانات ویژهاش را قرار داده باشد.

بخاردهی عمودی نیز در این دستگاه به کار رفته تا تفال عملکرد عالی خود را در این مدل به اثبات برساند. سیستم ضد چکه و ضد رسوب نیز در این مدل وجود دارد تا پایین رده بودن عملا فقط در حد یک نام برای این مدل باشد. این مدل از اتو بخارهای تفال علاوه بر قیمت بسیار مناسبش، از امکانات شگفتانگیزی نسبت به این قیمت پایین برخوردار است که میتواند شما را برای خریدش کاملا وسوسه کند. یکی دیگر از اتو بخارهای برند بوش مدل Bosch TDA502412 Steam Iron است و با این که جزو محصولات پایین رده بوش به شمار میرود اما هم قیمت بالایی نسبت به دیگر پایین ردههای برندهای دیگر دارد و هم امکانات بسیار بیشتری نسبت به دیگر پایین ردهها دارد. خرید کنید. دراین صورت دیگر نگران وزن دستگاه نباشید زیرا این برندها وزن مناسبی را برای محصولات تولیدی خود درنظرمیگیرد. اگر به دنبال خرید این محصول باشید، ادامه این مطلب به شما کمک زیادی خواهدکرد. دیروز با یکی از دوستانم صحبت میکردم و برایم جالب بود که او از ریزش آب کف اتو شکایت داشت، خیلی کنجکاو شدم و دنبال حل مشکل از بین حرفهایش بودم که متوجه شدم او بلافاصله بعد از روشن شدن اتو از آن استفاده کرده که خب با یک لباس خیس مواجه شده است .

گنجایش مخزن آب این اتو بخار 350 میلی لیتر است که با توجه به قیمتش کاملا معقول به نظر میرسد. مخزن آب اتوپرس بسیار بزرگتر و حجیمتر از اتو بخار است. نکته ۳. توان مصرفی آن است، توان مصرفی در اتوها بر حسب وات اندازه گیری میشود و نشان دهنده قدرت المنت محصول است و نشان میدهد که اتوی شما طی چه مدتی گرم ميشود و آب را به بخار تبدیل میکند، زیرا در مواقعی ممکن است شما عجله داشته باشید و نیاز به محصولی سریعترباشد. این تکنولوژی ترکیبی از فناوری کنترل هوشمند برای تعیین درجه حرارت مناسب و تکنولوژی چرخش حرارت است که برای ایجاد تعادل میان بخار و درجه حرارت میباشد. معیارهای متفاوتی برای انتخاب یک اتوی مناسب وجود دارد. گنجایش مخزن آب: هر اتو نیاز برای بخاردهی نیاز به مخزن آب دارد اما گنجایش مخزن آب در اتوهای مختلف، بسیار متفاوت است. بخار این اتو در سه سطح مختلف تنظیم میشود تا بتوانید به راحتی میزان بخار را مشخص کنید. اکنون انواع مختلفی از اتو های بخار وجود دارد که برخی از آن ها ایرانی و برخی خارجی هستند. اما شاید مثبتترین نکته درباره اتو بخار Bosch TDA502412 Steam Iron بخاردهی عمودی باشد که در کمال تعجب در این دستگاه وجود دارد.

جنس کفی این اتو بخار نیز مانند بیشتر اتو بخارهای بوش سرامیک است تا اتو کشی را برای شما آسانتر کند. جنس کفی اتو: سطح کفی اتوها از جنسهای متفاوتی تشکیل شده است. مثلا برای اتو کردن لباس های پشمی بهتر است از اتوهای سنگین تر استفاده شود. برخی از اتوها مخزن آبی با گنجایش بالا دارند که باعث میشود نیاز به پر کردن مخزن در فاصلههای کوتاه نباشد. دسته چهارم، اتوی بخارگر است؛ بخارگرها هیچ صفحهای برای گذاشتن روی لباس ندارند، آنها کارشان را با بخار انجام میدهند و یک گزینه عالی برای مرتب کردن و اتو کردن کت و شلوار و لباسهای مجلسی هستند ولی از آنها نباید توقع خط اتو داشت. در گذشته اتو بخارهای امروزی وجود نداشت و مردم با زحمت فراوان و خیلی سخت لباسهای خود را اتو میزدند. در جلوی اتو خروجی اسپری آب قرار دارد تا در صورت نیاز پارچه و البسه آبپاشی و اتو شود. این دستگاه یکی از بخارگرهای شرکت محبوب فیلیپس (Philips) است که برای رفع چینوچروک انواع لباس و پارچه کاربرد دارد. اغلب اتوهای پرس مجهز به صفحه نمایشگر دیجیتال هستند که میتوانید درجه دما و میزان حرارت را باتوجه به نوع و جنس لباس تنظیم نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید