10 برند برتر از بهترین مارک اتو بخار ایرانی و خارجی

اتوبخار فوما مدل FU-1839 دارای کفی سرامیکی که برای اتو کشیدن انواع پارچه مناسب خواهد بود. همین امر داشتن یک اتوی خوب را برای هر خانه ای واجب می کند. سیستم ضد چکه و قابلیت تنظیم سطح بخار است.بطور مداوم بخار پیوسته با قدرت 44 گرم بر دقیقه را تولید می کند. داشتن کارایی عالی با طراحی عالی و ارزش خرید بالا به علت داشتن کیفیت کفی عالی و برخورداری از یک کیفیت ساخت عالی که ناشی از امکانات و قابلیت های فراوان بوده قیمت اتو را برای خرید کاملا معقول نشان میدهد. شما میتوانید با استفاده از این نوع اتو، یک اتوکشی پر بخار و قدرتمند را برای مدت طولانی تجربه کنید زیرا اتو بخار مخزندار ازحجم خروجی بخار بالایی برخوردار است. همین تنوع و امکانات موجود در اتوها، باعث ایجاد تفاوت قیمت اتو بخار ها نیز شده است. هر دو برند در زمینه تولید اتو بخار عالی هستند و تنوع چشمگیری دارند تا جایی که در رنج ۱ تا ۲ میلیون بیش از ۲۰ نوع اتو تولید کردهاند که هر کدام قابلیتهای خاص خود را دارد. پیش از آن که اقدام به خرید کنید ابتدا بودجه خود را مشخص کنید. را اتو کشید این مدل سیستم ضدرسوب دارد و جرم آب در آن باقی نمیماند.کنترل دستگاه توسط پیچ تنظیم روی آن انجام میگیرد.

اتو بخار فیلیپس GC4537 دارای توان 2400 وات و تنظیم میزان بخاردهی و مخزن آب است،این اتوبخار مجهز به سیستم ضدچکه،سیستم ضدرسوب و بخاردهی عمومی می باشد،علاوه بر این می توان به مخزن رسوب و بخاردهی لحظه ای اشاره کرد. اتو بخار یکی از ضروری ترین لوازم منزل که هر خانه و هر شخص اتو کشیده ای به آن نیاز خواهد داشت. بلکه گزینه ای عالی برای از بین بردن چین و چروک های سخت لباس است. تفال برای اتوبخار مدل FV9785 از کفی سرامیکی استفاده کرده تا بتواند راحت روی سطح پارچه حرکت کند و چین و چروک ها را از بین ببرد. توان مصرفی آن 2000 وات است.در کمتر از یک دقیقه آماده کار کردن می شود و با حجم کامل مخزن تا 60 دقیقه بخار تولید می کند. دریچهای در بالای دسته این اتو تعبیه شده است که از آن طریق میتوان آب به مخزن ۳۲۰میلیلیتری این اتو ریخت.

از دیگر ویژگی ها میتوان به سیستم ضد نشت آن اشاره نمود. چنانچه اتو به مدت ۳۰ ثانیه درحالت افقی و یا ۸ دقیقه در حالت ایستاده بدون استفاده باقی بماند عملکرد آن متوقف می شود. اتوهای بخار ایستاده در از بین بردن بو نیز عالی هستند. اما بسیار گران قیمت بوده و فضای زیادی را اشغال میکند، کار کردن با آن نیز مهارت و تجربه زیادی میطلبد. البته لازم است بدانید تنها قدرت اتو بخار نباید ملاک خرید شما باشد، با این حال باید توجه کنید قدرت آن از ۲۰۰۰ کمتر نباشد. گنجایش مخزن آب این مدل ۳۲۰ میلیلیتر است. قدرت و توان این دستگاه۲۴۰۰وات و مخزن آن ۱۵۰۰ میلی لیتر گنجایش دارد. برای لباس های بیش از حد چروک میتوانید با فشردن دکمهی مخصوص بخاردهی لحظهای از بین برنده ی آن باشید. تا امروز از نظر ما بهترین اتو فیلیپس که بر اساس قیمت، بهترین بازده و عملکرد را برای کاربردهای خانگی و نیمه حرفهای داشته باشد اتو بخار مخزن دار فیلیپس مدل GC9642/60 است.

به شما کمک می کند تا در زمان خود صرفه جویی کنید.این اتوبخار پر قدرت برای گرم کردن و اتوکشی کردن فقط و فقط یک دقیقه زمان لازم است. در این مطلب قصد داریم بهترین اتو بخار های بازار در بازههای قیمتی مختلف (۱۰ اتو بخار برتر) به حضور شما معرفی کنیم تا کمکی برای انتخاب هر چه بهتر شما عزیزان باشد. در این صفحه همیشه می توانید بهترین اتو بخار های بازار ایران (۱۰ اتو بخار برتر) را ببینید و امیدواریم کمکی برای انتخاب هر چه بهتر شما عزیزان باشد. با وجود نکات گفته شده و کیفیت بالای هر کدام از مدل ها و برندهای اتو و سوای از قیمت اتو که گران باشد و یا ارزان یکی از مهمترین ویژگی ها برای اتو این است که از یک وزن متعادل و مناسبی برخوردار باشد. برای انتخاب بهترین اتو بخار توجه به امکانات و کیفیت در کنار قیمت مناسب امری ضروری است اما به دلیل وجود برند و مدل های متنوع، این کار چندان آسان نیست. حجم بخار اتو نیز باید زیاد باشد تا شما لباس هایتان را با کیفیت بهتری اتو کنید.

دیدگاهتان را بنویسید