25 مدل از بهترین اتو بخار دستی و ایستاده [خانگی

امکانات و ویژگی های به کار رفته در هر مدل روی قیمت اتوبخار تاثیر گذار می باشد. با توجه به تنوع بالای برندها و مدلهای متفاوت اتو بخار، خرید یک اتوی جدید کار سادهای به نظر نمیرسد. در واقع میتوانید مخزن آب اتو را پر کنید و پس از داغ شدن آن، با چند بار فشردن شاسی مخصوص بخار، جرمهای جمعشده در منافذ کفی اتو را خارج کنید. البته برخی از خریداران میگویند که این اتو بخار، بخار کمی تولید میکند. قابلیت بخاردهی اتو بخار پارس خزر تا ۲۵ گرم در دقیقه است و با فشار دکمه بخاردهی لحظهای این مقدار به ۸۰ گرم هم میرسد. اتوهای migel قیمت قابل قبولی و کیفیت خوبی هم دارند. مثلا برای اتو کردن لباس های پشمی بهتر است از اتوهای سنگین تر استفاده شود. سیلا کالا توانسته است با تهیه لیست کاملی از انواع مختلف برندهای اتو و مدل های متفاوت از هر برند، امکان مقایسه محصولات را برای شما فراهم نماید و برای خرید بهتر اتو به شما کمک کند. شما میتوانید توسط دو عدد کلیدی اتو را از پایه خود جدا نمایید و به صورت بیسیم و بدون مزاحمت سیم، اتو را انجام دهید.

میتوانید موقع اتوی البسه، دکمه مخصوص بخاردهی لحظهای اتو را فشار دهید و بخار با فشار زیاد از منافذ کفی اتو خارج میشود. اتو بخار فیلیپس GC2990/20 از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۸ کسب کرده است. این امر موجب شده است که انتخاب یک اتوی مناسب برای خریداران بسیار سخت شود. قیمت اتو بخار بوش مدل TDI9032314 نشان دهنده کارایی های بسیار خوب این دستگاه است. در این مطلب ۶ مدل اتو بخار محبوب و پرفروش در بازار ایران را برایتان بررسی کردهایم که با قابلیتهای متعدد و قیمت مقرون به صرفه رضایت اکثر مشتریان را جلب کردهاند. حواستان باشد که اتوهای اتوماتیک را هیچ زمانی نباید در فواصل کاری روی درجه حرارت ثابتی قرار دهید چون خصلت تنظیم حرارت خود را از دست خواهد داد. عملکرد بخارگرها یا اتوهای ایستاده، بر اساس فوران حجم زیاد بخار آب که بر روی البسه ها ریخته می شود، به آسانی چین و چروک ها را از بین می برد و کمترین آسیب ممکن به بافت لباس ها را وارد می کند. اگر به دنبال بهترین اتو بخار دستی هستید، مدل GC2998/80 میتواند برایتان مناسب باشد. وجود چرخهای بزرگ، وزن سبک و خوش دست بودن همگی میتواند در این ویژگی مؤثر باشد.

این اتو یکی دیگر از محصولات پارس خزر است که قیمتی مناسب دارد و هر کس با هر بودجه میتواند این محصول را تهیه کند. خرید اتو با توجه به مدلهای متعددی که در بازار عرضه شده باید با دقت صورت گیرد. پیش از این مهمترین نکات در خرید اتوبخار و همچنین نکات مهم در خرید میز اتو را برایتان شرح دادیم. به هنگام خرید اتو بخار حتما به میزان بخار دهی پیوسته و بخار دهی لحظه ای اتوبخار دقت نمایید. دسته سوم، اتو بخار پرسی است که کار با آنها به راحتی دیگر اتو بخارها نیست و برای اتو کردن یقه لباس و چروکهای ریز لباسهای در سایز کوچک مناسب نیستند ولی در عوض برای اتو کردن پردهها و ملحفه و اقلام بزرگتر بسیار مناسب هستند این اتوها ایستاده و حرفهای هستند همچون اتوهای خشک شوخیها ولی در سایزهای کوچکتر تولید شدهاند. در واقع اتو وسیلهای است با یک سطح فلزی که همین سطح فلزی، انواع بسیار زیادی دارد. به یاد داشته باشید که ویژگیهای حرفهای بخاردهی در اتوبخارهای پرسی و مخزندار یافت میشود. اتوی بخار نوع دیگری از اتوست که برای صاف کردن لباسها از نیروی بخار بهره میبرد و در تکنولوژیهای جدیدتر این اتوها به گونهای طراحی شده که دیگر لباسها در حین اتوکشی از سوختن در امان هستند.

اتوی بخار که برای صاف کردن چروکها، از بخار آب استفاده میکند و در مدلهای جدید، از سوختن لباسها در حین اتوکشی جلوگیری میکند. قیمت اتو بخار ایستاده (بخارگر) چقدر است؟ در اتو بخارهایی با این قابلیت، نیازی نیست شما دما را تنظیم کنید و به راحتی می توانید انواع مختلف پارچه ها را در دمای مطلوب اتو کنید. مخزن های آب بزرگ تر به شما این امکان را می دهد که در مدت زمان طولانی تری بدون اضافه کردن آب، بتوانید لباس هایتان را اتو کنید. همچنین این اتوبخار دارای سیستم تنظیم هوشمند بخار براساس جنس پارچه انتخابی می باشد تا بهترین عملکرد را در اتوکشی برای شما به ارمغان بیاورد . البته برای اتوکشی چروکهای عمیق لباس، امکان اسپری کردن آب هم وجود دارد. برای اتوکشی سریع در مقایسه با اتو بخارهای افقی متداول می توان گفت اتو بخار ایستاده خوبه زیرا به تلاش جسمی کم تری نیازمند هستند و استفاده از آن راحت تر است. پس از خریدن هر اتو بخار به بودجه خودتان توجه کنید و سعی کنید بهترین اتو ها را با بهترین قیمت خریداری کنید. گنجایش مخزن این اتو ۲۳۰ میلیمتر است و از طریق در بالای اتو میتوانید آب مورد نیاز مخزن را به آن اضافه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید