25 مدل از بهترین اتو بخار دستی و ایستاده [خانگی

اتوبخار دارای مصرف برق کمتری نسبت به اتوپرس است. از آنجایی که از یک مخزن آب مناسب با قدرت حرارت بخار مناسبی برخوردار است زمان زیادی را برای از بین بردن چروک های لباس سپری نمیکند و درنتیجه می تواند به کاهش مصرف انرژی نیز کمک کند. کابل برق این اتو حدود 2 متر است که برای اغلب اتوهای بوش در همین رنج است و تماما راحتی استفاده را برای مصرف کننده ایجاد می نمایند. امروزه دیگر اتوهای با کفی استیل تولید نمیشود زیرا باعث چسبیدن لباس به اتو میشد. بدون شک پارس خزر بهصرفهترین اتوهای بخار را در بازار ایران تولید میکند. ژانومه با بیش از 55 سال سابقه درخشان در خدمت مردم ایران نقش آفرینی میکند. اکثر خانودهها به دلیل سهولت و راحتی کار از اتوبخار استفاده مینمایند. اتوبخار مخزن دار ماکان مدل 1940 ظاهری حرفهای دارد ولی کار کردن با آن آسان است. مخزن آن دارای ظرفیت 320 میلیلیتری است.

اتو بخار SH-271 همیلتون مجهز به سیستم ضد چکه بوده و دارای جرمگیر داخلی نیز هست و نگرانی شما را از بابت رسوب کردن آب در داخل مخزن برطرف میکند. اتو «ویداس» (Vidas) مدل VIR-1019 ساخت سال 1399 جدیدترین اتو این شرکت با حجم بخار و قدرت بالا(2300وات) می باشد.جنس استفاده شده برای پوشش کفی این اتو از سرامیک بوده و برای این مدل قابلیت ضد رسوب و بخاردهی پیشرفته نیز در نظر گرفته شده است. جهت حفظ امنیت، این اتو مجهز به سیستم قطع خودکار است و همچنین دارای سیستم چکه گیر و ضد رسوب نیز میباشد. مخزن آب این دستگاه حدودا 350 میلی لیتر ظرفیت آب دارد که به صورت متوالی می تواند بخار لازم برای اتو کردن چندین تکه پارچه را به راحتی فراهم کند. اتوبخار GC3929/60 با این سیستم پیشرفته به صورت خودکار، دمای مناسب برای هر پارچه را تشخیص میدهد و هنگام کار با آن، دیگر هیچگونه نگرانی بابت سوختن و برقافتادن وجود ندارد؛ همچنین این ویژگی کار با این دستگاه را نسبت به مدلهای معمولی که نیاز به تغییر تنظیمات برای هر لباس خاص دارند، بسیار راحتتر کرده است.

برند Rowenta در حوزه ساخت لوازم برقی و غیر برقی خانگی، در سراسر جهان فعالیتهای گستردهای داشته و همچنین در زمینه ساخت اتو بخار ایستاده یا بخارگر موفق عمل کرده است. اتو بخارهای امروزی تقریبا در سال ۱۹۲۶ ساخته شدند و به مرور زمان پیشرفت کرده و به اتو بخارهای با کیفیت حال حاضر تبدیل شدند. 34;، قابلیت تنظیم ولتاژ ورودی دستگاه است؛ بهطوریکه با استفاده از کلید تعبیه شده زیر دستگاه میتوان آن را روی 115 یا 230 ولت قرار داد و در کشورهای مختلف نیز از این اتو استفاده کرد. توان مصرفی آن بین 2000-2400 آن است و با داشتن ابعاد 140 × 110 × 285 میلیمتر، سبک و کمحجم است و میتوان آن را به راحتی به هر طرف حرکت داد. برای مقایسه اتوها از نظر وزن میتوان گفت، اتوبخار بسیار سبک بوده و در هر مکانی در خانه میتوان آن را قرار داد. ترکیب رنگ بنفش تیره و روشن و سفید، هارمونی خاصی به این دستگاه میبخشد؛ البته انتظار مصرفکننده از اتو عملکرد بهینهی آن است که قطعا مدنظر سازندگان اتوبخار بوش مدل TDA3026110 بوده است.

اگر فردی هستید که معتقدید که اکثر لباسها باید مرتب و بدون چروک باشند، پس خرید یک اتوی پرسی گزینه مناسبی برای شما به نظر میآید. ظرفیت از معیارهای خرید اتوبخار است که در این مخزن ها با سی سی محاسبه می شود. اتوبخار مدل «GC2998/80» یکی از دستگاههای کارآمد ساخت این شرکت است که با طراحی زیبا و کیفیت ساخت عالی ، گزینهی مناسبی برای اتو کشیدن انواع لباس محسوب میشود. اتو مسافرتی سایونا یکی از محصولات مجموعه سایونا است که کیفیت قابل قبولی در تولید این محصول ارائه داده است و موفق به اخذ استاندارد ISO 9002 و استاندارد اتحادیه اروپا CE و GS شده است. این دستگاه دارای مخزن آب با ظرفیت 320 میلیلیتر است که از طریق دریچه قرارگرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو قرار گرفته است، امکان اسپریکردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیقتر کمک میکند. آب مورد نیاز که از مخزن اتو تامین میشود از دریچه ای که در قسمت جلو مانند اغلب اتوها قرار داده شده است خارج شد و امکان اسپری و پاشیدگی نیز دارد. در بخاردهی لحظه ای، بخار با فشار زیاد و به صورت ناگهانی از سوراخ های کفی اتو خارج میشود و به قدرت بیشتر در صافکردن پارچه می انجامد.

دیدگاهتان را بنویسید