25 مدل از بهترین اتو بخار دستی و ایستاده [خانگی

همانطور که گفته شد، اکثر افراد از اتوبخار و اتوپرس برای اتوکردن لباسهای خود استفاده مینمایند. بدین وسیله هر کسی باید متناسب با نیاز خود یک اتوی مناسب را انتخاب کند. فیلیپس با بهکارگیری فناوری Optimal Temp این اتو را نسبت به رقبای دیگر خود یک سروگردن ارتقا داده است. شاید شما هم بعضی موقع ها فراموش کرده باشید که اتو را خاموش کنید، یا اتو را مدت طولانی روی لباس خود قرار داده باشید. چون حرارت لباس را افزایش داده و هرچیزی را که روی لباس هست از بین می برد و چین و چروک لباس را نیز رفع می کند. همچنین در این مواقع با آلارمی، برداشتن لباس را به شما هشدار میدهد. میزان بخاردهی این محصول به 45 گرم در دقیقه میرسد. اتوبخار فیلیپس GC486 از دسته اتو بخارهای ایستاده است که از قابلیت های منحصر بفردی برخوردار است که با داشتن تنظیم درجه حرارت در سه حالت می توانید تنظیم دهید.اتو بخار ایستاده فیلیپس مدل GC486 با توان مصرفی 1800 وات قادر به تولید بخار با فشار 35 گرم در دقیقه است. اتو بخار ایستاده فیلیپس دارای یک مخزن آب با ظرفیت 2 لیتر است و برای تبدیل آب موجود در مخزن به بخار، به 1.5 دقیقه زمان نیاز دارد.

در مقایسه اتوبخار و اتوپرس از نظر میزان برق مصرفی تفاوت زیادی وجود دارد. سیستم ضد چکه، ضد رسوب، اسپری و حتی پخش بخار نوک اتو هم برای اتوبخار تفال مدل FV9788 در نظر گرفته است تا به کیفیت و کارآیی بیشتر این محصول کمک کرده باشند. از آغاز پیدایش انسان تا زمان حال انسانها در تکاپو برای پیشرفت و ترقی و ساختن دنيایی مدرن و زندگی راحتتر و بهتر بودهاند. اتو بخار خشک از جمله وسایل مهمی است که برای شیک پوشان بسیار مفید است. اگر فراموش کرده باشید که اتو را از برق بکشید نگران نباشید چرا که اتو بخار SH-271 همیلتون مجهز به سیستم قطع کن خودکار است. از دیگر مشخصات بخارگر «IS6200» میتوان به مدتزمان کارکرد دستگاه با 1 بار پر کردن مخزن به میزان 1 ساعت، داشتن چرخ برای حرکت آسان و مجهز بودن به 3 سری خروج بخار اشاره کرد. میله فوق پهن تلسکوپی این بخارگر علاوه بر کیفیت و زیبایی بالا دارای ارتفاع قابل تنظیم تا 160 سانتی متر میباشد.

همچنین سیستم بخاردهی این اتو قابل تنظیم بوده و دارای یک مخزن آب با گنجایش 250 میلیلیتر میباشد. یعنی شما با خرید یک وسیله، صاحب دو نوع اتو می شوید که خود از لحاظ اقتصادی به صرفه است. ژانومه یک برند ژاپنی است که بیشتر با چرخخیاطیهای باکیفیت خود شناخته میشود. این محصول از موتور قدرتمند با توان 2200 وات بهره میبرد که قادر است کفی اتو را در زمانی کوتاه به دمای قابل استفاده برساند. بخارگر مدل «GC618» قابلیت بخاردهی را در حالت افقی و عمودی دارد. مخزن آب 1.4 لیتری اتو بخارگر فیلیپس GC486 با دهانه بزگ جهت تمیز کردن آسان طراحی شده است. این فناوری در برخی اتوبخارهای مخزندار فیلیپس به کار رفته است. بخاردهی لحظهای که در این اتو بخار خانگی در نظر گرفته شده، در مواجهه با چروکهای عمیق بسیار موثر است و با پرتاب شدید و ناگهانی بخار، به رفع این چروکها کمک میکند. اگر فردی هستید که معتقدید که اکثر لباسها باید مرتب و بدون چروک باشند، پس خرید یک اتوی پرسی گزینه مناسبی برای شما به نظر میآید. جهت جلوگیری از پیچیدن و گره خوردن سیم نیز میتوانید مدلهای حاوی سیم چرخان 360 درجه را برای خرید در نظر داشته باشید. این محصول در سال 2019 در ایران در بین محصولات تفال بیشترین میزان فروش را داشته است.

این محصول دارای کفی یکپارچهی تیتانیوم اکسید است و به راحتی بر روی لباس شما سر میخورد و کاملاً ضد خش است. توجه به چند مسئله ساده اما مهم می تواند به افزایش عمر وسیله شما کمک کند. همه ما می خواهیم بهترین اتو را با توجه به نیاز خودمان داشته باشیم که از کارایی ها و کیفیت آن لذت ببریم. پس از خریدن هر اتو بخار به بودجه خودتان توجه کنید و سعی کنید بهترین اتو ها را با بهترین قیمت خریداری کنید. این مدل اتو ها از وزن کمی برخوردارند و کار با آنها خیلی ساده است و به راحتی می توانید با آنها لباس های خودتان را اتو کنید. این محصول به صورت خودکار می تواند بخش های مختلف مانند مخزن و کفی خود را تمیز کند. هیچ اتویی در بازار ما نمی تواند چنین امکانات و کیفیتی را از خود ارائه دهد مگر معتبرترین مارک های بازار مانند تفال فرانسه که سایر برند ها هم از قیمتی مشابه و یا بیشتر برخوردارند. البته میزان بخاردهی دستگاه قابلیت در 5 حالت مختلف قابل تنظیم است. اتو بخار سایا مدل «Titanium» یک اتوی بخار زیبا و پرقدرت از شرکت «Saya» است که با برخورداری از توان پرقدرت، انتخاب مناسبی برای استفادههای خانگی است.

دیدگاهتان را بنویسید