52 مدل بهترین اتو بخار [پرفروش] ایرانی و خارجی ارزان قیمت + خرید

اتوبخار مدل GC2991/30 قادر به بخاردهی پیوسته به میزان 40 گرم بر دقیقه است. یکی از مهمترین چیزهایی که بیشتر افراد در هنگام خرید اتو به ان توجه نمی کنند طول سیم اتو بخار است. شاید یکی از مهمترین بخشها در مقایسه اتوبخار و اتوپرس خاموشی خودکار است. در مقایسه اتوبخار و اتوپرس از نظر میزان برق مصرفی تفاوت زیادی وجود دارد. در مقایسه اتوبخار و اتوپرس از نظر زمان میتوان گفت با استفاده از اتوپرس در کوتاهترین زمان ممکن میتوانید حجم زیادی از لباسها را اتو نمایید. 34;، قابلیت تنظیم ولتاژ ورودی دستگاه است؛ بهطوریکه با استفاده از کلید تعبیه شده زیر دستگاه میتوان آن را روی 115 یا 230 ولت قرار داد و در کشورهای مختلف نیز از این اتو استفاده کرد. یکی از امکانات این کالا بخاردهی عمودی و قابلیت اسپری آب آن به شمار میآید. این عامل نگرانی شما را از جهت رسوب کردن آب در داخل مخزن برطرف میکند. اتوبخار GC5037 با موتور قدرتمند 3000 وات در زمانی کوتاه کفی را داغ و آمادهی استفاده میکند. کف این اتوها از جنس سرامیک و تفلون می باشد و در مدل های ارزان تر از استیل نیز استفاده می شود.

روکش سرامیکی کف این محصول غیر از اینکه مانع از چسبیدن کفی به لباس میشود، گرما را در سرتاسر کفی بهصورت یکنواخت پخش میکند و بهخوبی حرارت را انتقال میدهد. اتوبخار فوما مدل «FU-1922» با توان بالای 2400 که دارد، بهراحتی و بهسرعت آب را بخار و صفحهی زیرین را داغ میکند تا اتوکشی راحت و سریع انجام شود. اسپری آب به شما امکان اسپری مقداری آب بر روی لباس را میدهد. شما میتوانید توسط دو عدد کلیدی اتو را از پایه خود جدا نمایید و به صورت بیسیم و بدون مزاحمت سیم، اتو را انجام دهید. کلیه محصولات با پنج سال خدمات پس از فروش شرکت نگین جان و مه توزیع میگردد.اختراعات انحصاری ژانومه در خصوص اتوپرس:به عنوان اولین شرکت سازنده اتوپرس خانگی در جهانبه عنوان مخترع اتو پرس بخار از کف و دوطرف بخاربه عنوان مخترع سیستم EMC و فیلترینگ آب بر روی اتو پرسبه عنوان مخترع پایه های نگهدارنده ثابت تلسکوپی زیبابه عنوان مخترع تقویت کننده بخار BOOSTER بر روی اتو پرسکه لزوما موارد ذکر شده بر روی کلیه اتوپرس ها نمیباشد که متناسب به ویژگی و مدل آن متغیر است. سال های زیادی است که تفال به عنوان یک محصول با کیفیت و البته قیمت مناسب در بازار ایران شناخته شده است و قطعا ارزش خرید بالاتری نسبت به محصولات و برند های فیک و ناشناخته بازار دارد.

طول کابل این محصول هم 1.60 متر است که آزادی عمل مطلوبی به کاربر میدهد. از دیگر ویژگیهای اتو بخار ساوان مدل NI-2058 میتوان به سیستم ضدچکه، حجم مخزن 360 میلی لیتری ، تنظیم درجه حرارت ، سیم گردان و کابل 1.4 متر اشاره کرد. اتوبخار «سایا» مدل «Titanium» یک اتوبخار زیبا و پرقدرت از شرکت سایا است که با برخورداری از توان پرقدرت 2200 وات انتخابی مناسب برای استفادههای خانگی محسوب میشود. دستگاه مدل «GC1433/30» یکی از اتوهای بخار ساخت شرکت «فیلیپس» است که با بهرمندی از موتور قدرتمند 2000وات و کفی نچسب و باکیفیت، انتخابی مناسب برای استفادههای خانگی محسوب میشود. این محصول یک از موتور قدرتمند با توان 2200 وات بهره میبرد که قادر است کفی اتو را در زمانی کوتاه به دمای استفاده برساند. کلید انتخاب اتوی بخار یا خشک یکی از ویژگیهای محصول است که امکان انتخاب بیشتری برای شما فراهم میکند. اتو مسافرتی سایونا یکی از محصولات مجموعه سایونا است که کیفیت قابل قبولی در تولید این محصول ارائه داده است و موفق به اخذ استاندارد ISO 9002 و استاندارد اتحادیه اروپا CE و GS شده است. اتو بخار «فلر» مدل «SI 240» جزء محصولات باکیفیت و زیبای ساخت این شرکت است که با برخورداری از موتور 2400 وات تنها در مدتزمانی اندکی پس از اتصال به برق، آماده به کار میشود.

اتوبخار GC3929/60 با این سیستم پیشرفته به صورت خودکار، دمای مناسب برای هر پارچه را تشخیص میدهد و هنگام کار با آن، دیگر هیچگونه نگرانی بابت سوختن و برقافتادن وجود ندارد؛ همچنین این ویژگی کار با این دستگاه را نسبت به مدلهای معمولی که نیاز به تغییر تنظیمات برای هر لباس خاص دارند، بسیار راحتتر کرده است. اتوبخار فلر «SI 240» با داشتن کفی سرامیکی مستحکم، حرکتی نرم و روان روی بافت پارچه ایجاد میکند. این دستگاه دارای مخزن آب با ظرفیت 320 میلیلیتر است که از طریق دریچه قرارگرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو قرار گرفته است، امکان اسپریکردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیقتر کمک میکند. این دستگاه دارای یک مخزن آب با گنجایش 320 میلیلیتر است که از طریق دریچه ی قرار گرفته در قسمت بالای دسته، قابل پرکردن است؛ همچنین از طریق دکمهی مخصوصی که روی دستهی اتو قرار گرفته است، امکان اسپریکردن آب وجود دارد که به اتوکشی چروکهای عمیقتر کمک میکند. امروزه سیستم بسیار کاربردی قطع کن خودکار بر روی اکثر اتوبخارها وجود دارد که بعد از گذشت یک مدت زمان مشخص در صورت تکان نخوردن اتو، آن را خاموش میکند.

دیدگاهتان را بنویسید