ویدئو: راهنمای خرید لنز دوربین DSLR – آژانس تبلیغاتی کانون آنیبین

این نوع دوربین های مدار بسته حالت گنبدی شکل داشته و بیشتر برای نصب بر زیر سقف ها کاربرد دارد. تصویر زیر نشان میدهد که چگونه میدان دید با فاصله کانونی، روی یک دوربین با رایج ترین اندازه سنسور یعنی APS-C (که توسط کانن، نیکون، پنتاکس و سونی استفاده می شود) تغییر میکند. دوربین های مداربسته ITR زیر مجموعه شرکت ردکا می باشد. با توجه به مواردی که در بالا گفته شد، فاکتور قیمت و نوع فضایی که قرار است برای آن نصب دوربین مداربسته انجام شود، مهم است. نور از عدسی هایی که به صورت متوالی و پشت سر هم قرار گرفته اند عبور کرده و به دلیل این که این عدسی ها به یک سنسور متصل می باشند، به کست لنز برخورد می کنند و تصویری را با توجه به اندازه سنسور ایجاد می نمایند. این فاصله را با میلیمتر اندازه گیری می کنند. تقریباً تمامی این لنزها قابلیت فوکوس دستی را نیز دارا هستند.

در برخی مارکها واژه ماکرو برای توصیف توانایی فوکوس نزدیکتر از معمول، به کار میرود. به لنزهایی که دارای یک فاصله کانونی مشخص هستند یا لنزهایی با فاصله کانونی ثابت یا تک کانونی گفته میشود. تمامی دوربین های ویزیترون دارای سنسور تصویر سونی است که کیفیت بسیار مطلوبی را ارائه می دهند. برند های داخلی ITR و ویزیترون که تحت پوشش شرکت ردکا هستند کاملاً مورد حمایت قرار گرفته اند و به این ترتیب در صورت بروز مشکل، کاربر می تواند به سادگی و صرف هزینه بسیار کمی به حل مشکل بپردازد. در حین انتخاب لنز مناسب باید به کاربرد آن و هدفتان از عکاسی توجه کنید. البته لنزهای زوم با دیافراگم ثابت هم عمل کرده و میتوانید از یک دیافراگم در فواصل کانونی متفاوت استفاده کنید. این آیریزها شباهت زیادی به P-iris ها داشته اما برای ضبط جزئیات از ساختار پیچیده تری برخوردار می باشند و به صورت هوشمند عمل می کنند.

با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق SMD PLUS، زنگ هشدار حرکت را که توسط هدف غیر مرتبط ایجاد می شود فیلتر می کند و انسان و وسیله نقلیه را به طور مؤثر تشخیص می دهد و هنگام تشخیص انسان و خودرو زنگ هشدار ارسال می کند. این نوع دوربین ها در صنایع نظامی یا برای شناسایی موجودات زنده استفاده می کنند و تصویر موجود زنده را بصورت هاله ای رنگی نشان خواهد داد. این نوع از دوربین های مداربسته استوانه ای شکل و معمولا با بدنه فلزی می باشند و انتخاب خوبی برای استفاده در محیط های بیرون از خانه و فضای باز می باشد. چه نوع دوربین مداربسته ای را انتخاب کنیم؟ چگونه دوربین های مداربسته اصلی از تقلبی را تشخیص دهیم؟ سابقه حضور یک برند در بازار و کیفیت ساخت دوربین مدار بسته آن، معمولاً یکی از عوامل اصلی تاثیر گذار در قیمت است و نیاز به توضیح خاصی ندارد. دوربین های مداربسته سیماران با توجه به خدمات پس از فروش بسیار قوی و قیمت های رقابتی، گزینه خوبی برای انتخاب می باشد.

در این مقاله به بررسی المان هایی که به خرید دوربین مداربسته مناسب منجر شود می پردازیم. این نوع لنزها، امکان عکسبرداری با زاویه دید گسترده تر را فراهم میکنند و منطقه افقی بیشتری را نسبت به لنز واید تحت پوشش قرار میدهند. زوم تله فوتو به طور قابل توجهی به شما امکان میدهد تا به سوژهتان نزدیکتر شوید، و بنابراین برای عکاسی در زمینههایی مانند ورزش، حیات وحش، یا عکاسی از کودکان در حال دویدن و بازی مفید است. با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، خرید تجهیزات جدید پس از بروز خرابی در محصولات الکتریکی و هوشمند وجود ندارد و مقرون به صرفه نیز نمی باشد. به طور کلی وجود این خاصیت، طیف قیمت بالایی را میطلبد. عکاسی پرتره عموما در آتلیهها انجام میشود اما در شرایط خارج از آتلیه نیز بایستی از تعدادی وسیله به منظور تنظیم نور محیط و چیدمان و طراحی پس زمینه عکسها استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید