اتو بخار خوب چی بخرم – خرید اتو بخار ارزان قیمت

اتوبخار «فیلیپس» مدل «GC3920/20» یکی از دستگاههای باکیفیت و کاربردی ساخت این شرکت است که از طراحی ظاهری زیبا و شکیلی بهره میبرد. مانند اکثر اتوبخارها امکان بخاردهی لحظهای برای این دستگاه نیز در نظر گرفته شده است و با فشردن دکمهی مخصوص بخاردهی لحظهای، بخار با فشار زیاد از منافذ کفی اتو خارج میشود. اتوبخارهای مخزن دار همانطور که از اسمشان پیداست، دارای مخزنی بزرگ و جداگانه برای آب بوده که امکان بخار فراوان را به دستگاه میدهد. سیستم ایمنی اتو بخار فلر این امکان را ایجاد میکند تا در صورت استفاده نشدن دستگاه به مدت 8 دقیقه در حالت عمودی یا 30 ثانیه در حالت افقی، اتو را به صورت اتوماتیک خاموش گردد. خرید اتو به لباس های شما نیز بستگی دارد. برای راحت اتو کردن قسمتهای غیر قابلدسترسی لباس مانند یقه و بین دکمهها و غیره نیز کمپانی فیلیپس راه حلی دارد. طراحی و رنگ بندی این مدل اولین نکته مثبت این اتو بخار است که قطعا توجه شما را جلب میکند.

جنس کفی این اتو بخار کاملا متفاوت با دیگر اتو بخارهای بازار بوده و از جنس سرامیک است. این دستگاه نیز مانند باقی اتو بخارهای برند بوش از امکانات فراوانی برخوردار است و با این که از میان ردههای بوش محسوب میشود اما قیمتی بالاتر از بسیاری از اتو بخارهای لوکس برندهای دیگر دارد. گنجایش مخزن آب: هر اتو نیاز برای بخاردهی نیاز به مخزن آب دارد اما گنجایش مخزن آب در اتوهای مختلف، بسیار متفاوت است. اما این حجم هم برای چند دور اتو کشی کاملا کافی است و هرگز مشکل ساز نیست. مخزن آب این اتو بخار 1500 میلی لیتری بوده و خیال شما را از بابت کافی بودن مقدار بخار آب راحت میکند. این مدل از اتو بخارهای تفال علاوه بر قیمت بسیار مناسبش، از امکانات شگفتانگیزی نسبت به این قیمت پایین برخوردار است که میتواند شما را برای خریدش کاملا وسوسه کند. این دستگاه 120 گرم در دقیقه به صورت پیوسته بخاردهی میکند که از این نظر تقریبا کم نظیر است. برند بوش تقریبا تمامی انواع لوازم خانگی از جمله اتو بخار را تولید میکند. کار با اتو کمی سخت بوده و یادگیری قلقهای آن کمی زمان میبرد. اتو بامخزن مجزا: نسل جدید اتوهای بخار هستند که با داشتن یک مخزن مجزا، توانایی تولید بخار بسیاری دارند.

هر چه میزان بخار دهی اتو بخار بیشتر باشد به همان اندازه راحتی شما در اتو کشی بیشتر خواهد بود . توان مصرفی این دستگاه معادل 2400 وات است که باعث میشود بتوانید به راحتی چندین لباس را پشت سر هم اتو کشی کنید. جنس کفی این اتو بخار نیز مانند بیشتر اتو بخارهای بوش سرامیک است تا اتو کشی را برای شما آسانتر کند. این مخزن شما را از شر پرکردنهای پیدرپی راحت میکند و میتوانید ساعتها با این میزان آب، لباسهای چروکتان را اتو کنید. این دستگاه به سیستم بخاردهی لحظهای نیز مجهز شده است. اسپری کردن آب و عملکرد لحظهای فشار بخار از قابلیتهایی است که با دکمههای تعبیه شده بر روی دسته اتوبخار فیلیپس PHILIPS GC2990 قابلاستفاده میباشند. این دستگاه از یک نمایشگر کوچک نیز بهره میبرد که گرم یا خنک شدن دستگاه را به شما خبر میدهد. گنجایش مخزن آب این دستگاه بسیار بالاست و چیزی در حدود 1.6 لیتر را در خود جای میدهد. اگر بخواهیم اتو بخار ها را بر اساس برند ارزش گذاری نماییم مارک های خارجی اتو بخار و برندهای ایرانی اتو بخار هر کدام می توانند جذابت های مخصوص به خود را داشته باشند.

نباید انتظار داشته اتوبخار برند بوش قیمتی در حد اتوبخار های ایرانی داشته باشد. جنس کف این اتو بخار مانند باقی اتو بخارهای برند تفال، سرامیک است. گنجایش مخزن این اتو 400 میلی لیتر است که مقداری متوسط است اما میتوانید اطمینان داشته باشید که مشکل ساز نیست. این اتو بخار مجهز به سیستمهایی مانند یادآوری برای تمیز کردن و تلفیق دما و بخار است که باعث تمایز این دستگاه با اکثر اتو بخارهای بازار میشود. تکنولوژی دمای مطلوب ترکیبی از بخار و حرارت را متناسب با جنس لباس شما ارائه می­کند و دیگر نیازی به تنظیمات دستی دما و بخار نیست. سیستم تلفیق بخار و دما نیز در این میان رده برند بوش به کار رفته تا این غول لوازم خانگی برای دستگاه میان رده خود نیز امکانات ویژهاش را قرار داده باشد. اگر فراموش کردید که اتو بخار خود را پس از استفاده از آن خاموش نمایید این سیستم اجازه روشن ماندن طولانی اتو بخار را نخواهد داد و به طور خودکار اتو بخار شما را خاموش می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید